Šta je novo?

MTS na satelitu

Ja kad se to pojavilo u prodaji pa se raspitivao,sama mi je skrenula paznju da se na montazu ceka sigurno preko mesec dana.
 
Hvala momci, znači imaju ukupno 2 montera za celu Srbiju, biće valjda do novaka .... :S:
 
Bitno je I mesto za ugradnju,BG rade oni a po selima i manjim mestima gde nemaju svoje ljude rade im podizvodjaci,i od toga dosta zavisi.
 
Dobio sam ponudu od MTSa, kao BOX 2 (internet+fiksna) sa MTS SAT televizijom. Posto je dosta povoljan paket interesuje me kakva je ta televizija? Da li cu imati redovan prijem i signal u Beogradu, ima li ko iskustva?
 
Televizija ato se tice prijema je 100%, nema prekida i nema problema. Jedino sta moze da bude problem je set top box, sam servis je odlican. Ako ti odgovaraju kanali i net (dobijas mifi modem pa moras da sve uredjaje povezes putem wifi-ja), i nisi nesrecnik kao ja da dobijes poluispravan stb, sve ce raditi kako treba. STB ako i dobijes los, zamenice ti ako se zalis.
 
Dobio sam ponudu od MTSa, kao BOX 2 (internet+fiksna) sa MTS SAT televizijom. Posto je dosta povoljan paket interesuje me kakva je ta televizija? Da li cu imati redovan prijem i signal u Beogradu, ima li ko iskustva?

Ja sam isto koristio box 2 (adsl+fiksni) i dobio tu ponudu za box 3, a plaćao bih umesto 2199 mesečno, 2399, i pristao sam. Uzeo sam srednji "plus" paket kanala, prvih 5 meseci besplatno, kasnije 2399, što mu dođe za 200 dinara mesečno više dobijem 142 kanala (ne račnajući besplatne kanale sa Astre) valjda 17 HD kanala, doduše prva 3 meseca su mi otključani svi kanali, i za max paket. Slika je odlična, prijem takođe, jedino na STB bude poneka bubica, i treba mu jedno sekunda do sekund ipo da prebaci kanal, kad šaltaš kanale. Ja koristim ovo od polovine jula meseca, zadovoljan sam uslugom zasad.
 
Dobio sam ponudu od MTSa, kao BOX 2 (internet+fiksna) sa MTS SAT televizijom. Posto je dosta povoljan paket interesuje me kakva je ta televizija? Da li cu imati redovan prijem i signal u Beogradu, ima li ko iskustva?
Pazi i sa koje ti je strane stan, kuća tj da li je čisto ka satelitu. Ako ti je stan na severnoj strani zaboravi na satelitsku antenu.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Meni i sada STB sa IPTVom zabode kada saltam kanale na 1-3 sekunde. Terasa je okrenuta ka jugo-istoku, ako je to bitno.
 
Zbog montaze antene je bitno da imas cist pogled na jug.
 
Inače je bio update pre nekog vremena koji je ubrzao promenu kanala, tj. sad može da se ide brže kroz listu bez da STB menja kanal. Tek kad se zaustavi na neki kanal onda promeni.
 
Sta pise u ugovoru da li nakon isteka ugovora od 24m oprema ostaje u vlasnistvu korisnika ili se sve vraca,predpostavljam da se box u svakom slucaju vraca kao kod drugih ali antena,nosac,kabl?

I koliko ima free kanala koji se emituju na tom satelitu,mimo paketa koji se placa?
 
Poslednja izmena:
>I koliko ima free kanala koji se emituju na tom satelitu,mimo paketa koji se placa?

Jedan
 
Najgori satelit što se tiče FTA kanala
 
Kako jedan, imaš one free sa Astre, ima ih 50ak free, što Nemačkih, što Austrijskih, Švajcarskih ONE, RTL, SIXX, Biebel, DELUXE MUSIC, Eurosport 1, i gomilu drugih. Samo pri pretrazi satelita postaviš sve kao paramterar pretrage.
 
Jedan srpski, koji "nema veze sa paketom", dakle RTS Svet. Ti navedeni kanali nemaju ni titl ni sinhronizaciju na Engleski, stoga su meni lično beznačajni.
 
Zanima me samo Da li ima kasnjenja i koliko u live prenosima utakmica.
 
Satelit je brži od iptv-a ako na to misliš
 
Na IPTV kasni do minut .Znam da na Orion ide i dalje .Hocu da uzmem box 2.Ok da kasni desetak sekundi.Zato i pitam ako neko ima da mi napise .Ne bi da uzimam ako kasni vise od 30 sekundi kada idu prenosi
 
Nemam Arene preko dvb-t mreže ali ako izumemo njih, ove na satelitu su najbrže.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Koliko kasni u odnosu na live, ne znam, bar što se Arena tiče. Recimo, moji starci u njihovoj sobi imaju tv sa sobnom antenom kojom hvataju DVBT2 signal sa Čot predajnika. RTS kanali sa mog tv-a koji je na satelitskoj kasni oko sekundu u odnosu na njihov sa Čota, dok mi Pink kasni jedno 7-8 sekundi u odnosu na njih. Za Arenu ne znam, jer nemam sa čim da je uporedim.
 
Stigli su FOX kanali
 
4 Fox kanala (FoxHD, FoxMovies HD, Fox Life HD i Fox Crime HD), zatim 24h Kitchen i Hema TV kojoj nemam pristupa
 
Ja uzeo sad u avgustu 2 risivera i srednji paket za 1399 din posle 5 meseci.
Do sada imao total TV godinama.
HD na msat TV jedino vredi na RTS kanalu,arene su baš sa niskim bitrateom.
Total TV sa HD kanalima primetno bolji.
Mogu da ocenim jer gledam na 75" Sony TV.
Nego,ovaj risiver ne podržava dolby Digital?
Na total TV i onom njihovom kaon risiveru sam imao Dolby.
 
Ja se vec par meseci neckam da uzmem msat tv samo zbog arena.
Posto sam na sbb uzeo sam antena plus i istekao mi je ugovor, ali je slika na areni kriminal. Kao 240p. Kakav god da je msat ce imati bolju sliku u startu.
 
Nazad
Vrh Dno