Šta je novo?

MTS na satelitu

Ovo ti je prvi sateltski resiver ?

Nisi primetio sitnice tipa da ne radi memorisanje kanala,brisanje,promena u listi

A sto se greje ko blesav,to nema veze(greje se i kad je ugasen)

ce bude i zelena slika,dok jos malo se ispece grejalica

Nisam primetio ništa. Memorisanje, premeštanje, preskakanje nebitnih kanala, sve kako sam namestio, i dalje tako stoji.
Prvi je risiver, ugradili mi pre oko 10ak dana. Nemam problema sa slikom, jedino mi smeta što nekad mi je neke programe tipa viasat, nat geo, da vinci hbo stavio sa mađarskom sinhronizacijom, ja to vratim na eng jezik, posle par dana vidim neki su ponovo bili sa mađarskom sinhronizacijom, ali to nije neki problem, samo vratiš audio na eng, pošto su dual audio. NIšta drugo nisam primetio negativno zasad. Jedino što neće da snima, kontam da je verovatno snimanje zaključano.
 
Mozda sad ugradjuju neku drugu,bolju opremu sto se rice prijemnika.
Ili ono box v1,v2.
 
Nisam primetio ništa. Memorisanje, premeštanje, preskakanje nebitnih kanala, sve kako sam namestio, i dalje tako stoji.
Prvi je risiver, ugradili mi pre oko 10ak dana. Nemam problema sa slikom, jedino mi smeta što nekad mi je neke programe tipa viasat, nat geo, da vinci hbo stavio sa mađarskom sinhronizacijom, ja to vratim na eng jezik, posle par dana vidim neki su ponovo bili sa mađarskom sinhronizacijom, ali to nije neki problem, samo vratiš audio na eng, pošto su dual audio. NIšta drugo nisam primetio negativno zasad. Jedino što neće da snima, kontam da je verovatno snimanje zaključano.

Kad obrises kanale,posle ih ne vraca ????

Ides na plavo pa plavo i delete,probaj nije nista opasno,nece da se istopi

Meni je drugi resiver i isto ne radi memorija,uvek vraca na default zilion kanala
 
Kad obrises kanale,posle ih ne vraca ????

Ides na plavo pa plavo i delete,probaj nije nista opasno,nece da se istopi

Meni je drugi resiver i isto ne radi memorija,uvek vraca na default zilion kanala

Evo obrisao sam kanal, nema ga sad u listi, ako se pojavi, javiću.
Sad, ne znam da li tripujem ili ne, čini mi se kao da na nekim kanalima bela boja vuče malo na zeleno :S:
 
Tripujes se,izbaci komplet zelen ekran

Samo izvuces power dzek,vratis i radi ko nov

Ma to im radi neka firma iz Leskovca,totalni amateri

Ja imam Polaris,cs i iptv,msat slika je stvarno odlicna, sad sto je resiver los to je druga stvar
 
OT: Posle Polarisa i onaj analogni snimak sletanja na mesec deluje Fuil HD :)
 
pitanje ako zna neko jel mogu samo risiveri da se uzmu ili mora da se uzme i antena?
 
Zna li ko jel moguće uzeti samo receiver posto mi satelitska antena ne treba
 
Zvali su me iz Telekoma da pitaju da li je problem sa mSAT-om rešen. A pritom je ovo prvi put da me zovu od kako sam prijavio problem 7 puta, svaki put pismenim dopisom ili elektronskim putem, uz prijavu problema RATEL-u i MTTT-u. Naravno MTTT nisu nadležni, a RATEL može samo da Telekomu prosledi reklamaciju. Problem, naravno, još uvek nije rešen, i ne shvatam zašto im je toliko problem da zamene STB koji košta 25€ po njihovoj proceni i cenovniku za uništenu ili otuđenu opremu, a najverovatnije u količinama koje oni kupuju košta manje od 5€.
 
Zato što će i zamenski primerak biti isti? :d Tako je to kad se bira random gotovi kršić od kineza umesto da lepo traže i plate OEM-u da odrade risiver sa kršteno uređenim pasivnim hlađenjem.
 
Битно је да је газда Прока омастио брке тако што је снимио рекламу, а ти сад масо ај навуци се и поверуј да то ваља нечему, пуштају ту рекламу сваки дан док и најтврђег неверника не убеде да то функционише као подмазано. APPEARANCE VS REALITY :d
 
Ovi mora da me zezaju.

MESEC DANA NE ODGOVARAJU NA REKLAMACIJU, i kada zatražim dodatne benefite, tj. da mi 5 meseci po 1 din teče od trenutka zamene STB-a a ne od potpisivanja ugovora pošto usluga ne radi, dobijem OVO kao odogovor.

fb3PQkZ.png


Da li su toliko bezobrazni?!
 
То само изгледа да ти на културишка начин кажу да си одбијен и да од тога нема ништа.... Цигањска посла :d
 
Bili, zamenili, pre par dana, STB se nije zaglavio još uvek, i ne verujem ni da će se zaglaviti. Šteta što sam čekao mesec i po.
 
Sta znaci onda da je usluga ipak dobra samo je bio los box?
 
Meni je čudno, recimo, naše kanale kad prebacujem, treba mu sekunda, nekad sekunda ipo da prebaci, a recimo ove free kanale Nemačke sa Astre ove druge, prebacuje u deliću sekunde :trust:
Da li je do toga što su ovi naši možda kodirani, a ti free nisu, nemam pojma.
Drugo, isključim porodično zaključavanje u meniju, i svejedno mi traži lozinku kad hoću neki XXX kanal da pustim. Snimanje na fleš nije radilo, ne znam sad nakon nadogradnje softvera na verziju 27 nisam probao.
Na sve drugo nemam zamerke.
 
Zato što mu treba neko vreme da kartica odreaguje i otključa kanal
 
I zato sto je unutar boxa slabiji procesor pa mu treba vremena da ocita karticu

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
I sad, da li ovo vredi necemu?
imam d3i, pa sam se razmisljao da predjem da neki paket sa internetom
 
Poslednja izmena:
Čemu služi "Home" dugme na daljincu? Gde god da ga stisnem u meniju, ili tokom gledanja TV, USB, itd, ništa se ne dešava. Čemu služi?
 
Koliko je generalno dobar kvalilete signala? Imam total tv ali planiram da uzmem EON platformu SBB-a. Ako je mts satelit iole slican signal EON-u da razmisljam o ovoj opciji? Obicno sam skeptik po pitanju televizije preko interneta ali je total katastrofa, a posto sada imam opticki internet 200/200 ni EON mi nece biti problem u krajnjem slucaju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
** HD kanali su dostupni tamo gde postoje tehničke mogućnosti.

Sta im ovo znaci? Pa zar preko satelita nemaju svi iste mogucnosti,i onaj na nekoj cuki i onaj u centru Bg?
 
@Igorn
To se primenjuje samo na IPTV, odnosno mts TV (korisnici na ADSL ne mogu da imaju HD kanale osim ako nije 10/1 Mb paket a linija podržava 20/1 Mb) (većina VDSL korisnika kojima linija podržava brže od 50 Mb mogu da imaju HD kanale).

Ta rečenica je koliko vidim samo na stranicama za IPTV.

Satelitska televizija se ne zove mts TV već msat TV, i informacije se mogu naći na ovoj stranici: https://mts.rs/Privatni/Televizija/m-SAT-TV/m-SAT-TV

---

@nikolakoki

msat TV ne ide preko interneta, kao ni Total TV. Kvalitet slike je srednji, po meni bolji od IPTV ali mi (možda subjektivno) SBB izgleda bolje na Full HD kanalima. EON van mreže (ako se našteluje kvalitet na CBR 7Mb) može da izgleda bolje od msat TV, a za Total ne znam, nisam ga koristio niti video pa ne mogu da sudim.
 
Stoji I na box 2,msat plus onaj 4g net.Ranije to nije pisalo zato mi cudno.
 
Stoji I na box 2,msat plus onaj 4g net.Ranije to nije pisalo zato mi cudno.

Jadni oni ni sami ne znaju šta pišu, kopi-pejst škola.

Inače sad vidim da nude za 999 din onaj srednji paket korisnicima koji imaju IPTV. Baš guraju tu satelitsku platformu, a to je krš neviđeni. Prosto ti je muka kad treba da upališ TV. [jesu, zamenili su mi risiver, i ne zamrzava se više, ali je identično spor kao i prethodni. i tu ništa ne može da pomogne. ] [ #2: i nemojte one priče kao to je satelitska to mora da koči dok očita karticu (kao što mi oni serviraju priče), kod polarisa sa onim ZHD risiverom od Bulsatcom-a nisam imao nikakvih problema sa brzinom ili kočenjem, risiver je radio perfektno dok nisam otkazao uslugu (a pritom je bilo 500 din a ne kao kod ovih državnih primata 1399 din)].
 
Moze li neko da snimi kratku video prezentaciju i okaci na ht a ovde link kako izgleda meni i kako izgleda to listanje kodiranih i ne kodiranih kanala da se vidi brzina?
 
Stigao mi je odgovor RATEL-a na prigovor podnet pre dva meseca. U osnovi, očekivano, RATEL je kopi-pejstovao Telekomov odgovor. Ali, ono što je uvredljivo je da Telekom *laže* da sam im rekao da sam u inostranstvu i da zbog toga nisu mogli da dođu da zamene STB. Nisam bio u inostranstvu niti sam im to rekao. Dodatno lažu da su me kontaktirali sa povoljnom ponudom za raskid ugovora pri čemu ne bih morao da plaćam priključnu taksu i uspostavljanje tehničkih mogućnosti, već samo da im vratim opremu, što sam ja navodno odbio, a takvog email-a nema, niti ga je ikada bilo, niti su mi bilo šta slali poštom, jer se to šalje kao preporučena pošiljka sa barkodom, stoga poštar ne bi smeo to da izgubi.
 
Mogla bi se postaviti neka recenzija na YouTube-u kako ova usluga radi. Nema ni 1 snimka na YouTube vezana za M:SAT tv. Ja ne koristim ovo, ali bilo bi super kada bi neko odradio recenziju za ovo, jer do sada to niko nije ucinio, ugodno vece svima. ^_^
 
Prijavio se telefonom u ponedeljak 23.08. za M:SAT tv, ostavio podatke, reče operaterka zvaće me.
Sad zovem da proverim koliko se čeka na taj poziv, kad ono nema zavedene moje prijave, ponovo ostavljaj podatke....
Ako ovaj put budu znali da popune zahtev, koliko se čeka na poziv montera za ugradnju ?
 
Nazad
Vrh Dno