Šta je novo?

MTS na satelitu

Evo kako veceras izgledaju svi programi. Slika invertovana tj. Boje su negativ. OSD normalno izgleda, drugi uredjaji isto, dakle nije do TV-a. Ponekad zelena slika na par sekundi.
67de8349b0e92fc23ce483a29cf991ab.jpg


Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Da li se nekome STB zaglavljuje redovno, i ponekad se vidi samo negativ slika na ekranu? Zvao sam Telekom ali kažu "rešićemo sa ažuriranjem, strpite se, imate 5 meseci po 1 din".
 
Najgore je kad izbace neku nespremnu uslugu i onda je razvijaju,tj peglaju u hodu,jos bezobrazno kazu da je za dinar,treba to sacekati jos koji mesec da se razradi pa uzimati,uzas.
 
Sad su I skratili rok do kad je promo akcija 5 meseci po dinar za box 2 koji ima I msat tv sa 30.09 na 31.08.

Ima li poboljsanja u pogledu kvaliteta i stabilnosti usluge?
 
Pa ono što je dobro se samo izreklamira a ono što nije mora tako agresivno dok se ne ispere mozak...
 
Ja ne znam šta više da radim sa m:sat TV-om, STB je katastrofa a neće da mi ga zamene. Samo se zaglavljuje, zelena slika, koči. Strašno. Na drugim forumima sam saznao da i drugi imaju taj problem. Pisao sam reklamaciju Telekomu 01.07.2019., nisu odgovorili. Samo sam dobio automatski potvrdni mejl.
 
Iskulirali me za prigovor, kao znaju da ne valja STB i planiraju da zamene, ne zna se kada, ali je prigovor odbijen kao neosnovan, i ponudili su mi raskid ugovora uz plaćanje 8499 din + 2299 din x 1 mesec. Wow.
 
Uspostava tehnickih mogucnosti, takse prikljucenja i slicno. Sva oprema mora da se vrati.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
to samo kod njih mora da se vrati komplet oprema, *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i
 
@renne Nisam siguran da li je sarkazam u pitanju, kod svih provajdera mora da se vrati oprema. Nije to problem, problem je što neće da srede uslugu a hoće da naplate raskid, koji i neću, već hoću novi STB.
 
Kod totala ako si odradio UO obavezu od 24 meseca,i nećeš dalje da koristiš vraćaš resivere a satelitska i lnb ti ostaju.
 
@renne Nisam siguran da li je sarkazam u pitanju, kod svih provajdera mora da se vrati oprema. Nije to problem, problem je što neće da srede uslugu a hoće da naplate raskid, koji i neću, već hoću novi STB.

niko ne traži da se vrati antena, nikakav sarkazam, nisam poznat po tome
 
Polaris mi je uzeo antenu, dok sam njih koristio ranije. Kada je istekla UO morao sam da im vratim antenu i STB i nosax antene i LNB.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Potvrdjujem da Total ne trzi antrnu i lnb. Samo sam im poslao risiver postom. Biobsam korisnik od 2006 do 2012.
 
Izašla verzija 25 za mSAT TV STB. Instaliram, napisaću vidljive promene ovde, naknadnom izmenom.
 
Hajde bas javi da vidim isplati li se uzimati,jer reseno zamrzavanje box-a,zelena slika i sta je jos bilo.
 
Za sada prvi utisak sam STB i to onaj falicni znatno brze radi i menja kanale. Stavio sam da vrti Arena Sport HD i ugasio TV, videcu veceras kada se vratim jel zamrznut i jel zelena slika. Inace Arena je HEVC pa sam zato stavio, da se vise muci.
 
Isto, zaglavio se u međuvremenu sa zelenom slikom. Poslao sam prigovor RATEL-u, jer sam Telekomu do sada slao 4 prigovora, na koje nisu pozitivno odgovorili. Svaki put tražim a) otklanjanje smetnje ili b) raskid ugovora. Ne dobijem ni jedno ni drugo. Koji užasi, neverovatno. Mislim, očekivano, za Telekom. Ali mislim da su 10x gori od Supernove. Jedino mi VDSL kod roditelja radi dobro, oko 300 grešaka za 500 sati rada veze. Samo kada nestane struja ili majka usisava pa mora da isključi modem iz struje se dešava prekid.
 
sto znaci da 20 dana niste usisavali..

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Ja sam potpisao ugovor na 2 godine, bio sam korisnik Box 2 paketa (ADSL + fiksni), sad uzeo ovu televiziju uz boks 3, plus paket, a plaćaću samo 200 dinara više nego dosad. Radi odlično zasad, u subotu mi namestili, prezadovoljan sam, nadam se da će tako i ostati.
 
Jel može neko da mi objasni kako funkcioniše snimanje na usb memoriju? Ubacim usb memoriju, gledam klipove normalno, ali ne znam kako da snimam, kliknem na record dugme na daljinskom, ništa se ne dešava, sve što mi palo na pamet sam pokušao, ne snima
 
haha [emoji41] salimo se malo

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Ja sam potpisao ugovor na 2 godine, bio sam korisnik Box 2 paketa (ADSL + fiksni), sad uzeo ovu televiziju uz boks 3, plus paket, a plaćaću samo 200 dinara više nego dosad. Radi odlično zasad, u subotu mi namestili, prezadovoljan sam, nadam se da će tako i ostati.

Kako radi do sad,koci li ima li zelene slike kao kod Milana?
Moze li se snimati na USB?
 
Kako radi do sad,koci li ima li zelene slike kao kod Milana?
Moze li se snimati na USB?

Radi savršeno, nikakvih problema nema, bar nisam primetio. Nikakve zelene slike, sve u redu, slika fantastična. Jedino nisam prokljuvio kako da snimam na USB fleš disk. Sa diska pušta sve moguće formate, probao sam, radi odlično, ali kad kliknem na record dugme, ništa se ne dešava. Ni na netu nisam našao howto, u uputstvu koje sam dobio ne pominje se snimanje sadržaja. Možda je zaključano, znam da Telekom ume da zaključa takve stvari zbog piraterije. Možda jer su mi svi kanali otključani prva 3 meseca, otkud znam.
 
Ovo ti je prvi sateltski resiver ?

Nisi primetio sitnice tipa da ne radi memorisanje kanala,brisanje,promena u listi

A sto se greje ko blesav,to nema veze(greje se i kad je ugasen)

ce bude i zelena slika,dok jos malo se ispece grejalica
 
Nazad
Vrh Dno