»RSS Benchmark sajt

Strana 6 od 18 PrvaPrva ... 234567891016 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 76 do 90 od ukupno 257

Tema: MTS na satelitu

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2017
        Poruka
        946
        Evo krenuli zvanično u Bosni ponuda nije ni blizu one prvobitne sad osnovna ponuda sa 88 kanala spala na 50 nema ni arena nit i jednog filmskog kanala u osnovnoj ponudi.Onaj srednji paket sad uz njega nema više HBO i Cinemax kanala,dok je najveći paket sa 136 spao na 110 kanala.
        https://mtel.ba/televizija/m-sat/m-sat-ponuda

Member Avatar korisnika Lik BG
        Na forumu od
        May 2013
        Poruka
        329
        Citat Citiram korisnika: mstevanic Pogledaj poruku
        ...zašto lepo ne pozoveš mts i ne predložiš im to što si ovde izneo?
        A to oni (MTS) kao ne znaju, pa ja treba da im kažem, i oni će brže-bolje da sve usvoje što im ja kažem ? Znaju oni jako dobro šta konkurencija nudi, ali kao što sam već rekao, mislim da se oni ne takmiče sa Total TV... Verovatno trebam da im javim i da bi bilo korektno da, već ako su počeli da nude sat. TV - DTH uslugu, da okače ponudu na svoj zvaničan sajt, mislim to je obično tako, e sad ... Dobro, znam, treba da se strpim, doduše ja ne (meni je ionako sve jedno), ali ovi što očekuju čudo od ponude verovatno trebaju Tresla se gora, rodio se ...
        Menjao Lik BG : 13.02.2019. u 16:51

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2018
        Poruka
        147
      4. Moja mašina
      5. @Lik BG
        U pravu si svi mi imamo razlicita iskustva a izmedju ostalog i forum sluzi za razmenu iskustva i misljenja. Ja licno nemam nista iz mts-a. Prosle godine sam od njih uzeo mts tv go na mesec dana misleci da cu u crnoj gori moci da gledam arenu kad ono geo blokirano, zamisli u cg ko da sam otisao 5000km daleko. Malo smo se natezali i na kraju sam shvatio da sam sam kriv sto se nisam pre informisao ali j**i ga tako je. Ja imam eon na dva ugovora sa sbb-om i moram reci da nisam imao problema a u sustini od sbb-a mi treba samo net koji je bio naj stabilniji ne racunajuci optiku,fiber ko god da to ima u ponudi ali kod mene u kraju na opstini Cukarica jos uvek nije prosao.
        Naravno da im necu pristati da sklapam ugovor i bilo sta potpisujem pre negoli postave antenu na vrh zgrade i dok nepuste i podese sve. ja sam testirao signal preko satelita Astra 3B na orbitalnoj poziciji 23,5°E i koliko vidim dobar je jer ide im free RTS Svet HD.
        Iz totala su kvarni arene imaju bosanskoj ponudi a nedaju nama da izvsimo izbor oces sk oces arenu i naravno nebi trepnuo uzeo bi arenu jer vec imam eon sa sk.
        Ako si uspesan u necemu ili ce te kopirati ili ce ti zavideti ili ce te mrzeti

Member
        Na forumu od
        Oct 2016
        Poruka
        124
        Pa nije Total kriv ni kvaran što ima arene u bosanskoj ponudi a nama ''neda'' nego su u pitanju odnosi na relaciji SBB-MTS, dobro poznata priča gde jedni drugima ne daju razmenu sportskih kanala, u BH je to rešeno jer ih država naterala a kod nas nema zakona i to nikad neće ni biti.

Member Avatar korisnika mstevanic
        Na forumu od
        Feb 2005
        Poruka
        284
        Srpska komisija za zaštitu konkurencije (KZK) odobrila je Telekomu Srbije 100% kupovinu beogradskog kablovskog operatera Masko.
        Kako su krenuli ne bi me čudilo da kupe i Polaris uskoro ...

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2017
        Poruka
        946
        U Bosni su opet oni izigrali pravila tako što su jedni drugom prihvatili nenormalne cene, tako da se ni jednom drugom operateru ne isplati da ih uvrsti u svoju ponudu.Ostali elta-kabel, blic-net,telrad,mojatv,avax imaju krz ugovore od ranije još uvek samo arene.

Na forumu od
        May 2013
        Poruka
        329
        Citat Citiram korisnika: mstevanic Pogledaj poruku
        ... Kako su krenuli ne bi me čudilo da kupe i Polaris uskoro ...
        Mislim da je dobro da Polaris ostane nezavistan kao low-cost sat. DTH operater, jer je Digi (isto low-cost) "progutan" od strane MTS-a (preko Kopernikusa koji je takođe MTS). Digi trenutno više ne priključuje nove korisnike niti sklapa nove ugovore (proverena info), a pitanje je i šta će biti sa njihovim postojećim korisnicima kojima je još uvek sve po starom, a dali će do isteka UO biti usluge po ugovorenim Digi low-cost cenama ili će u jednom trenutku ponuditi nove ugovore, pakete (M:SAT) / uslove i cene to se još ne zna, a postojeće priključke demontirati ukoliko se odbije novi ugovor... Ni oni sami (Digi) ne znaju šta će biti, a čim više ne priključuju nove korisnike to znači da stara ponuda sa cenama više neće važiti i najverovatnije gase emitovanje sa Thor 0.8°W i prelazi se na M(TS):SAT... Starim Digi korisnicima bi to značilo povećanje pretplate od 100% - bukvalno duplo
        Menjao Lik BG : 14.02.2019. u 13:48

Member Avatar korisnika miki92
        Na forumu od
        Jun 2011
        Poruka
        1.178
      11. Moja mašina
      12. Što znači da ako tim ljudima ne ponude neki paket za 600/700 din sa osnovnim kanalima ostadoše i bez tih 2-3 000 korisnika. Druga stvar Digi već godinama unazad nema instalacije priključaka jer sve firme koje su sarađivale sa njima oko instalacije prešli su da rade Polaris ili Total/d3i.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
        "I grew up with soldiers. I learned how to die a long time ago." -- Ned Stark

Na forumu od
        Feb 2005
        Poruka
        284
        Digi Tv Srbija će ugasiti.

Member Avatar korisnika Sale99
        Na forumu od
        Apr 2005
        Poruka
        884
      15. Moja mašina
        • CPU: Intel i7-8700 12x4.6GHz
        • RAM: 2x 8GB
        • VGA: Intel UHD Graphics 630 (GT2)
        • MON: 2x NEC MultiSync EA234WMi
        • HDD: SSD M.2 512GB
        • OPT: Asus BluRay read, CD/DVD RW
        • Case: Dell Optiplex 7060
        • SND: Realtek HD audio int.
        • LAP: HP Pavillion DV4000
        • TV: Samsung 42"
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Dell OptiPlex 7060
      16. Na liči ona slika na Thoru, i bolje da ugase...

Na forumu od
        May 2013
        Poruka
        329
        I kakvi su utisci Vas koji već imate M:SAT ?
        Ako sam dobro skapiro, mstevanic već ima M:SAT, ali pitanja su i za ostale korisnike istog operatera:

1. Dajte neku sliku montirane antene, da vidimo kako čuči na fasadi / terasi ?
        2. Kako ste zadovoljni sa montažom ? Ja se sećam prvog montažera kad je počeo da mi stavlja one F konektrore sa buvljaka na uvrtanje Ovaj drugi što je došao i montirao doneo je krštene kompresione...
        3. Jel risiver podržava dodavanje FTA kanala koji nisu predefinisani ?
        4. Dali risiver ima postavke / podešavanja za satelit(e) koji se mogu menjati od strane korisnika ili je sve automatizovano i zaključano na fabričke vrednosti? Dali ima DiSEqC podešavanje za više satelita (potrebno ukoliko se postavi recimo LNB monoblok za 2 satelita) ?
        5. Kakav je meni i grafičko uređenje / opcije risivera prilikom korišćenja ? Neki screenshot ?

Mislim da su odgovori na ova pitanja interesantni kako za nas korsinike drugih DTH operatera, tako i za potencijalne nove korisnike...
        Menjao Lik BG : 17.02.2019. u 12:48

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2017
        Poruka
        946
        Pre neki dan kad sam bio u poslovnici čovek se svađa sa njima niko nije došo da mu montira opremu nego mu je samo doneli.Još uvalili detetu da potpiše jer niko drugi nije bio u kući.

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2012
        Poruka
        756
      20. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 5 3500U
        • MoBo: Laptop
        • RAM: 16GB
        • VGA: AMD Radeon Vega 8
        • MON: 15.6" FullHD IPS
        • HDD: 1TB SATA SSD + 256 GB PCIe SSD
        • OPT: Nema
        • Case: HP Laptop
        • SND: Integrisana / 2.0
        • LAP: HP 15-db1041nm (nadograđen sa +8GB RAM i 1TB SSD)
        • TV: Samsung UN43J5200
        • INET: Kablovska
      21. @jok Ne čudi me, ne monitraju ni IPTV nego ti samo daju u ruke kutiju i potpišeš radni nalog.

Na forumu od
        Feb 2005
        Poruka
        284
        Citat Citiram korisnika: jok Pogledaj poruku
        Pre neki dan kad sam bio u poslovnici čovek se svađa sa njima niko nije došo da mu montira opremu nego mu je samo doneli.Još uvalili detetu da potpiše jer niko drugi nije bio u kući.
        Prosto neverovatno,a gde je to bilo?

Member Avatar korisnika renne
        Na forumu od
        Jul 2007
        Poruka
        1.671
        Citat Citiram korisnika: MilanKragujevic Pogledaj poruku
        @jok Ne čudi me, ne monitraju ni IPTV nego ti samo daju u ruke kutiju i potpišeš radni nalog.
        Nije baš da je isto spojiti IPTV i namontirati sat antenu

Strana 6 od 18 PrvaPrva ... 234567891016 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •