»RSS Benchmark sajt

Strana 5 od 17 PrvaPrva 12345678915 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 61 do 75 od ukupno 251

Tema: MTS na satelitu

Moderated
        Na forumu od
        Feb 2019
        Poruka
        16
        Mozda ljudi iz mts prilikom planiranja usluge nisu razmisljali o tome. Videcemo.

Member Avatar korisnika mstevanic
        Na forumu od
        Feb 2005
        Poruka
        284
        Šta ima to toliko interesanto i fta na Astri 19E nije mi jasno samo?
        Ili zašto lepo ne pozoveš mts i ne predložiš im to što si ovde izneo?

Member Avatar korisnika miki92
        Na forumu od
        Jun 2011
        Poruka
        1.170
      4. Moja mašina
      5. Mnoštvo nemačkih kanala npr. Sa super slikom, dobrim serijama i filmovima. Ima i par dobih muzičkih kanala tamo. Ja sam lično odrastao uz Astru 19 uz RTL 2, RTL, ProSieben, Nickelodeon itd... Ali ostadoh u Srbiji nazalost.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
        "I grew up with soldiers. I learned how to die a long time ago." -- Ned Stark

Na forumu od
        Feb 2005
        Poruka
        284
        Da i onda se pojavi njih 98 kojima ti švapski kanali ne trebaju uopšte i čemu onda ulaganje i bacanje para na twin monoblock 4.3°?
        Plus koliko je meni poznato švabe gase uskoro te SD kanale koji su fta, ostaće samo oni u HD i većina njih će biti kodirana naravno
        u drugom sistemu. Drugo twin lnb monoblock 4.3° je duplo skuplji ako ne i više od ovoga koji sada m:sat deli bez da to korisnika košta.
        Inače takav twin monoblok lnb koriste holandski paket Canal Digitaal Nl. sa Astre 23.5°, ali sve zato što imaju i ponudu kanala sa Astre
        19,2°E a dok m:sat to nema.

Member Avatar korisnika Sale99
        Na forumu od
        Apr 2005
        Poruka
        881
      8. Moja mašina
        • CPU: Intel i7-8700 12x4.6GHz
        • RAM: 2x 8GB
        • VGA: Intel UHD Graphics 630 (GT2)
        • MON: 2x NEC MultiSync EA234WMi
        • HDD: SSD M.2 512GB
        • OPT: Asus BluRay read, CD/DVD RW
        • Case: Dell Optiplex 7060
        • SND: Realtek HD audio int.
        • LAP: HP Pavillion DV4000
        • TV: Samsung 42"
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Dell OptiPlex 7060
      9. Iskreno sumnjam da će ih ugasiti posle 30 godina FTA... neki link sa tom informacijom?

i ja sam jedan od onih sto su odrasli uz Astru, samo sto sam ja više voleo Super RTL, VOX i Kabel Eins a sećam se i vremena kada je bio samo jedan SKY

Member Avatar korisnika daftPUNK
        Na forumu od
        Jun 2012
        Poruka
        48
        Stvarno mislite da bi dobra bila da se ovom medijskom mraku prelazi sa TotalTv-a na MTS?

Na forumu od
        Feb 2005
        Poruka
        284
        @Sale99
        Mrzi me da to tražim a i ne bih da smaram ostale oko toga, ipak je tema mts...
        Menjao mstevanic : 11.02.2019. u 22:57

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2018
        Poruka
        147
      13. Moja mašina
      14. Citat Citiram korisnika: daftPUNK Pogledaj poruku
        Stvarno mislite da bi dobra bila da se ovom medijskom mraku prelazi sa TotalTv-a na MTS?
        Ja stvarno mislim, a razlozi su vrlo prosti.
        Placam TOTAL TV Extra po ceni od 1.395 din i za te pare nemam pinkove filmske kanale (koji inace ulaze u cenu - prevaren sam) od toga trebalo bi da imam 113 TV kanala 30 HD kanala... a ja TRENUTNO IMAM SA ISTOM CENOM 101 TV kanal (26 HD) 5 radio kanala. Dodatni resiver kosta 490 din sa preduslovom da imam fiksni telefon.
        Da ne bude sve crno pogodnost je eon 0/3 za mobilni telefon i ne gase ti isti mesec ukoliko ne platis na vreme.
        Kod mts-a za iste te pare imam pink filmski i HBO Premium i umesto sk dobijam arena pakete (sto meni licno odgovara vise). Drugi resiver ili camm modul ako bude bio bice jeftinije nego kod totala. I meni posebno bitna stvar je da posle uo od 24 mes.mogu da predjem odmah na pripejd pa kad sam u prilici da gledam tada i placam kad sam odutan tada nemam troskove... otprilike pola godine..
        Dostupni kanali za mts su OVI
        Mane ne znam jer jos nisam korisnik
        Ako si uspesan u necemu ili ce te kopirati ili ce ti zavideti ili ce te mrzeti

Member Avatar korisnika Lik BG
        Na forumu od
        May 2013
        Poruka
        329
        Novi vlasnik Digi sat-a je Kopernikus koga je kupio Telekom Srbija (MTS). M:SAT je u stvari preuzeo Digi kao DTH platformu. Ja ne vidim da je ovom sadašnjom ponudom (koje još uvek nema zvanično na MTS sajtu) M:SAT ugrozio Total, već mislim da je ciljna grupa Polaris (koji je jeftiniji ali sa lošijom ponudom) i zadržavanje Digi korisnika. MTS ponuda za sada nema lokalizovanih kanala za Mađarsko i Rumunsko područje koje je Digi imao i čiji su korisnici bili konzumenti istih u procentu većim od 50%, pa se postavlja pitanje šta će biti sa njima ako te programe ukinu i dali će nastaviti emitovanje sa satelita Thor na poziciji 0.8W° sa koga je do sada emitovan ili će sve prebaciti na 23,5E (Astra 3B) ... Može biti i da će da M:SAT uvrste u box pakete i eventualno pridobiju neke svoje Antena Plus korisnike koji imaju mogućnost za sat TV.

Ima li neko info šta se trenutno dešava sa Digi Sat korisnicima jer na Digi sajtu više nije moguće dobiti bilo kakvu informaciju osim da je novi vlasnik Kopernikus na čujem sajtu se uopšte ne spominje DTH sat. televizija ?

Citat Citiram korisnika: dppaki Pogledaj poruku
        ... Dodatni resiver kosta 490 din sa preduslovom da imam fiksni telefon...
        Ako pričamo o Total TV-u, za dodatni risiver (twin LNB) nije (pred)uslov fiksni telefon (proverena informacija). Ja recimo imam 1 risiver/TV (samo TV paket bez telefona / interneta), i ako bih želeo da gledam na 2 TV-a preko sat. risivera onda bih morao da doplatim jednokratno 3.500 rsd (za zamenu LNB-a za twin) + svaki mesec 490 rsd uz standardnu pretplatu koju sada imam za dodatni risiver...

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2018
        Poruka
        147
      17. Moja mašina
      18. Citat Citiram korisnika: Lik BG Pogledaj poruku

Ako pričamo o Total TV-u, za dodatni risiver (twin LNB) nije (pred)uslov fiksni telefon (proverena informacija). Ja recimo imam 1 risiver/TV (samo TV paket bez telefona / interneta), i ako bih želeo da gledam na 2 TV-a preko sat. risivera onda bih morao da doplatim jednokratno 3.500 rsd (za zamenu LNB-a za twin) + svaki mesec 490 rsd uz standardnu pretplatu koju sada imam za dodatni risiver...
        Evo sta su meni rekli za drugi resiver doduse to je bilo pre dve godine kad sam potpisivao ugovor koji uskoro istice..
        Moram imati fiksni telefon zbog navodne kontrole (tada je bio sistem kuca ili tako nekako se zvalo do 3 dodatna uredjaja) dali je resiver-i zakacen-i na toj lokaciji. Jeste suludo ali na zalost istinito, a nije postojala nikakva fiksna doplata za dodatne uredjaje samo redovna renta od 490 dinara po uredjaju..

Member Avatar korisnika miki92
        Na forumu od
        Jun 2011
        Poruka
        1.170
      20. Moja mašina
      21. Možda bi bila najbolja opcija da ponude twin lnb uz doplatu pa ko želi da uzme uzeće. Pitanje je da li njihov risiver koji se dobija ima mogućnost za drugi satelit ili je zaključan na kanale sa mts ponude.
        A druga stvar je ne znam čime će zadržati Digi korisnike kojih ionako nema mnogo kada su ti ljudi plaćali pakete po 500-600 dinara a Telekom nudi 2x veću cenu bez ijednog mađarskog i rumunskog kanala.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
        "I grew up with soldiers. I learned how to die a long time ago." -- Ned Stark

Member Avatar korisnika renne
        Na forumu od
        Jul 2007
        Poruka
        1.657
        Evo sta su meni rekli za drugi resiver doduse to je bilo pre dve godine kad sam potpisivao ugovor koji uskoro istice..
        Moram imati fiksni telefon zbog navodne kontrole (tada je bio sistem kuca ili tako nekako se zvalo do 3 dodatna uredjaja) dali je resiver-i zakacen-i na toj lokaciji. Jeste suludo ali na zalost istinito, a nije postojala nikakva fiksna doplata za dodatne uredjaje samo redovna renta od 490 dinara po uredjaju..
        Odavno ne treba fiksni za drugi i treći risiver
        A posle ugovorne obaveze takođe možeš da pređeš na prepaid, pa plaćaš samo mesec koji želiš da gledaš

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2018
        Poruka
        147
      24. Moja mašina
      25. Citat Citiram korisnika: renne Pogledaj poruku
        Odavno ne treba fiksni za drugi i treći risiver
        A posle ugovorne obaveze takođe možeš da pređeš na prepaid, pa plaćaš samo mesec koji želiš da gledaš
        Ok znaci promenili su za telefon a za pripejd su mi isto tada rekli moze ali moram da placam minimum tri meseca ali vezano primera ako hoces:
        u drugom, u sestom , i desetom mesecu da gledas moras da platis za period od 2-4 pa onda 6-8 pa 10-12 i ispadne platis tri puta po tri meseca , sa tom ponudom sam se zestoko svadjao sa njima jer tada sam bio bez ugovora i onda sam potpisao ugovor na 24 mes.
        Sada postoji mts konkurencija i ona ce biti moj izbor a ne samo moj vec jos cetiri porodice za koje ja znam da ce u narednom periodu napustiti total zbog omalovazavanja starih korisnika. A jedna vrlo bitna stvar niko od nas nije finansiski ugrozen tako da nam novac nije od presudnog znacaja vec ima i nesto izmedju a nekosta nista .
        Menjao dppaki : 12.02.2019. u 13:25

Member
        Na forumu od
        Mar 2007
        Poruka
        721
      27. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i5-4460
        • MoBo: MSI H81M-P33
        • RAM: 16GB
        • VGA: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
        • MON: ASUS VW192S 19"
        • HDD: Western Digital WDC 320GB
        • OPT: TSSTcorp CDDVDW SH-224FB
        • Case: Codegen
      28. Ima li neko info šta se trenutno dešava sa Digi Sat korisnicima jer na Digi sajtu više nije moguće dobiti bilo kakvu informaciju osim da je novi vlasnik Kopernikus na čujem sajtu se uopšte ne spominje DTH sat. televizija ?
        Stizu mesecni racuni od Kopernikusa.
        Nikakvih vesti jos uvek nema.
        Mni se cini da ce sve korisnike da prebace na 23,5E i ponude nove ugovore mada zvanicno nista jos nema.

Member Avatar korisnika Lik BG
        Na forumu od
        May 2013
        Poruka
        329
        ... Sada postoji mts konkurencija i ona ce biti moj izbor a ne samo moj vec jos cetiri porodice za koje ja znam da ce u narednom periodu napustiti total zbog omalovazavanja starih korisnika. A jedna vrlo bitna stvar niko od nas nije finansiski ugrozen tako da nam novac nije od presudnog znacaja vec ima i nesto izmedju a nekosta nista .
        Iskustva korisnika su različita, evo ja na primer nemam uopšte dobro iskustvo sa MTS-om, doduše ne u vezi sa SAT TV uslugom, već vezano za fiksnu telefonsku liniju. Oni (Telekom / MTS) nisu nikako hteli (ni uz novčanu nadoknadu) da pre nego što potpišem ugovor (sa ili bez UO) za fiksnu liniju, da provere dali od razvodne kutije u prizemlju zgrade do tel. utičnice u mom stanu ima prekid kabla ili ne. Navodno ta trasa kablova ne pripada njima, već stanarima zgrade, a njihovo je samo do razvodnog ormana u prizemlju zgrade. Čak nisu hteli ni da mi kažu i kada bih uveo fiksni, šta od internet paketa (xDSL) i brzina bi mogli da mi ponude, navodno ništa dok ne uvedem fiksni... Ja prvo moram da potpišem ugovor sa UO 24 mes. ili bez UO sa jednokratnom uplatom 6.000 rsd, i posle ako se ispostavi da nema signala kod mene u stanu zbog prekida kabla negde u mom stanu (podu), nikom ništa, moram da platim sve pretplate za 2 godine, a u slučaju da je bez UO oni mi nebi vratili onih 6.000 rsd + bar jedna pretplata minimum jer je usluga puštena i počeo prvi mesec korišćenja... Pošto je tel. instalacija bila uzidana bez dozni kako u stanu, tako i u zgradi, a razvodni orman u prizemlju zgrade zaključan (oni imaju ključ), nije bilo moguće proveriti dali je negde kabl u prekidu bez da to oni provere, a to nisu nikako hteli i pored mog insistiranja. Sa druge strane SBB kablovska (CATV) ili Total TV (sat. DTH) pre nego potpišeš ugovor i obavežeš se na plaćanje usluge, oni prvo dođu i provere dali je tehnički moguće uvesti uslugu, kažu koje usluge mogu da ponude, aktiviraju uslugu / puste signal i tek onda ja potpisujem ugovor sa njima. Ako se ispostavi da usluga iz bilo kog razloga ne može biti pružena, oni se lepo zahvale i odu, a mene to ništa nebi koštalo... E to ne može kod uvođenja fiksne MTS linije, prvo ti potpiši i obaveži se na plaćanje, a posle ko te j*be što nema usluge Ja sam im se samo zahvalio na ponuđenom ugovoru
        Menjao Lik BG : 13.02.2019. u 11:19

Strana 5 od 17 PrvaPrva 12345678915 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •