Šta je novo?

MTS na satelitu

Sad su ubacili A1 u osnovni paket, ni oni sami ne znaju šta će sa sobom
 
Ubacili mađarske kanale sa bivšeg Digija
Duna, Duna World, M1, M2, Film+, TV2, RTL Klub, Mozi+, Prime, Magyar Sláger Tv, Cool Tv, RTL+
 
A i rumunske: Digi 24, Etno, Taraf TV, Realitatea TV, Pro TV International,i Favorit TV.
 
Ako je verovati spisku kanala prebacili su i Arenu 1 u start paket.
 
Mađarski paket 120 dinara, rumunski 90.
 
Mađarski paket je ok, ali ponuda rumunskih kanala je kriminalna. To je ekvivalent našoj ponudi dm sat, kcn, palma plus i pink 3 info.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Jesam rekao da će biti BOX sa m:sat ponudom.
 
Kad imaš više od 2 godine za konkurencijom da izvagaš i napraviš svoju ponudu za kućni 4G internet i na kraju opet sve uprskaš.
Mogućnost korišćenja interneta i nakon potrošenih GB iz paketa po smanjenoj brzini protoka od 64/32 Kb/s.
A dodaci ma je cena “prava sitnica” em količina interneta u njma je smešna za kućni net paket.
mFXweRV.png
 
Iskreno ovo je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ština.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
E ovo je ponuda,samo ko nema uslova za antenu ce ici na budjavi iptv

Imam Amiko A4 combo , paralelno gledam Polaris i iptv sa pay servera

Ne moze da prismrdi iptv kvalitetu slike sa satelita
 
Poslednja izmena:
Sem što bi eventualno HD kanali bili deo osnovne ponude, nešto ne vidim neku drugu prednost u odnosu na standardni box3 paket gde su u cenu uračunata 3 stb koji imaju napredne funkcije za razliku od ovih što se dobijaju uz satelisku.Kad doplatiš takse za dodatna 2 stb plus mesečna renta ispadne to čak i skuplje od standardnog box 3 paketa iste brzine.
 
Aha.poznate su te iptv napredne funkcije,buferovanje,kasnjenje slike itd

Pisao sam o kvalitetu slike,e sad ko naviko na budjavi iptv njemu je lepo
 
Poslednja izmena:
Aha.poznate su te iptv napredne funkcije,buferovanje,kasnjenje slike itd

Pisao sam o kvalitetu slike,e sad ko naviko na budjavi iptv njemu je lepo

Svi strimovi ili skoro svi preko iptv usluga kasne od par sekundi pa sve i do minuta a po neki i duze. Uglavnom su to url-ovi iz druge trece ruke, i dok signal dodje do krajnjeg korisnika ima podosta gubitaka u kavalitetu. E sad zasto je nekom vazno da mu stream ne kasni 15 sekundi sto je inace normalno ja ne razumem.
 
Kako ne bi smetalo ljudima koji prate uzivo sportske prenose? Jedino ako si u nekoj divljini gde nema zive duse pa ne mozes cuti iz komsiluka kad padne gol 2 minuta pre nego kod tebe.
 
Pa nije to lose ;) pre par godina kada si igrali nasi omladinci finale sa Brazilom raduje se ceo komsiluk dok ja strepim gledajuci d3i :) A kad strepim da nesto uradimo a komsiluk se ne cuje onda znam da se ne nadam dzabe. Komsiluk mi dodje kao baba Vanga :) Posto je sad RTS u HD preko DVB T2 mreze,ako bude neki bitan sport na RTS-u gledacu bez kasnjenja.
 
Pa i na satelitu imaš kašnjenje od 2-5 sekundi zavisi od kanala, i na kablovskoj imaš (zavisi kako preuzimaju signal), a na iptv je kašnjenje najviše vidljivo (d3i, mts iptv) a tek liste za 7,8 evra... Tu ide preko 1 minut kašnjenje. Negde je najrealniji dvb t2 ali opet i tu malo kasni u odnosu na stadion jelte - mora prosto par sekundi da ima kašnjenja da ne ulazim sada u detaljisanje.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Sta reci,slika je brutalna u odnosu na budjavi iptv-na svim kanalima

Narocito Arene i Eurosport,to je ogromna razlika

Zahuktava se i ugradnja,ovaj sto bio kod mene montirao 3-4 kompleta
 
Poslednja izmena:
Šteta što ne mogu samo Arene da se uzmu. Ovo ostalo mi ne treba.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Trenutno, a možda i za stalno isključeni
Cartoon Network, Pink Classic, Pink Horror, Pink Movies, MTV Dance, MTV Hits, MTV Rocks, VH1 Classic, Pink Kuvar, RT Documentary, Balkan Hot 2
 
Jel može na ovom STB-u njihovom da se nameste brojevi kanala? Meni su svi kanali izmešani i svima je broj "0000", a pokušaj skoka na kanal mi izbaci grešku da je netačan broj.

Inače, glupost ali trebalo mi je 15 minuta da podesim TV standard da mogu da uopšte vidim sliku STB-a, pošto je bila okrenuta naopako i tresla se sa nekim šarenim linijama. Moguće doduše da je OTA pomogao, ali svejedno STB ne odaje utisak kvaliteta, mislim da je Polaris-ov STB duplo bolji.
 
Ne moze

Ja sam obrisao sve kanale pa ubacio samo sa 23e
Posle obrisao 2/3 kanala i to je to,promenio raspored ostalih kanala

Risiver je softverski nula na kvadrat,ovo je sramota

A sto se greje,najcudnija stvar da se greje i kad je ugasen,moracu ubaciti neki prekidac
 
Resetovao sam STB na fabrička nakon što sam zvao da mi "puste" paket tj. da aktiviraju nešto sistemski, i pojavili su se brojevi kanala. Naravno opet igranje igrica kako namestiti TV standard da se može normalno gledati, pošto moram da "ćoram" i nagađam gde da pritisnem da bih promenio na Auto standard, onda radi dobro. Ako je PAL ne radi, a ne radi ni NTSC (očigledno, TV je PAL).
 
Ne instalirajte ovaj novi OTA 24 update !!!

Ubacio ga i sad box ne pamti kad premestam kanale,uvek vraca na fabricki redosled

Ako ima neko raniju softver verziju neka uradi backup i upload na neki server pa da probamo

Zvao one morone u korisnickom,oni pojma nemaju"pa imate sliku "
 
ja pravim custom daljinski trenutno za babu posto ona ne moze da se znadje na ovom, tipa stavicu joj da na 1 dugme posalje uzastopno 1 0 1 i sledecih 3 sec ignorise ostale dugmice i tako moze da dobije RTS 1 , to je bar plan jos nisu stigli delovi
 
Nazad
Vrh Dno