Šta je novo?

MTS na satelitu

Danas izbacili 11 kanala iz ponude:
Cartoon Network,Pink Classic, Pink Horror, Pinko Movies, MTV Hits, MTV Rocks, MTV Dance,
VH1 Classic, Pink Kuvar, RT Documentary i Balkan Hot 2.
 
Samo polako, svešće oni to na "Antena plus" nivo (= stil "nacionalni + nat geo i animal Planet + 40 Pink kanala").
 
Čudne stvari se dešavaju oko svega ovoga, prvo izbace kompletan cenovnik, listu kanala, a sve to pre početka rada, i onda to skinu?
Da bi nastavili sa istim i nekim obećanjima biće kao i Fox kanala plus gomila drugih kanala itd. a sve to i dalje bez zvanične (web)
stranice sa ponudom i cenovnikom ? Inače i ja sam imao ovaj info da će biti još kanala i da će biti povoljnije cenovno sve...ali ništa?
Da bi sada ukinuli 11 kanala verovatno zbog najave smanjenja cene paketa i ponude a sa ovim smanjenjem izgleda i broja kanala!?
Mislim ako će sada ukinuti 11 ili 20,30 kanala a smanjiti cenu dobićemo Polaris Mediu sa sličnim brojem kanala sa možda HBO i sa
sve Arenama u HD, mislim nisu mi jasni nikako? Ovako se protiv jednog Totala ne ide i skroz mi je neizvesno sve ovo sa m:sat om
izgleda, plus ko se nadao da će biti nešto od Digi Srb. još jedan mali (ne)provereni o.t a to je da se Digi Srbija gasi 01.06.2019?
Pa sad videćemo šta će biti dalje...
 
Poslednja izmena:
Dodali BKTV, Disney Channel, HiFi, France 24, Hustler TV, Telebet, TV5 Monde Europe.
Realno katgastrofa
 
Uuuuu BKTV!!! Navali narode:)

Salu na stranu, totalni neprofesionalizam... kao neki pilicari rade...
 
@jok Ne čudi me, ne monitraju ni IPTV nego ti samo daju u ruke kutiju i potpišeš radni nalog.
Код мене су уредно одрадили монтажу, а ја сам се већ био наоштрио самостално да одрадим.

Послато са уз помоћ Тапатока
 
Neka daju samo Arene HD za 500 dinara i biće top ponuda.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ja mislim da je sto se tice montaze sve individualno. Imao sam iskustva sa polarisom i totalom i dolazili su mi njihovi saradnici ili partneri koji nisu u nikakvom radnom odnosu vec saradnici sa strane. Zato se desavaju kojekakvi problemi. @bit ajde ako ti nije tesko probaj da odgovoris na ovde pitano..
 
Sad kažu da je paket sa arenama 1399 mesečno, paket sa HBO 1999, dodatni stb 300 dinara
Ovo je dosta lošije nego Total TV za slične novce
 
Haha, paket sa HBO trebao biti 1400 a sada bezmalo dve hiljadarke. A gde su sada još oni koji su želeli i umišljali da će im se MTS satelit umuvati i u BOX paket umesto IPTV pa onda druge prozivaše (mene). Ako je i od MTS-a, mnogo je.
 
Sad kažu da je paket sa arenama 1399 mesečno, paket sa HBO 1999, dodatni stb 300 dinara
Ovo je dosta lošije nego Total TV za slične novce
Haha, paket sa HBO trebao biti 1400 a sada bezmalo dve hiljadarke. A gde su sada još oni koji su želeli i umišljali da će im se MTS satelit umuvati i u BOX paket umesto IPTV pa onda druge prozivaše (mene). Ako je i od MTS-a, mnogo je.

info od pre sat vremena
U razgovor na chatu sa mts-ovim prodavcima dobio sam cenovnik sa listom kanala..
Na pitanje za cam modul dobio sam i ovaj odgovor
Taksa za insatalaciju je 1.500,00 dinara i mesečna naknada iznosi 300,00 dinara

PLUS paket ( 1399 dinara sa pdv-om)
Korisnici Plus paketa, pored kanala koji pripadaju ovom paketu, mogu pratiti i kanale Start paketa.

35 Pink Super Kids 36 Boomerang 46 Pink Action 50 Pink Classic 56 Pink Film 57 TV 1000 60 AXN Spin 62 Sci Fi 70 HBO HD 71 HBO 2 HD 72 HBO 3 HD 73 Cinemax HD 74 Cinemax 2 HD 124 National Geographic Wild 129 Nature HD/History HD 131 Outdoor 133 CBS Reality 136 English Club TV 151 Pink Music
 
ovde se lepo vidi
 

Prilozi

  • m SAT TV - paketi i dodatne usluge.pdf
    332.8 KB · Pregleda: 99
Izašao je cenovnik, ja lepim link pa ako nije dozvoljeno neka obriše ko je nadležan za to, unapred se izvinjavam. Rene je dobro rekao, ko hoće HBO paket ima da plati 2 hiljade, Arene su u paketu od 1400 dinara a postoji i paket od 800 dinara, osnovni, skoro pa neupotrebljiv. Znači slična fora kao sa Total TV, HBO ne ide u paket od 1400 din. Nema Pink Klasik i još nekih kanala koji su možda bili zanimljivi a skoro su izbačeni.

http://novisf.com/attachment/5025-m-sat-tv-paketi-i-dodatne-usluge-pdf/
 
Poslednja izmena:
Baš tebi dao?
 
Ahahahaha, "lider u regionu" danima nije u stanju da na sopstvenom objavi zvaničan spisak kanala za uslugu koju nudi već kruže dva različita.

Pritom na dppakijevom spisku (po kome su Arene u osnovnom, a HBO u srednjem paketu za razliku od ovog drugog po kome su Arene u srednjem, a HBO u najvećem) uredno stoje kanali koji su ukinuti pre desetak dana i nema ih više ni na Kingofsatovom listingu tog satelita, a fale oni koji su ubrzo zatim dodati.

Danas izbacili 11 kanala iz ponude:
Cartoon Network,Pink Classic, Pink Horror, Pinko Movies, MTV Hits, MTV Rocks, MTV Dance,
VH1 Classic, Pink Kuvar, RT Documentary i Balkan Hot 2.

Dodali BKTV, Disney Channel, HiFi, France 24, Hustler TV, Telebet, TV5 Monde Europe.
Realno katgastrofa
 
Poslednja izmena:
"Lider u regionu" je izgubio kompas, odavno !
 

Zato sto si ovde dezinformaciju izjavio zato sam sa njima bio u kontaktu jer sam direktno zainteresovan za njihovu uslugu. Ja se u sustini ne informisem na forumu za zvanicne ponude i zvanicne usluge vec iskljucivo za iskustva korisnika i onda vagam sta mi je ciniti..I na kraju cemu tako podrugljivo "tebi dao" kao da ne smem da pitam sta me interesuje ili...
 
Tvoj spisak je dezinformacija, pogledaj gore citate i link na Kingofsat.
 
Ahahahaha, "lider u regionu" danima nije u stanju da na sopstvenom objavi zvaničan spisak kanala za uslugu koju nudi već kruže dva različita.

Pritom na dppakijevom spisku (po kome su Arene u osnovnom, a HBO u srednjem paketu za razliku od ovog drugog po kome su Arene u srednjem, a HBO u najvećem) uredno stoje kanali koji su ukinuti pre desetak dana i nema ih više ni na Kingofsatovom listingu tog satelita, a fale oni koji su ubrzo zatim dodati.

Koliko sam primetio ovaj covek @mstevanic je naj informisaniji sto se tice ponude, cene, oprem, i iskustva sa njima
post #11
Ja cu definitivno imati kompletne informacije posle 15.marta kad mi istekne total tv i procenicu sta je za mene licno naj optimalnije, promena i prelazak na mts ili obnavljanje ugovora za total
 
Mogao je da ti ga pošalje i Ćulibrk ili Lučić lično, svejedno je netačan.

Evo u Bosni imaju zvaničan spisak kanala i lepo stoji da su Arene dostupne od srednjeg paketa, a HBO samo u najjačem. Najmanji paket je S(mall), srednji je M(edium), a najveći je L(arge).

QJEa6zB.png


kLocRwL.png


https://mtel.ba/oec/m-sat-kanali/m-sat-l (mora se kliktati do iznemoglosti na dugme "Učitaj još" da bi se prikazali svi kanali)

A može i ovako:
iiVOXm0.png

https://mtel.ba/televizija/m-sat/m-sat-ponuda

A i ovo je zanimljivo:

Ja sam zainteresovan ali mi istice total tv 1.marta pa cu onda tek preci kod mts-a.. znaci cim mi se stvori uslov.

Ja cu definitivno imati kompletne informacije posle 15.marta kad mi istekne total tv i procenicu sta je za mene licno naj optimalnije, promena i prelazak na mts ili obnavljanje ugovora za total
 
Poslednja izmena:
Evo najnovija "zvanična ponuda" od m:sat Srb.
 

Prilozi

  • mSAT TV spisak kanala.pdf
    347.7 KB · Pregleda: 331
Poslednja izmena:
MTS je izgleda uveo novi tip prodaje preko interneta, takozvana "forumska" prodaja/ponuda. Zvanične ponude na sajtu nema, ali tu je forum... Ovakav vid reklame ima tajanstvenost u sebi i neku vrstu ekskluzive jer dobijate nešto što zvanično ne postoji, u tome je draž... Kvalitet i cene su sad u drugom planu... uostalom ionako je plan da se Telekom / MTS (dobro) proda što je već pokušano, doduše bezuspešno, ali sad su obogatili svoj portfolio sa DTH TV (direct to home) uslugom i povećali broj pretplatnika preuzevši par operatera (Kopernikus, Digi...), pa ostaje da se vidi dali će ove kupovine i novotarije da se isplate kroz tržišnu vrednost firme... Sve mi se čini da šminkaju mladu pred udaju...
 
Poslednja izmena:
Screenshot_1.jpg

Kod:
https://mts.rs/Privatni/Televizija/m-SAT-TV/m-SAT-TV
Kod:
https://mts.rs/Binary/966/Cenovnik-
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo je da u dodatnim informacijama stoji da može samo na 2 uređaja i pritom za taj drugi treba izdvojiti 300 din mesečno za pretplatu+1500 din jednokratno za instalaciju dodatnog STB/CAM

gW3EBAP.png
 
Dobra konkurencija Totalu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije videlo konkurenciju. Pogotovo start ovaj srednji paket. Da ne pominjem poziciju satelita 16e naspram Telekoma. Relano ponuda Telekoma je loša i skupa za to što se daje.
 
Nazad
Vrh Dno