Šta je novo?

MTS na satelitu

Djmirun ajde ne lazi ni ti je mts kupio total tv ni ti su korisnici ludi da prelaze na m sat imam utisak da bas mrzis total tv jer to sto pises nije tacno I lepo ti forumasi kazu da to sto pises nije tacno I ti I dalje uporan ni ti imas izvore za to tako da ti je sve to fejk
Dokle cete pisati neistine prvo da je yettel kupio sbb a to nije bilo tacno pa da je mts kupio total tv sto nije tacno I za nova s I nacionalnu dozvolu imam utisak da bas mnogo mrzite sbb ug I total tv koji je ispred m sat I ako bi na satelitu bili pre bi birali total tv nego m sat
Dokle cete pisati neistine prvo da je yettel kupio sbb a to nije bilo tacno pa da je mts kupio total tv sto nije tacno I za nova s I nacionalnu dozvolu imam utisak da bas mnogo mrzite sbb ug I total tv koji je ispred m sat I ako bi na satelitu bili pre bi birali total tv nego m sat
Dokle cete pisati neistine prvo da je yettel kupio sbb a to nije bilo tacno pa da je mts kupio total tv sto nije tacno I za nova s I nacionalnu dozvolu imam utisak da bas mnogo mrzite sbb ug I total tv koji je ispred m sat I ako bi na satelitu bili pre bi birali total tv nego m sat
Dokle cete pisati neistine prvo da je yettel kupio sbb a to nije bilo tacno pa da je mts kupio total tv sto nije tacno I za nova s I nacionalnu dozvolu imam utisak da bas mnogo mrzite sbb ug I total tv koji je ispred m sat I ako bi na satelitu bili pre bi birali total tv nego m sat
 
Napeduju koliko toliko,malo pomaka za msat tv ,konacno vise kana u hd rezoluciji 84 hd u plus paketu,i 88 u max paketu.😀
 
Pozdrav. Da li ima neko da potvrdi da su ubacili vise HD kanala?
 
Dali korisnici m-sat usluge uz box4 paket,mogu da koriste besplatno iris go aplikaciju tokom ugovorene obaveze
 
Čuj 9 i 10.... ne kontam, kome treba 100 arena.... izbacili motorsport, sve cinestar kanale, a 1000 arena ubacuju, još malo će treću albansku treću ligu prenositi....
 
Pa kad su pokupovali sve sto se moglo od sporta, normalno i da ce da treba 1000arena... A sad da li treba, o tome se moze diskutovati, nekom je bitan sport, nekom filmovi...
 
Zasto recimo msat u svakoj drzavi ima razliciti kanali.. evo primer u srbiju imaju arene od 1-10, u bosni mislim da su do 4, a kod nas u makedoniji od 1-5 .. zasto je to tako stvarno mi nije jasno
 
Zasto recimo msat u svakoj drzavi ima razliciti kanali.. evo primer u srbiju imaju arene od 1-10, u bosni mislim da su do 4, a kod nas u makedoniji od 1-5 .. zasto je to tako stvarno mi nije jasno
Zato što toliko pojedinih Arena kanala postoji u pojedinoj državi
 
Jesu vama pustili Arene 9 i 10, posto kod mene toga jos nema?
 
Narode, nemam lično Mts Sat pa nisam upućen, situacija je da nema već nekoliko dana TV kanala, stb pronalazi samo Astra 1x ali ne i Astra 3, naravno prijavljeno podršci ali niko ne reaguje za sada. Šta bi moglo da se uradi pored factory reseta, jel ima neka caka ?
 
Narode, nemam lično Mts Sat pa nisam upućen, situacija je da nema već nekoliko dana TV kanala, stb pronalazi samo Astra 1x ali ne i Astra 3, naravno prijavljeno podršci ali niko ne reaguje za sada. Šta bi moglo da se uradi pored factory reseta, jel ima neka caka ?
Probati ponovo pretražiti kanale.
 
Urađen je factory reset. Posle toga za svaki slučaj pokušana i "ručna" pretraga Astre 3B, ne pronalazi ništa, i ako se pojavljuje tamo u spisku satelita zajedno sa Astrom 1x. Nije do stb-a pošto je ista situacija na oba televizora. Dobija se slika nekog kanala sa Astre 1x nekog nemačkog, tako da nije do kablova i sl. Nikakve logike nema, i mene interesuje šta će na kraju ispasti.

EDIT: Za Astru 1x pokazuje jačinu signala i kvalitet šta li je, dok za Astru 3 ne pokazuje tj. na 0 su obe skale. Antena stoji kao što je stajala, nije ništa pomereno (valjda?).
 
Urađen je factory reset. Posle toga za svaki slučaj pokušana i "ručna" pretraga Astre 3B, ne pronalazi ništa, i ako se pojavljuje tamo u spisku satelita zajedno sa Astrom 1x. Nije do stb-a pošto je ista situacija na oba televizora. Dobija se slika nekog kanala sa Astre 1x nekog nemačkog, tako da nije do kablova i sl. Nikakve logike nema, i mene interesuje šta će na kraju ispasti.

EDIT: Za Astru 1x pokazuje jačinu signala i kvalitet šta li je, dok za Astru 3 ne pokazuje tj. na 0 su obe skale. Antena stoji kao što je stajala, nije ništa pomereno (valjda?).
Javi šta je bilo na kraju.
 
Update situacije: bili majstori, bila je malo pomerena antena, što tamo ukućani nisu umeli da prepoznaju 🤦‍♂️
 
Pozdrav svima,
interesuje me da li uz Box 4 sa m:sat televizijom dobija onih 100GB neta za deljenje kao kod standardnog Box 4 paketa?
 
Sad gledam nesto ponudu za msat i kakve nelogicnosti oni imaju sa ponudom.

Imam BOX 4 Plavi sa optikom koje se vodi na moje ime a realno ga ne koristim i gledam ovu specijalnu ponudu msat za korisnike koji imaju IRIS TV ili BOX sa IRIS TV.

Uzeo bi Plus paket sa 2 STB i racunica je sledeca:

24x999 + 24x300(mesecna naknada za dodatni STB) + 1500 (jednokratna naknada za instalalaciju dodatnog STB) i to ukupno izadje 32.676 dinara

Sad imamo i standardnu ponudu za obicne korisnike i tu je racunica sledeca:

10x750 + 14x1500 + 24x150(mesecna naknada za dodatni STB) + 1500 (jednokratna naknada za instalalaciju dodatnog STB) i to ukupno izadje dinara 33.600 dinara.

I sad se ja pitam sta je ovde povoljnije za korisnike koji imaju BOX ili IRIS TV, dobijaju pogodnost od 40 dinara mesecno.
 
Nazdravlje, izbacili Viasat Nature, jedan od mojih omiljenih kanala, pored BBC Earth :mad: izbacili Travel takođe....
Izbacili i fashion tv, nema više golišavih cica :confused:
Ubacili 4 Eurocinema kanala, ne znaš gde su gluplji filmovi, posle dan ipo sva 4 sam stavio na SKIP....
Ubacili EkoVizija, znači još jedan kanal na kom će se 3 puta dnevno vrteti "Sve za ravnicu" i ABS show, eventualno Atlas i slično....
Da li ja sad imam nekakav pravni razlog da raskinem ugovor, jer kad sam potpisivao, bili su Motorvision, kanal o automobilima, 3 Cinestar kanala, Viasat Nature, Travel....
Znači sve što iole valja izbacuju, a ubacuju gomile bezveznih kanala, ecovizija instatv, hype, ajd premijer liga ima ljudi koji to gledaju, al čelzi kanal, majko draga, pa 15 arena, rusku odbojkašku ligu, indijsku fudbalsku ligu, koga uopšte to zanima, jbt, pa jel ovo Meridijan kladionica televizija, ili mts.....
 
Ja uopšte neznam što se mlatite sa DTH platformama kada se zna da svaki operater gleda da "ućari" (sleg: uštedi) sa resursima na i ovako ograničenim i preskupim transporderima.
Satelit samo CS jedino da se danas nešto ljudski pogleda od kanala, ako se već nema uslova za neku "žičanu" verziju televizije (kablovska, IPTV, OTT, striming liste, itd.).
 
Nazad
Vrh Dno