Šta je novo?

MTS na satelitu

Pa isto je i kod mene. Sa tim sto sam ja potpisao raskid saradnje, tako da ne mogu da mi poslju racun.
I ja potpisao raskid saradnje (fiksni prebacio u supernovu) ali i dalje mi stoji aktivna usluga m:sat u moj mts aplikaciji. Pitao sam malopre " teta Milu" ali ona nije razumela moje pitanje 🤣. Pa sam prijavio operateru na chatu.
 
Ma to tamo sedi da daje samo genericke odgovore. Meni je ostalo jos pola meseca da platim, posto mi je ugovor trajao do 14. marta, videcemo sta ce biti. Znam da im vise necu placati, ionako nisam 3-4meseca ni upalio da gledam.
 
Ma to tamo sedi da daje samo genericke odgovore. Meni je ostalo jos pola meseca da platim, posto mi je ugovor trajao do 14. marta, videcemo sta ce biti. Znam da im vise necu placati, ionako nisam 3-4meseca ni upalio da gledam.
Moj podugacak tekst Mila nije razumela pa sam se kuckao sa operaterom. Izgleda da je urodilo plodom. Treba da ih molis da dodju. Bili su jutros pokupili opremu.
 
Raskid si najavio u poslovnici ili telefonom?
Bio u poslovnici pre mesec dana, razduzio modem, rekli da ce poslati ekipu. Nisu bili ponovo sam bio u poslovnicu poneo cak i m:sat stb ali vratili me docice ekipa. Zatim vidim da u moj mts aplikaciji mi i dalje pise da mi je usluga m:sat i dalje aktivna. Zato sam ih juce cimao na chatu (njihov sajt) da dodju po opremu i da nemam nameru da placam m:sat za mesec mart jer sam box 3 raskinuo 1.marta
 
Ima li gde da se nađe pregled programa za m:sat plus?
 
Šta će im usb ulaz na set top boxu ako nemaju opciju snimanja sadržaja? Sad tražim,i nema nigde opcije za snimanje...
 
mozda za servisiranje npr za fw update.
 
^ Aha,moguće. Sva sreća pa mi tv ima snimanje ekrana kao opciju.
 
Uskoro mi istice ugovor za box 4 msat,da li je mozda neko uspeo da dobije benefite neke prilikom produzavanja ugovora?
 
Ekipo dali ste primetili recimo kao slika na arene drhti, trese se nije stabilna od vreme na vreme na mts satelitsku? Procitao na forumu da jedan promenio je hdmi kabel kupio kvalitetniji jer ovaj sto daju oni je katastrofa i slika mu je bila super. Dali vi imate problema sa msat?
pozdrav, ja sam imao slican problem i drago mi je da si i ti primetio isto, resio sam taj problem tako sto sam zamenio risiver pre pet dana, dali su mi ovaj noviji i sada nemam tih problema, onaj prvi sto sam imao, posto sam im bio jedan od prvih u februaru 2019 je bio pravo djubre ...
 
pozdrav, ja sam imao slican problem i drago mi je da si i ti primetio isto, resio sam taj problem tako sto sam zamenio risiver pre pet dana, dali su mi ovaj noviji i sada nemam tih problema, onaj prvi sto sam imao, posto sam im bio jedan od prvih u februaru 2019 je bio pravo djubre ...
Prijatelju neznam ti odakle si ja sam iz makedonije. Neko mi je rekao da to moze da bude do hdmi kabela. Kupio sam novi kvalitetniji ali opet isto....... Jacina signala 100, a kvalitet signala varira od 97-100 , sto znaci da je antena odlicno namestena.. problem je sto kod nas nema drugi resivera svi su isti nazalost😢😢😢
 
Pozdrav svima,ako neko zna nekoga ko se razume u satelitske antene i da se bavi njima treba mi pomoć,imam automatsku satelitsku antenu i risiver sa francuskim kanalima,ali ja bih da gledam nase,ali antena se uvek namesti na astru 19,esad ima li bilo ko ko bi mogao da prepravi pozicioner ili na total ili na mts svejedno,u pitanju je antena na kamperu.Hvala svima
 
Ne možeš gledati ni total ni mts bez zvanične pretplate
 
Pa ja ni ne želimda gledam bez pretplate,to nije tema,ja ću uzeti opremu na ugovor i naravno plaćati,tema je da neko prešteluje antenu ili na astruB ili na eutelsat16
 
Kada kupiš pretplatu monteri će ti svakako doneti novu antenu i namestiti gde i kako treba
 
Izvini ali ne pratiš dobro,imam antenu,automatsku,nalazi se na kamperu,ne treba mi njihova antena,samo neko ko se bavi time da elektronski prešteluje antenu da ide na eutelsat ili na astru 3b
 
Imam jedno pitanje, ako se ko razume u to. Naručio sam M:SAT pretplatu i televizor za vikendicu. Sad sam saznao da će televizor tek u ponedeljak da stigne, a monteri će sutra doći. Da li mogu oni nekako namestiti tu antenu bez televizora, a da ja resiver spojim tek kad televizor stigne?
 
Nazad
Vrh Dno