Šta je novo?

MTS na satelitu

Pitam danas da li ima N1 u tom Plus paketu pošto nam nude uz box3 za 2400din a ona mrtva ladna kaže da ne zna...
140kanala , bilo bi glupo da nema N1 jer realno samo njihove vesti gledam što se tiče regiona.
 
Pitam danas da li ima N1 u tom Plus paketu pošto nam nude uz box3 za 2400din a ona mrtva ladna kaže da ne zna...
140kanala , bilo bi glupo da nema N1 jer realno samo njihove vesti gledam što se tiče regiona.

Pa brate, valjda znaš odavno da je N1 ekskluziva SBB-a i da je nema ni u MTS IPTV ni na MTS SAT niti će je biti a oni se prave ludi kada daju odgovore da bi navlačili potencijalne korisnike.
 
Bedak, ali dobro uzeću svakako taj msat.
A n1 kao i do sada praticu barem preko youtuba.
 
Nema ni jednog kanala UG.
 
Ukinuli nekome posle 3m hbo kanale ?

Meni radi sve komplet vec 5 meseca
 
Kakva su iskustva, da li će moći da mi montira tanjir ispod terase, ja sam u prizemlju?! Da li je moguće? Kakav bi bio prijem?
Satelitsku TV smo imali davno, evo danas se opet na to vraćamo haha.
 
Moze da montira gde bilo ako nesto ne smeta, lako oni to vide ...

Za prijem ne bi trebalo da brines, sa satelita na kome je MTS je prilicno jak signal.
 
moze da montira ako nema nekih prepreka ka nebu...

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Ukinuli nekome posle 3m hbo kanale ?

Meni radi sve komplet vec 5 meseca

I meni sve radi, mada meni još nije istekao taj promotivni period, ja sam negde u julu dobio, ali mi od avgustovskog računa od Telekoma, koji stiže u septembru, usledilo ono umanjenje, tj 1 dinar, ali kod mene je nepunih 100 dinara, pošto sam uzeo MTS TV u sklopu Box 3 paketa (fiksni, ADSL i MSat TV).
 
Predpostavljam da ce Polaris kroz neko vreme migrirati na 23E i da ce biti podeljeni novi boxovi te tako prakticno biti deo telekomovog paketa.
 
Naravno, ne isplati im se da održavaju dve pozicije
 
Pitanje je koliko će im ljudi ostati na tom Telekom paketu s obzirom da su ovde plaćali 500, 600 dinara.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Prilagodice nesto sigurno sa cenom za korisnike Polarisa.
 
Ja sam isto koristio box 2 (adsl+fiksni) i dobio tu ponudu za box 3, a plaćao bih umesto 2199 mesečno, 2399, i pristao sam. Uzeo sam srednji "plus" paket kanala, prvih 5 meseci besplatno, kasnije 2399, što mu dođe za 200 dinara mesečno više dobijem 142 kanala (ne račnajući besplatne kanale sa Astre) valjda 17 HD kanala, doduše prva 3 meseca su mi otključani svi kanali, i za max paket. Slika je odlična, prijem takođe, jedino na STB bude poneka bubica, i treba mu jedno sekunda do sekund ipo da prebaci kanal, kad šaltaš kanale. Ja koristim ovo od polovine jula meseca, zadovoljan sam uslugom zasad.

I meni danas ponudili mSAT. Akcija do kraja februara. Inace korisnik sam Box 2 paketa (NET+fiksni). Jesi li i dalje zadovoljan uslugom? Da li si nekada imao neke smetnje u signalu? I koliko stb-a dobijes prilikom ugradnje. Negde sam citao 2 stb, a na njihovom sajtu pise da se dodatni stb placa 300 din. mesecno.
 
Poslednja izmena:
Zadovoljan sam, radi lepo, ne brlja. Nisam imao smetnje u signalu nikada. Dobio sam 1 STB, drugi se doplaćuje kao što si napisao.
 
Nazovem danas Polaris posto vec neko vreme, arena sport ne radi kako treba, teta kaze kako su upoznati sa problemom i da je to do signala koji oni dobijaju. I ponudi mi da predjem na Msat (koji sam hteo da uzmem posle isteka ugovora) za lepe uslove.
 
Komotno može da se prati i sa satelitskom antenom od 40cm u kombinaciji sa Inverto LNB ultra prof.
65a4d72a8513f00f7869b51690c3457a.jpg
48f05b31147765acfedfb12cec39ba9b.jpg


Poslato sa AUM-L29 pomoću Tapatoka
 
Pozdrav ljudi ,u selu zivim, a i centrala je podaleko,isplatljivije bi mi bilo uzeti box 4,ali bih verovatno imao problem sa slikom,tako da razmisljam da uzmem msat box 3 ,kakva su vasa iskustva sa tv?
 
Pozdrav ljudi ,u selu zivim, a i centrala je podaleko,isplatljivije bi mi bilo uzeti box 4,ali bih verovatno imao problem sa slikom,tako da razmisljam da uzmem msat box 3 ,kakva su vasa iskustva sa tv?

Ja sam na selu tako uradio. Tamo imam centralu 3km od kuće, uzeo ADSL i fiksni u boksu, i uzeo m:sat TV satelitsku, povezali u box3 sve, prezadovoljan sam
 
Kako sada radi m:sat TV ,jel ima problema sa box-om kao na pocetku ili su to ispeglali nadogradnjama softvera(blokiranje,zelena slika,pregrevanje,spora promena kanala)?
 
Ne znam, zelena slika kod mene nije bila, zagrevanje ne preterano, od jula kad sam ja uveo, bila je jedna nadogradnja softvera, nisam primetio nikakvu razliku, a promena kanala je manje od sekunde, do hajd da kažem sekund, i to je to. Ume da se zaglupi nekad kad brzo ispritiskam par operacija, pa PONEKAD ono zastane sve 5-10 sekundi, al to se baš retko dešava. Sve ostalo ok, radi kako treba. Ja sam zadovoljan.
 
Ja sam na selu tako uradio. Tamo imam centralu 3km od kuće, uzeo ADSL i fiksni u boksu, i uzeo m:sat TV satelitsku, povezali u box3 sve, prezadovoljan sam

Na toj udaljenosti koju brzinu ADSL-a imas realnu od njihovih DO 20 Mbit/s i koliko si cekao na instalaciju usluge i da li ugovor krece tek kad se sve instalira posto predpostavljam da se na ugradnju antene dodatno ceka?
Koji model ADSL rutera daju?

Kako sam ukapirao njihovu ponudu sa sajta uz ADSL+fiksni+msat BOX 3 dobijaju se dva box-a tj ne doplacuje se mesecno drugi svaki mesec po 300 din?

Ovaj BOX 3 se bas isplati nama koji nemamo uslova za optiku pa da se uzmu BOX 4 paketi jer u ovom BOX 3 paketu besplatni pozivi sa fiksnog ka mobilnim i fksnim brojevima telekoma srbije i 150 min ka svim fiksnim brojevima (kako sam ukapirao za druge operatere tipa ko je prebacio broj u orion ...).
 
Nemam 20, jer nemam mogućnosti, pa smo se dogovorili za 10, i u ugovoru tako naglasili, plaćam 100 dindži manje, 2399 mesečno. Brzina mi je oko 7.5 u stvarnosti, upload 0.8. ADSL imam tamo već 9 godina, a letos početkom jula sam se prijavio za m:sat tv, mislim da sam čekao 10ak dana, ali tad je tek bila promocija, čekalo se, ne bi trebalo da se sad toliko čeka.
Što se dodatnog STB-a tiče, tada kad sam ja uveo, plaćao se drugi 350 din mesečno, ne znam da li su šta menjali, uzeo sam samo 1.
Mislim, imao sam box 2 ranije, fiksni + adsl, plaćao 2199, za 200 dinara više dobio sam msat TV, tako mi ponudili, i to plus, onaj srednji paket sam uzeo, sve skupa 2399, 100 din jeftinije zbog sporijeg adsl-a
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno