Šta je novo?

Ploča ili napajanje?

mean_machine

Slavan
Učlanjen(a)
24.01.2006
Poruke
1,300
Poena
350
Komp ume tokom rada da sam od sebe ode u sleep mod i posle toga ne moze da se vrati u normalan rezim, i to se desava i dok se komp koristi, pritisak na power dugme ne pomaze samo reset dugme.

Radi se mislim o budzetskoj FM1 platformi (pre svega se koristi za pasijas i kuglice).

Sistem je reinstaliran (bio Win7 profesional, sad je Win7 starter) i kod oba sistema problem se javlja.

Napajanje je neko MS Industrial SFF 200w. Komp je star 4godine.
 
Poslednja izmena:
kaci na provereno napajanje za test,ako bude do toga trazi na kp-u delta oem sff (najcesce iz hp brend racunara),odlicna napajanja a prejeftina.
 
Pozdrav.. Da ne bi pravio novu temu napisacu ovde problem koji imam..
Kad hocu da upalim komp, na kucistu se upali zelena i crvena lampica, i posle 2sek se ugasi crvena lampica skroz i ne pali se vise, i komp jednostavno nece da podigne sistem. Cuje se da radi, zelena lampica svetli, ali nikako da podigne sistem.. Za sta sluzi crvena lampica, posto znam da mi je pre treperila, a sad nista? I sta moze konkretno problem da bude? Nadam se da sam lepo objasnio u cemu je problem.. Hvala!!

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ако су диоде стандардне, зелена је power и ради стално, црвена је за активност хард диска и пали се кад год хард нешто ради. Делује да ти се откачио хард или испустио бели дим. Или нешто тако.
 
Ако су диоде стандардне, зелена је power и ради стално, црвена је за активност хард диска и пали се кад год хард нешто ради. Делује да ти се откачио хард или испустио бели дим. Или нешто тако.
Sad sam otvarao kuciste i hard disk je u redu, napajanje me zeza, gasi se i pali..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno