Šta je novo?

Honor View 20

Postoji razlog, to je marketing.

Nemam potrebe da tumaram po prodavnicama, kao ni da gledam placene youtube recenzije, i pisem napamet, znam o cemu pricam :)
 
Poslednja izmena:
Nemojte trovati temu bezveze, ima tema za mi9, ima tema za s10, zasto se pravi rasprava bezpotrebno? Uvek sa nadje neko ko je visi um od svih, i eto on zna....zasto? Pa eto on zna.... i smajli, ko decurlija. Milunka@ napisao si super koment za Honor i sigurno ce pomoci ljudima pri odabiru.
 
Nema sta da se pravi rasprava, ono sto je on napisao je subjektivni utisak, neko ce pomisliti da je ovaj telefon nesto posebno, a zapravo je mid-range sa flagship chipsetom, nesto kao Pocophone, definitivno nije za poredjenje sa Mi 9.

To sto si ti napisao nema blage veze sa zivotom.

Ne znam sto se vredjate, cinjenica je da je Huawei tu gde jeste iskljucivo zbog marketinga i nicega vise, klasican primer je covek sa foruma koji je nakon x milijardi $ sipanih u Huawei marketing (i reklame na domacem trzistu koje samo sto iz frizidera ne iskacu), krenuo da pise kako su se uzdigli medju najbolje brendove, a godinu dana pre toga (uredjaji su i tad bili podjednako kvalitetni, u vreme P20 Pro-a) ih je zvao "Huwei" i tretirao kao djubre.

Druga stvar, zasto se bilo kakvo negativno misljenje o nekom uredjaju i poredjenje sa drugim u losem kontekstu, tretira kao spam/trovanje teme, a hvalospevi na osnovu licnog utiska i poredjenja puna predrasuda ne?

Huawei je kineski brend kao i svi drugi kineski brendovi, jedino sto ih odvaja od ostalih su losiji chipsetovi, zakljucan bootloader i milijarde ulozene u marketing.
 
Poslednja izmena:
Uredjaji su im uglavnom veoma dobri ali u isto vreme i zestoko prehajpovani. A zna se kako su dosli do vrha.

Sa TW, od pre par nedelja:
tsFO3iG.jpg

mpjDZdK.jpg


+ se odavno zna da je cela DxO redakcija dobila P20/pro (i novije) telefone za review koji je bio deo promocije samih telefona itd. Primera je ko zna koliko (zna se od koga su i videli, ispekli ''zanat'').
 
Ја слабо примећујем да љубитељи ХУАВЕИ телефона по темама о другим телефонима убеђују да је ХУАВЕИ најбољи. Али зато љубитељи Самсунг и Шаоми телефона (а поготово ови потоњи) се убише у доказивању да је су телефони њихових омиљених марки најбољи.
Узгред, користим Шаоми, хвалим али не претерујем.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Evo, ja koji volem Šljamsunga :d da priupitam nešto.

Honor 20 ili Honor View 20 ? (iskljjučivo zbog punch hole)
Svi su mid range sa "premium" chipsetom...
 
Poslednja izmena:
Izgleda ovaj telefno nije baš popularan!
Btw. bio pre neki dan u gigatronu da pogledam kako telefon izgleda uživo, kažu ne pale ga, ne vade iz vitrine! wtf pa kako da pogledam telefon.
 
Poslednja izmena:
Vidim da je tema ,,mrtva'', ali moram da probam. Tokom razgovora telefonom zvuk je poprilicno tih, iako sam ga pojacao do maksimuma. Zna li neko neki fazon kako ga pojacati? Hvala!
 
Vidim da je tema ,,mrtva'', ali moram da probam. Tokom razgovora telefonom zvuk je poprilicno tih, iako sam ga pojacao do maksimuma. Zna li neko neki fazon kako ga pojacati? Hvala!

Vec smo pisali o tome, moze da bude da ti se zapusila resetkica gore pa bi bilo dobro da uzmes neku staru cetkicu za zube i ako je suvise mekana da je malo osisas, a onda telefon okrenes ekranom na dole i cistis od ekran prema gornjoj ivici. Ne da uzmes kao da glancas cipele pa cetkicom trljas levo desno nego od dole prema gore, telefon ti je okrenut na dole da ako ima djubreta da ispada odmah dole a ne da se zaglavi jos vise u resetkicu.

Kopirao sam moju poruku iz druge teme. Pa probaj nije na odmet. Srecno
 
Vec smo pisali o tome, moze da bude da ti se zapusila resetkica gore pa bi bilo dobro da uzmes neku staru cetkicu za zube i ako je suvise mekana da je malo osisas, a onda telefon okrenes ekranom na dole i cistis od ekran prema gornjoj ivici. Ne da uzmes kao da glancas cipele pa cetkicom trljas levo desno nego od dole prema gore, telefon ti je okrenut na dole da ako ima djubreta da ispada odmah dole a ne da se zaglavi jos vise u resetkicu.

Kopirao sam moju poruku iz druge teme. Pa probaj nije na odmet. Srecno

Hvala puno, uspelo je
 
Nazad
Vrh Dno