Šta je novo?

Google Drive - jel placa neko iz Srbije neki paket?

@remark Proveri na https://pay.google.com/ za adrese i region da li ti za državu stoji "Serbia(CS)" ili "Serbia (RS". Najverovatnije ako si prvi put nešto plaćao na Google Play pre XY godina da ti je kreiran payment ( / wallet / kako god to Google zove ovog meseca jer stalno menjaju) nalog sa starim country code (CS) dok je još bila Srbija i CG i sa tim sam i ja imao problema sa kupovinom aplikacija. Tj trebalo im je par godina da srede da to uopšte može da se promeni (bio je problem kad se ide na edit),
 
hvala, tvoj post mi je dao ideju sta da uradim i resio sam coveku .. imao je profil stari sa Srbija CS kojim je ranije placao, i kada sam njega uklonio a ostao je RS, reseno je. Jednom coveku smo kamen iz cipele izvadili :)
 
Dobro je sad kad su popravili da rade brisanja ili izmene tih podešavanja. Ja sam imao taj problem pre ko zna koliko godina kad je kao zvanično stigla mogućnost da se u Srbiji kupuju aplikacije sa Play Store da nije hteo da radi zbog tog bisera... ali nije radila ni izmena te glavne adrese i drže.. jer je stojao CS kao sačuvana vrednost a ti kad klikneš edit i imaš "dropdown" sa listom država i tamo nađeš Serbia RS i kad klikneš save izbaci grešku, jer jer "from" / stara vrednost sad nepostojeći/invalidan ID :D :D To im je trebalo 2-3 godine sigurno da konačno reše, i da ukapiraju na šta se ljudi žale.

Pa sam dobro zapamti taj biser od problema.
 
@remark Proveri na https://pay.google.com/ za adrese i region da li ti za državu stoji "Serbia(CS)" ili "Serbia (RS". Najverovatnije ako si prvi put nešto plaćao na Google Play pre XY godina da ti je kreiran payment ( / wallet / kako god to Google zove ovog meseca jer stalno menjaju) nalog sa starim country code (CS) dok je još bila Srbija i CG i sa tim sam i ja imao problema sa kupovinom aplikacija. Tj trebalo im je par godina da srede da to uopšte može da se promeni (bio je problem kad se ide na edit),
Hvala puno, ovo je rešilo problem!!!
 
Nazad
Vrh Dno