Šta je novo?

Kako spasiti podatke sa formatiranog diska

dppaki

Poštovan
Učlanjen(a)
01.10.2018
Poruke
261
Poena
70
Potrebna mi je pomoc kako da sa dva hdd formatirana vratim podatke. Prvo dali je uopste moguce i drugo kojim provereno programom moze da se vrate podaci.
Ja sam koristio neke na webu ali jedan je vratio 350 giga ali u flash extenziji...a meni bi trebalo u originalnoj i sa originalnim imenima da se vrate. Da napomenem da tu ima svega mislim od extenzija..
Svaka pomoc je dobro dosla
 
Minitool Data Recovery.
 
Meni je u više navrata dobro radio posao Recover my files.

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
 
За почетак је потребна још нека информација. Да ли су хардови форматирани и ништа више није рађено или су коришћени и после форматирања? Та враћања су рађена уз још неки хард или су коришћени баш они? Постоје разна искуства, много пристојних програма, мени се најбоље показао GetDataBack али можеш да их пробаш више под условом да никако не копираш нешто на те хардове. Све покушавај на посебном компу са другим хардом.
 
Prilikom instalacije win10 doslo do kompletnog formatiranja svih disk jedinica iz instalacije odnosno prilikom recovery sistema. Imam cetiri diska po 500 giga a dva su vrlo bitna. To je bilo sve nocas tako da nista nije stavljano na te diskove posle instalacije inace oni su bili puni oko 70% kapaciteta.
Jutros sam probao neke programe uz pomoc google da ih nadjem ali to je i sami znate s.....e. Verovatno ima tih usluznih programa koji su ok , ono sto sam video je otprilike max 1 giga vracanje podataka.
 
Јеси ли сигуран да су форматирани, да им није windows само обрисао слово? Ако инсталација није ишла на њих и није ништа копирано ни инсталирано, углавном може и 100% да се врати у нормалном облику.
 
4 fizička diska si formatirao slučajno ??? To je puno posla jerbo bi morao svaki za sebe da fomatiraš.
 
Da li je sada sistem instaliran?
Da li win10 vidi sve te hdd?
Kako ih vidi (opisi)?
Porkusaj da svakom od tih hdd (nevidljivih, nedostupnih ...) dodelis slovo.
100% nisu formatirani svi jer je problem nastao tokom/posle instalacije os.
Gde je os isntaliran, nije na neki od ta 4hdd ili barem nije na bitnim?
Da li ti radi sada os (win10), mozes da koristis komp?
Ne radi nista dok se ne konsultujes ovde, naci ce se nacin da to popravis...
 
Probaj Recuva.
 
Nazad
Vrh Dno