Šta je novo?

Android, Youtube, reklame i kako ih zaobići (uputstvo)

^meni od pocetka (vec 2-3 nedelje koliko imam Note 9) ne radi AdGuard DNS uopste, preko pola stvari blokira, nevezano za reklame skroz.

AdAway jeste da trazi Root, i zbog njega sam samo i stavio root, ali radi.
 
Ima li jos neko problema sa instaliranjem najnovijeng (iz maja??) Vanced-a?
Instaliram kroz Magisk, reboot... i dalje je stara 13.x verzija, nije 14.x.
 
Nakon vise uninstall/reboot, najzad sam uspeo da instaliram najnoviji.
 
Da li ima neko resenje kako blokirati adchoice?
efa3cd9f25028bbe76223085a80b9bc5.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ko ima Adaway, ima opciju DNS Logger, pa neka vidi. U b92 aplikaciji obicno je taj ads 'graph.facebook.com'

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Јел могуће блокирати рекламе на YouTube на Еон боксу?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Da li si probao DNS filter? Kod mene blokira, sad bas probao. Samo ja zaboravim da to upalim :D
Probao i kao radi mada prilikom svakog paljenja aplikacije izbaci tu raspalu reklamu pa moram na refresh da idem. Znaci optout opciju sam probao u google ads podesavanjima isto i nista se ne desava. Adaway sam uspeo medjutim on nekako previse blokira i nije lako podesiti samu listu. Blokada mi je najbolja jer ukljucim i nema reklama ali rekoh ajde da ne trosi bateriju previse.
 
Kako na xiaomiju da blokiram reklame na igricama

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Nema načina da blokiraš baš sve reklame u igrama, zavisi šta igraš itd. Pisao sam ti već u drugoj temi, jesi li probao dns? Ako se ne snalaziš pisano je i u ovoj temi u njemu a imaš i druge načine pa vidi sa kojim si najzadovoljniji.
Jesam, i sa njim je blokirano,ali neke igrice da bi mogle da se igraju i imas benefite ,traze da se one odgledaju.pa sam tako u nedostatku jer ne mogu koristiti igricu u potpunosti

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Probaj Blokadu, možeš da je isključiš kad igraš, pa je uključi ponovo kad završiš
 
Omašio sam temu znam, treba mi pomoć kako da blokiram neki youtube kanal na pc, android i eon box...

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno