Šta je novo?

JBL servis u Ns?

Proday

Znamenit
Učlanjen(a)
02.01.2005
Poruke
20,280
Poena
1,425
Drugari ima li neki ovlašćeni servis za slušalice u Ns? Kolega uzeo neke jbl pre par meseci (oko 90e platio kaže, ne znam tačno koji model), crkao desni zvučnik (cuje se mono), a pošto je bacio račun - garancija doviđenja! Da probam da ih popravim ako ima spasa... Na slici pomenute, možda neko zna o kojem modelu je tačno reč.
aecee4dc6e58bb280cd4d19cdacf5c0d.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
To je klasika kod njih. Može da se pravi,ja sam ih do sada 4 para uradio. Odlične su slušalice ali im je to mana jer se preklapaju tj uvrću. Malo se teze5 otvaraju ali možeš i sad ako si vičan lemljenju

Sent from my SM-J415FN using Tapatalk
 
@Crow011 da čačkam sam stvarno nemam iskustva, jedino da čekam neki servis da pronađem u Ns ili da ti pošaljem i platim da ih središ [emoji6]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Mislim da to u NS ti je jeftinija varijanta. Nije to baš neki posao. Samo neko lepo i strpljivo da ih otvori. Ja sam menjao žice komplet ,stavljao kvalitetnije i to je radilo posao super. Ako ne nađeš u NS pošalji mi poruku na PM.

Sent from my SM-J415FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi, imam neke JBL 215bt, bluetooth bubice. Nemaju klasicne replacable gumene uloske. Medjutim, bubice (deo koji ide u usi) su oblozene nekom tankom mekom plastikom - i ta plastika se odlepila (i sve to nisam primetio, spavao sam sta li, i slomila se). Gde se nabavljaju ti rezervni delovi u srbiji? Jel ima kako se to radi?
 

Prilozi

  • JBL-Be017Ei010Dne-bubice-Tune-215BT-(Bele)-43.png
    JBL-Be017Ei010Dne-bubice-Tune-215BT-(Bele)-43.png
    12.5 KB · Pregleda: 8
Mislim da Audiopower servisira JBL u NS.
 
Ako se nisi snasao za servis, imas u NS Orbit electronics. Nosio sam miš logitech (sitno mi za lemljenje), a rodjak je nosio TV koji nije hteo da se uključi i brzo su rešili.
 
Nazad
Vrh Dno