Šta je novo?

Fox televizori - 5 godina garancije???

Menu1147
Ili
1. M>1>1>4>7
2. M>2>0>0>8
3. Source>2>5>8>0
Ни један од наведених.
Срећом, сетих се да Ми римоут овај тв препознаје као Скајворт, па сам пробао са првим на који сам налетео и може.
Source 3195.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Са само 1 GB радне меморије, нећеш се усрећити. 2 GB је у данашње време минимум за пристојан рад.
Боље узми обичан ТВ и купи неки крштен андроид бокс.


Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav kolege,
Kakva imate iskustva sa Fox tv?mene zanima ovaj 32" za sobu,sto se tice smarta samo je bitan yt i da ima prenos slike sa tel na tv.
Unapred hvala svima.

Sent from my LG G4 using Tapatalk
 
Ja znam za 3 komada, 32" hd ready, jedan kupljen pre 3 ipo godine, jedan pre 2 jedan pre godinu dana. Nikakvih problema nema. Za kablovsku sto im je i glavna namena su savrseni. Inace od fox, vox, tesle i slicnih, najgora je tesla sa najvise reklamacija, vox isto tu negde a fox najmanje. Ovo sa 5 godina garancije je odlicno, razmisljam mojima da uzmem za gledanje tv-a.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

+1
Imam FHD Fox 32" od 2015. Radi kao po ceo dan, nikakav problem. A tada je bila garancija samo 25 meseci.

E sad letos sam uzeo jos jedan Fox - 43" FHD.
Ono sto me je iznenadilo jeste da je maska/vizuelni izgled totalno drugaciji u odnosu na ono sto je taj model trebalo da bude (i bio je do pre koji mesec do tada). Fora je nestalo im je takvih maski, i onda bukvalno isti panel pakuju u druge maske. Panel je odlican, nema sta. Ali malo mi je ovaj sto sam "izvukao" ruzniji i bzvz. je sto je i na samoj kutiji slika onog "pravog" sa tankom metalik nogicom, a ne ove dve crne ruzne spone koje ga drze u "novoj izvedbi".
Da zavrzlama bude jos veca - moj drugar je uzeo isti model sada - ali dobio je tu staru verziju sa lepsom nogicom i samim kucistem. Ali avaj, kod njega na donjem delu LED probija - kao da nije dobro sastavljena plastika i sl.

Model o kome govorim je ovaj: https://foxelectronics.rs/sr/led-tv-43dle462
Prva slika sa crnim nogicama je toboze "novi model", a onaj sa jednom elipsastom metalik nogicom je "stari". :) To nema nigde da proizvodjac ima dve razlicite slike za isti proizvod al' ajd sad - паћарци.


Tako da - koliko para toliko muzike - vredi iscimati se ako nista zbog tih 5G.

P.S. onaj moj prvi Fox 32" FHD od pre skoro 4 godine nije ni bio tako jeftin... preko 1000 din po inch-u, sto je za te marke bilo mnogo u tom momentu.
 
Poslednja izmena:
Ljudi treba da kupim TV za babu. Dakle nije neophodno da slika bude preterano dobra pošto njoj to nije ni bitno niti se razume (a nisam siguran ni koliko dobro vidi). Mada ako moze bolje za istu cenu podrazumeva se da bih pre uzeo to... Mnogo je važniji zvuk, da bude dovoljno glasan. TV bi primao signal putem antene tako da je poželjno da DVB-T2 tjuner ne bude teško djubre. Naravno gledam da prodjem što je jeftinije moguće s obzirom na uslove. Za oko mi je zapao Fox jer ponovo do kraja januara daje garanciju od 5godina... pa sam u fazonu ako crkne pre vremena valjda će mi uvažiti garanciju. Vidim da za nekih 12000 imaju mnogo modela (32DLE172, 32DLE182, 32DLE192, 32DLE62). Ima li tu ikakvih razlika. Vidim da ste preporučivali 32dle262 ali ste pomenuli da zvuk nije baš najbolji. Ima li neko preporuku za te jeftinije modele? Ne mora nužno biti fox. Njega razmatram isključivo zbog petogodišnje garancije
 
Isto i mene zanima neki obican tv 32", non-smart ali sa T2.
Sta je best buy ili sta se solidno pokazalo a da ima i pristojan zvuk?
 
32DLE88 ima solidan zvuk, ja uzeo za caleta. Zacudio sam se koliko se fino cuje.
 
U Tehnomaniji, ako nema njega onda probaj da nadjes 188 ili neki slican pa da ga probas u radnji

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Generalno, ne bih da uzimam Fox, Vox, Vivax, Teslu...

Uzeo bih jedan od ova dva:

https://www.gigatron.rs/televizori/sharp_televizor_lc40fi3222ew_beli-303891
ili
https://www.comtradeshop.com/toshiba-40l1863dg-led-tv-40-quot-full-hd-dvb-t2.html

Prevashodna namena ce biti povezivanje novog laptopa, putem hdmi kabla. Gledanje TV vrlo retko, ako uopste.

Sharp ima godinu dana duzu garanciju (4god naspram 3). Kolko vidim Sharp ima i ugradjen wi-fi, ali ni to mi nije presudno.

Jel ima neko iskustva sa ovim markama, jesu li i dalje bolje od gore pomenutih domacih Kineza?
 
to su turci, vestel, koliko se sećam. kupi teslu sa T slovom u oznaci modela. proizvodi ih TCL. najbolji budžet izbor trenutačno.
 
Poslednja izmena:
Moj predlog tu tom rangu bi ti bio Tesla 43T319BF made by TCL, fantastican televizor sa jako dobrom slikom.
 
23000 din, nešto mi je to mnogo jeftino :)
 
Nemoj to da te brine, ja sam se lično oduševio kvalitetom slike i izrade... TCL zna šta radi ;)
 
Smeta mi kad ljudi idu u offtopic u temama na koje sam pretplaćen. Ali ako si hteo da kažeš da ti je svejedno kako se ponašaš, jer strepiš od aktuelnog virusa, razumem i solidarišem se.
 
hvala brate, samo ne prijavljuj, lebati !
 
Poslednja izmena:
I Toshiba i Sharp su se raprodali, tako da sam uzeo ovu Teslu koju ste mi preporucili. Deluje ok, slika sa laptopa izgleda extra, sestra, za koju je i kupljen, zadovoljna, samo nek potraje...

Hvala svima na preporuci.
 
Pozdrav

Nedavno sam kupio FOX 42DLE352, kad pustam filmove sa usb-a, ne cita latinicu kako treba, jezik titla mi je oznacen na Srpski, problem je sto mi ne dozvoljava pristup promeni istog, iako je vidim u meniju ali kao da je ugasena. Zna li neko kako bi se ovo moglo resiti, cisto sumnjam da cu od njih dobiti odgovor iako sam im poslao mail. Citam ovde da postji neki servisni meni, moze li se preko njega to ukljuciti, a i ako se udje da li se moze izgubiti garancija zbog te avanture ?
 
Vidim da je tema prilicno mrtva ali ajde da probam. Kako upariti fox tv sa d3 uredjajem da se koristi samo jedan daljinski?
 
Bolje prebaci to u novu temu.
 
Nazad
Vrh Dno