Šta je novo?

Nece da se podigne sistem na lap topu

Nista

Cenjen
Učlanjen(a)
23.12.2012
Poruke
936
Poena
180
Nece da se podigne sistem na lap topu. Kad se upali samo se pojavi pozadina, ali polje za sifru nece nikako ni na enter, na crtl+f12, esc sve sam zivo stiskao.

Model: Tosiba satelite L655, windows 10.

Moze pomoc? Hvala unapred, pozdrav! :)
 
Probaj par puta restart da ti izbaci recovery opcije ili butabilni Win10 na flash pa pomocu njega da dobijes Recovery opcije. Ja bi najpre skinuo Sergei Strelec butabilni flash pa pokrenes njega, ides na Start pa na Resetting Passwords pa Password Changer pa obrisi sifru sa svog naloga i omoguci Administrator sifru.
 
Probaj par puta restart da ti izbaci recovery opcije ili butabilni Win10 na flash pa pomocu njega da dobijes Recovery opcije. Ja bi najpre skinuo Sergei Strelec butabilni flash pa pokrenes njega, ides na Start pa na Resetting Passwords pa Password Changer pa obrisi sifru sa svog naloga i omoguci Administrator sifru.

Ako da CTRL+ALT+DEL, drži pritisnut Shift pa idi na restart, posle ovo:


Ili probaj neku da dođeš do Troubleshoot-a ili Startup repair-a, instalacijom ili nekom drugom opcijom:
https://www.tenforums.com/tutorials/2294-boot-advanced-startup-options-windows-10-a.html#option5


Hvala vam na savetima. :) Upalilo je ovo drugo sto je @Rick predlozio CTRL+ALT+DEL. Meni se kad se digne sistem pojavi ova poruka. Da nije ona nesto zakocila?

IMG_20181218_153404.jpg
 
Meni sad sistem dize samo preko CTRL+ALT+DEL drugacije nece. Pri paljenju pre pojave ove pozadine ceo ekran bude roze na trenutak i ukoci se. IMG_20181217_223632.jpg
 
Nazad
Vrh Dno