Šta je novo?

Lap top problem-samostalno gasenje

Stefan1989

Poštovan
Učlanjen(a)
11.07.2015
Poruke
118
Poena
70
Pozdrav! Imam problem sa lap topom modelom ASUS X540LJ tako da pomagajte!
Problemi su sledeci. Kada ga naglo pomerim ili ekran kada pomeram on ume da se izgasi pa da ne detektuje hard disk, ili ga detektuje posle dosta power off power i butuje u windows i sve radi.
Desava se sledece da U BIOS-U ocita hard ali pise "please select proper boot device" i nece da butuje u windows.
Moram da napomenem da se isto tako gasio na prethodnom hard disku koji je bio na 2% health u HD Sentinel-u pa sam zamenio hard disk i ubacio novi i lap top je proradio i sve je bilo ok dok opet nije krenulo da se desava posle samo par sati. Ponekad se desi kada ga uzmem u ruke i pomerim on se izgasi tako neke tripove ima. Inace temperature sve ok i ne greje se uopste! Inace lap top se gasi i kada je prikljucen na struju. Evo sada na primer ne moze da se makne posle dosta planjenja i gasenje sa screen "please select proper boot device" a ponekad udje u windows i sve normalno radi ali se izgasi posle pomeranja ili sam odjednom.
Hard disk je nov i 100/100 je u HD sentinelu, hard radi kao sat kad je u windows-u!
 
Ne pomeram ga sada veruj mi :D .

To jos nisam proverio , da li je konektor na ploci ili preko flat-a! Kad otvorim lap top provericu. Znam samo da je hard disk zasrafljen dobro.
 
Nazad
Vrh Dno