Šta je novo?

VPN koji prikazuje da sam u Srbiji

nesharm

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
11.12.2000
Poruke
2,778
Poena
680
Pozdrav svima,

da li neko koristi neki od placenih VPN servisa koji prikazuje da mi je IP iz Srbije? Moracu da pristupam jednom sajtu gde sam registrovan iz Srbije, i to vise puta dnevno, IP adresa je uvek bila domaca, te pristup iz EU kapiram da ne bi bio blagonaklon. Vidim da postoje ExpressVPN i sl., ali mi treba bas neki primer iz prakse.
 
Takodje, da li bi AnyDesk ili TeamViewer mogli odraditi posao, posto sve i ovako radim sa desktopa?
 
Nordvpn može provereno.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koristis nordvpn ? vredi? vidim oprechne ocene na netu da ima problem sa brzinom.
Da li stvarno moze 6 uredjaja u isto vreme ( plan je 2 desktopa , 2 laptopa , 2 teleofona) da koriste?
 
Pa ja najvise što sam koristio je na 3 uređaja. Nisam probao više, ali ako na njihovom sajtu piše da može na 6 onda je verovatno tako.
Brzina je OK. Net koji imam je 100/5, a preko VPN ide uglavnom nešto manje od tih 100Mbps za download.
Najbolje da probaš jedan mesec; košta 12USD. Kada prođe ta pretplata ponude godinu dana za 36USD (doduše ne odmah nego posle 20-30 dana).Screenshot_2018-12-24-07-13-30-754_com.microsoft.office.outlook.jpeg

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Provereno radi na 6 uredjaja

TT over M5
 
Nazad
Vrh Dno