Šta je novo?

Wireless Headset za ~150e PC/PS4 ?

Grunt

Čuven
Učlanjen(a)
22.07.2002
Poruke
2,499
Poena
680
Znaci treba mi wireless headset koji radi na PC i PS4.

Izbor se sveo na ova 3.

- SteelSeries Arctis 7
- Logitech G933
- HyperX Cloud Flight

Arctis mi je bio prvi izbor, ali na vise mesta pominju da nije bas za velike glave posto nema podesavanje velcine, a ja sam nazalost glavat :D
Ima neko da ih je video/probao uzivo da li je stvarno tako ?

Sledece su G933 koje su mi runner up, stoga ako se ispostavi da je tacno ono za Arctis verovatno cu njih i pazariti.

Trece sluske su Cloud Flight od kojih sam vise ocekivao, posto su im wired verzije stvarno fantasticne, ali ove wireless mi deluju najlosije, mada jos uvek odlicne.

Sta vi mislite ?
 
Poslednja izmena:
Mislim da za taj budzet koji imas mozes da kupis sony platinum slusalice, iz iskustva su bolje od od clouda. Logitech je uvek dobar izbor za mene, imam i g930 koje dan danas rade odlicno. A moja preporuka ti je da pogledas malo i modele turtle-beach koje imaju fenomenalan zvuk i modeli su uglavnom za gejming.

Imas sada modele koji imaju i wi-fi i bluetooth tako da mozes na svim uredjajima da koristis sluske. Sony, pc (kupis bluetooth usb), telefon, smart tv...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gledao/citao sam jos opisa i def ne bi da rizikujem da me zuljaju ove SteelSeries iako su bas nahvaljene.

Ostaje G933 vs Cloud Flight. Logi ima bolji "fake" surround i bolji build quality. Cloud jacu bateriju, bolji mic.

Jos uvek me G933 najvise privlaci, samo da nisu tako ruzne sa tim "gejmerskim" izgledom :/

@ak47
Ponuda TurtleBeach-a cak i kod "madjara" nije neka, a nisam ni video neki model da mi je zapao za oko. A te Sony Platinum su stereo only na PC-u koliko znam.
 
Nazad
Vrh Dno