Šta je novo?

Kako se zove ovo?

MostWanted

Cenjen
Učlanjen(a)
12.07.2013
Poruke
662
Poena
195
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600 & BeQuiet Pure Rock Slim 2
Matična ploča
Asus B550-PRO
RAM
16GB DDR4 3200MHz Kingston
GPU
MSI Radeon 6700XT 12GB
Storage
1TB nvme SSD Kingston
Zvuk
Tannoy Gold 5
PSU
Fractal ION Gold 750W
Kućište
Cooler Master Silencio S600 + BeQuiet Silent Wings 3 120mm
Monitor
LG UltraGear 27'' 1440p 165Hz
Miš & tastatura
Logitech G Pro tastatura i mis
Hoce drugar da kupi za klince nesto da se igraju aktivno, ono, povezes neki wii ili sta vec za TV, i onda mozes da skaces, igras tenis itd.... Kako se zovu te stvari, sta je najbolje? Da bude do 500€ novo.
 
Imas tri opcije:

1. Wii - po meni najbolja opcija za decu, nema vise da se kupi novo, medjutim moze da se nadje polovno u dobrom stanju za relativno male novce.
2. Xbox Kinect, radi i na novom Xbox One, mislim da je novo sa sve Kinectom oko 300-350e.
3. Playstation Move, radi na PS4 medjutim zastarela je platforma i nema igara toliko a i nisu zanimljive, ima Playstation VR koji poseduje dosta zanimljivih igara i opreme, medjutim ovo vec probija buzet, posto je samo VR oko 300e a potreban je i PS4 i igre.
 
Hoce drugar da kupi za klince nesto da se igraju aktivno, ono, povezes neki wii ili sta vec za TV, i onda mozes da skaces, igras tenis itd.... Kako se zovu te stvari, sta je najbolje? Da bude do 500€ novo.
Najbolja nova konzola gde ima dosta igrica sa pokretima(motion controls) je Nintendo Switch.Ona ti je naslednik Wii-ja,koji je i izmislio te igrice.Takođe je u tom cenovnom rangu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno