Šta je novo?

Huawei Mate 20 / Mate20 X

@MarcusS ovo je oglas, još ga nije skinuo
Platio sam ga 550e.

@Bogi79 oduševljen sam, baš mi se sviđa telefon. Velik je ali nije mi prevelik a i navikao sam jer trenutno još koristim xiaomi max 3.
Da li si rutovao telefon?


Tapatalkkal küldve az én MI MAX 3 eszközömről
 
Poslednja izmena od urednika:
Nisam rutovao, niti znam kako to ide a niti imam potrebu [emoji13]
Da da... M20X je odličan. Videćeš još bateriju, bruka, ma sve je tip top upakovano, baterija, kamera, izrada, sve radi kako treba brzo i bez bilo kog laga, zvuk takodje odličan...
Super cena, bravo [emoji106]

Huawei Mediapad M5 8,4 LTE SHT-AL09
 
@Bogi79 zvuk sam video, puštao sam neke YouTube klipove na zvučnicima, odlično se čuje i to na ulici sa bukom od vozila.
Lepo i brzo radi, za sad :), baš sam ga bio opteretio sa instaliranjem aplikacija. Za bateriju ću još da vidim kad prebacim sim kartice u njega, tu me je max 3 razmazio jer ima 5500 mah bateriju.

Zadovoljan sam sa cenom obzirom da je kod nas jako redak a i u Nemačkoj polovni idu od 550 do 700e.

Tapatalkkal küldve az én MI MAX 3 eszközömről
 
Poslednja izmena:
Pitanje jer nikako ne mogu da provalim pa da vidim da li to uopšte može?

Da li mogu iz recent apps da uradim force stop neke aplikacije?
Kod Xiaomi Max 3 držim prst na app koju hoću da stopiram i da mi dodatni meni ali to ne radi na M20X. Na Xiaomi telefonima mogu odatle i keš da očistim
Slika u prilogu je to odakle hoću app da stopiram...

Madam se da sam uspeo da objasnim šta mi treba :)
99a9b45281c59bede8ebadcd275fbdb2.jpg


Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
Cena M20X u Mediamarkt.de je snizena sa 800€ na 600€.
Bogi79, da li je to posledica ove situacije sa Guglom ili je jednostavno samo neka akcija u pitanju?
Rekao bih da je ovo drugo u pitanju posto drugi modeli imaju regularne cene.
 
Verovatno ciscenje Lager. A i pro je pao solidno posle izlaska P30 serije
 
Akcija je u pitanju u mediamarkt trenutno

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Rešio sam problem sa app i držanjem prsta na istoj tako što treba da se drži na samoj app ikoni kad je otvoren reacent apps.

Nov problem koji me jako iritira, kako mogu da sakrijem tj da ne prikazuje sms preview? Da se ne vidi tekst sms poruke nego samo new message ili sl.?
Kao na viber što je npr.
Sve sam pokušavao i ništa, jedino mogu da namestim da uopste nema notifikacije za sms.
63e8070e6711fc487ea5a85cab21dc20.jpg


Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
Cena M20X u Mediamarkt.de je snizena sa 800€ na 600€.
Bogi79, da li je to posledica ove situacije sa Guglom ili je jednostavno samo neka akcija u pitanju?
Rekao bih da je ovo drugo u pitanju posto drugi modeli imaju regularne cene.
Po oglasima u de ih baš dosta ima 450-500e. Ja sam razmišljao čak da pazarim, ali ogroman je telefon, nikako nije za gradilište

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne, već nešto malo korišćeni, naravno uz račun i garanciju.
Nov je 599e mediamarkt.

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
To je svakako lepa cena u Mediamarkt. Samo je pitanje koliko ce trajati ta akcija. Moguce i do izlaska novih modela. A moguce i da je posledica citave ove situacije sa Guglom.
 
Čekamo X da stigne 01.07. Riknuću do tad. :D
 
Isplatilo se čekanje [emoji23]

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Opsaa... Uzivaj, sta da ti kažem [emoji23]
Prvi utisak?
[emoji23]

Huawei Mate 20 X EVR-L29

Kakav ti je u poredjenju sa Max3? Sutra letim za Spaniju pa razmisljam ili da ga uzmem u Mediamarktu (639€) ili da narucim iz Kine (~500€).

Sad nosim Max3, i sve se nadam da ce Max4 uskoro ali slabo novosti ima, a vreme da se uzme drugi, ovaj dosadio.
 
Potvrdjeno je da nema nista od novog Maxa ove godine nazalost, a kako trenutno stoje stvari verovatno ce trojka ostati poslednji Max. Isti je slucaj i sa Note serijom.
I ja sam resio da sacekam Max 4 pa onda da odlucim. Bas sam se smorio.
 
Poslednja izmena:
MM mi blizu stana pa cu prosetati da ga pogledam.

Steta za Max4. Ovaj sam kupio cim se lansiran u Kini, a ovaj ce me duplo kostati.

Nadam se da mu je barem kamera bolja od Maxa, da ne hvatam za Note8.
 
Ako mislis na M20X, kamera je ista kao na M20 Pro, dakle vrhunska. Nema greske. [emoji4]
 
Nema greške tako da kažem sa M20X, velik telefon, ekran dobar baterija bruka, kamera takodje odlična...
Ako ti veličina nije problem, uzimaj bez razmišljanja [emoji106]

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Ne vidim po recenzijama ali dual sim (2 sim ili 1 sim+1 microsd)?

I jel na oba slota 4G?
 
Još 7 dana dok stigne X :(
 
Da, neki njihov only proizvod podržava.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I ti mi ne rece utiske Mate X vs Max 3?
Koristio sam tj i dalje imam Max 3 a sad koristim Mate 20x.
Brži i fluidniji mi je M20X, bolja kamere i bolja baterija i ako po testovima i specifikaciji ne bi trebalo.

Max 3 sam baš gotivio ali M20X mi je za klasu bolji i draži. Ima par stvari koje me nerviraju na M20X ali to je više do softvera.
Moja preporuke je pre da uzmeš M20X nego Max 3.



Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
Ne mogu da se porede Max 3 i M20X, Max pripada midrange a Mate flagship segmentu.
Po meni jedan od, ako ne i najbolji mob prosle godine, kao sto sam i pisao u vise navrata. [emoji4]
 
@MarcusS blago tebi [emoji106][emoji106][emoji106]
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da se porede Max 3 i M20X, Max pripada midrange a Mate flagship segmentu.
Po meni jedan od, ako ne i najbolji mob prosle godine, kao sto sam i pisao u vise navrata. [emoji4]
Po meni tj za mene M20X je najbolji telefon, šteta što Xiaomi neće izbacivati Max 4...

Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno