Šta je novo?

Huawei Mate 20 / Mate20 X

https://flic.kr/p/2dyH1Te

Evo jedna. Macro mod je vise nego odlicna stvar.
Da bi video imao stabilizaciju mora da bude podeseno FHD na 30fps ili moze i FHD 60fps, za 4k znam da nema stabilizaciju...
 
Jedna sa protesta u Podgorici :)
b20f41477ee703a14504b93aa228d473.jpg


Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Cime je ovo slikano? M20pro ili obican Mate20?
 
Jeste li zadovoljni sa mate 20 tkom, usporedio sam ga sa honorom view 20 nekako mi se cini kvalitetniji odnosno bolje odradjen.. jedino me bode tih 4gb rama za tu cijenu bas su svragali s tim..
 
Meni za sad sve super radi. 4GB ns predstavlja problem. Sve radi glatko bez zastajkivanja. Mislim da jos uvek 4GB dovoljno i ovo sa 10 ili 12gb je marketing i ne moze se ostaje neiskoriscen potencijal.
Sto se View20 tice on je zanimljiv na svoj nacin ali je vise od 100e skuplji pa je manje isplativ od M20. Rupa na ekranu je cudna ali se covek valjda vremenom navikne.
Ne znam kakav je uporedni test kamera i da li 48mp kamera mnogo bolja od one na M20
 
Ponuda vise nego extra. Traje samo jos danas tj do 10-og ali sutra nedelja pa nista ne radi, tj moze online da se naruci.
Uhvati se oko 370e.
 
Još neko vlasnik ovog čuda M20X? Ili sam ja jedini ludak ovde sa ovim crepom [emoji23]

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Mislim da si jedini Bogi. Ja ga svakog vikenda gledam u Mediamarktu ali se ne usuđujem, i sa n9 se jedva borim!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jel tacno da obican Mate 20 za razliku od M20X nema opciju 'Dark mode' tj. kad se udje u 'Battery' pa 'Darken interface colors' ?
 
Ja ne pronalazim tu opciju kdo mene u podesavanjima baterije. Mozda zato sto nema Amoled ekran?
Screenshot_20190317_173315_com.huawei.systemmanager.jpg
 
Da, da onda izgleda da je tacno, mislio sam da cela Mate 20 serija ima tu opciju kad ispade da ta mogucnost pripada 20X i verovatno 20Pro.
 
Nije ta opcija ni bitna toliko, jedna tema sve promeni, tako da... Nista bitno...

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Ako je zbog ustede baterije onda to ima smisla samo na Amoledima. A sto ce da stedis bateriju na M20 kad je fenomenalna. Ako je zbog izgleda onda stavis tamnu temu i uzivas...

Evo jedna sirokougaona :)
https://flic.kr/p/2e85dQ5
 
Da li može neko ko živi u Nemačkoj da mi kaže koja cena bi bila da se kupi? U Nemačkoj naravno.
Najniža cena, polovan.

Hvala :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Pogledaj na ebaykleinanzeige, tu ces naci po ceni oko +/- 600e...[emoji106]

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Da se ispravim, cena ta je za M20X, ako si na njega mislio, za običan M20, nisam u toku.
I da dodam, preko ebaykleinanzeige, samo lično preuzimanje tu gde si neka okolina ajde da kažem do 30km.

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Samo danas na amazon.co.uk 599 funti ...pa svima iz EU je free shippint ;)

mate20x.PNG
 
Da se ispravim, cena ta je za M20X, ako si na njega mislio, za običan M20, nisam u toku.
I da dodam, preko ebaykleinanzeige, samo lično preuzimanje tu gde si neka okolina ajde da kažem do 30km.

Huawei Mate 20 X EVR-L29
Na 20x sam mislio, posle Xiaomi Mi Max 3 ne mogu se vratiti na manju dijagonalu od 120 cm² :)

Ovde u Srb je preko 700e i nemam nameru toliko da platim pa gledam kako da prodjem jeftinije :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
U CH moze neki da izlaeti neki do mesec dana star za 600-650fr
 
Treba juriti oglase. Jako ih malo ima. Povremeno izlaeti poneki... Treba bas pratiti. Ja sam i spustio jedan za 600. Otiso ispred nosa
 
Na 20x sam mislio, posle Xiaomi Mi Max 3 ne mogu se vratiti na manju dijagonalu od 120 cm² :)

Ovde u Srb je preko 700e i nemam nameru toliko da platim pa gledam kako da prodjem jeftinije :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Uhh i ja jurim nesto vece, ovo sve do 6.5' na istu foru, ne primecujes maltene razliku izmedju 6' i 6.5' sa ovakvim odnosom stranica.
Prvo cekam Max 4 da vidim kakav ce biti ali nesto kilave, izgleda da im prodaja Max serije u poslednje vreme ne ide bas kako treba.
Evo jos malo pa sredina maja, morale bi neke info ili makar slike da procure. Ovo sto se trenutno nalazi po netu su samo nagadjanja.
Ako pak ne bude nista od cetvorke, M20X se namece kao logicna alternativa. [emoji4]
 
@Joxy meni to sa tim stranicama izgleda kao prevara, kao fon ima 6 i nešto inča dijagonalu ekrana a sam ekran manji nego neki stari fon za 6 inča.

Ne znam kakvu specifikaciju ce da ima novi max 4 ali meni se baš dopada M20x ima 130.7 cm² ekran, dual spikere, ic port 3.5 mm jack odličnu kameru tj više njih. Samo što je skup. Xiaomi me razmazio sa cenom max serije pa mi je 700e previše... :)

@Bogi79 šta misliš o ovom oglasu? Prodavac čas živi blizu gde moja drugarica živi, sledeće selo :D

https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/huawei-mate-20-x/1116195772-173-4608


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
proizvođači su vešto iskoristili što se kao jedini parametar gledala dijagonala ekrana...i sve je bilo ok dok su telefoni imali 16:9 odnos stranica...evo recimo novi samsung a70 je 20:9 a to je kao 6.7" telefon...daleko je to od "nekadašnjih" veličina takvih telefona...eno sony ima i neke 21:9 telefone...

mislim, telefon može da ima dijagonalu i od 7" a da bude kao frulica...ili kao daljinski upravljač...najbolji parametar je zapravo korisna površina ekrana, ali još uvek ne postoji neki prihvaćeni novi način za merenje površine ekrana...
 
Od danas sam korisnik Mate 20x :)

Kupio sam ga kod nas tj u NS. Preko kupujemprodajem. Dibii sam i M-pen :)

Tapatalkkal küldve az én MI MAX 3 eszközömről
 
Nazad
Vrh Dno