Šta je novo?

Huawei Mate 20 / Mate20 X

Mislim da nije, vidis oznaku? L29, Kinez je sa A..

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Ne znam... Onda su jako retki. Ma cisto glupiranje to sa 4gb rama. Ne berujem da je modul od 6 gb 5e skuplji
 
Ja sam cekao da se kod nas negde pojavi za prodaju i posto sam video da je slaba vajda, presao sam sam na Mate 20 Pro.....Da imam da se zanimam dok ne izadje X :)
 
Tesko da bude zvanicno u Srbiji. Jel ima u prodaji obica Mate 20 u Huawei shop-u?
 
Cisto sumnjam da će biti M20X legalno da se kupi u Srbiji, verivatno ne, na žalost. Koliko sam upućen, trenutno se legalno prodaje za sad samo u de, a uskoro stiže i u ch.

Huawei Mediapad M5 8,4 LTE SHT-AL09
 
U CH samo u jednoj radnji za sada ga mozes naruciti. Ostali ga nemaju u ponudi.
Ima ga jedan u oglasima star mesec dana kupljen u De. Trazi 800 fr. Nikad ga nece po toj ceni prodati mislim. Da je 600 pa da razmislim :D
 
Ovde u de za sada novi preko oglasa ili malo nesto korišćeni idu cca od 700e do 750e,ima samo jedan sto prodaje za 650€ jako malo korišćen uz račun itd itd od mediamarkt.

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Pa realno mesec dana korisceni telefoni gube 30% osim Apple telefona. 800fr nije realno tadi za polovni telefon sa garancijom iz druge drzave kad imas za 899 nov.
A i njemu je izaso manje od 800fr nov jer je povratio porez (20-ak %) skoro pa sigurno
 
Realna cena i jeste sada oko 750€ za ovaj fon, držace još neko vreme ovu cenu, sigurno još dva do tri meseca a onda će biti neka možda i normalna cena 650€ preko oglasa nov, a polovan će biti 550 €...

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
U CH samo u jednoj radnji za sada ga mozes naruciti. Ostali ga nemaju u ponudi.
Ima ga jedan u oglasima star mesec dana kupljen u De. Trazi 800 fr. Nikad ga nece po toj ceni prodati mislim. Da je 600 pa da razmislim :D

imas na anibisu dva po 700chf :D
 
Ma deluju mi nepouzdano ti prodavci tamo. Sta znam. Obojica tek registrovani. Ovom sto nema M pen ponudio 500 fr odma mi poslao racun da mu uplatim pare pa ce mi poslati. Reko mogu samo da dodjem uzivo da uzmem telefon. On pa kao ja puno radim, ne znam kad mogu, javicu ti... Bla bla bla...
 
Izgleda da ćemo se načekati za X :(
 
Bas tako, izgleda. Pratim stalno cene već od M20X, i ko sto sam gore napisao, neće još u skorije vreme mislim pasti na 600€. Moraš se strpiti bar još dva tri meseca... Daj boze da grešim pa da to i ranije bude... Ali sumnjam

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Nije za ocekivati da padne cena telefonu kojeg skoro u prodaji da nema. Bice na prolece pad cene Mate serije kad dodje u prodaju P serija. Do tad jako tesko
 
A koja je fora pa je ovaj model tako nedostupan i na Zapadu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Svestan sam svega što govorite i ne kažem da je nerealno, samo mi se valjda ne čeka :D

U martu mi mate 10 pro puni godinu dana, imaće još godinu dana garancije i mislim da ću lako da ga udomim, samo da se ovo čeljade pojavi za pristojne pare...
 
Opet Update [emoji23]
2378e43e1dc78617438d2dad5308372c.jpg
3db2c2b392b8cc8f1d8d798a3e165344.jpg
93f601584235656d6a13e1e180901134.jpg


Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
@ROCK druže... Ima li te da se pohvalis sa M20X....
Da podelimo utiske [emoji23][emoji23][emoji23]

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Bogi drug za sada nema nista interesantno.
A da dam 900e na nevidjeno (zbog velicine) nemam namere.
Pregovaram jos za onaj Mate20 za ~300e.
Ako pristane na 350fr uzecu ga malo za promenu.
Prodacu M10 pro sigurno za ~250€ i za skoro dzabe dobijam novi neotpakovani M20 pa X je sledeci ako bude velicina odgovarala :)
 
Ja kada sam gledao poslednji put, poredeći moj sa ostalima neki minimum koji bih očekivao da dobijem je 350, što si računao tako malo?

A i taj mate 20 ako je već toliko nema šta da razmišljaš :)
 
Bogi drug za sada nema nista interesantno.
A da dam 900e na nevidjeno (zbog velicine) nemam namere.
Pregovaram jos za onaj Mate20 za ~300e.
Ako pristane na 350fr uzecu ga malo za promenu.
Prodacu M10 pro sigurno za ~250€ i za skoro dzabe dobijam novi neotpakovani M20 pa X je sledeci ako bude velicina odgovarala :)
Verujem da će ti prvi pozitivan utisak bas biti veličina M20X... Al ajde, će sačekamo, [emoji106]

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Ja kada sam gledao poslednji put, poredeći moj sa ostalima neki minimum koji bih očekivao da dobijem je 350, što si računao tako malo?

A i taj mate 20 ako je već toliko nema šta da razmišljaš :)

Rekoh minimum oko 250e ili oko 300fr.
Ima na rubovina 2 sitne ogrebotine od par mm. Ispao mi na beton i pored silikona zaradio oziljke pa ce mu to malo ubiti cenu.
A i cene telefona u CH su nize nego u Sr.
Sto se tice M20 ja sam punudio toj ribi koja prodaje 350 (trazila 400).
Rece prvo razmislice pa posle pristala, cekam da mi posalje podatke da joj uplatim pare. Neozbiljna je i odgovara posle 2 dana pa mi sve malo nesigurno.
Kako bude, i ako se predomisli ok je. M10p je super telefon :)
@Bogi druze videcemo za X kad ga malo uzmem u ruke da vidim kako lezi istestiram :)
 
Evo ga i prvi oglas za M20X koji je ispod 600€
ff2a6099522ffdaf59256028f1023d19.jpg


Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Bice ih vrlo brzo za oko 500e jer neki mogu da se naviknu na velicinu, nosenje po dzepovima. I Pro je kompaktan pa ga vec ima ispod 600e
 
Još kad bi se u Srbiji pojavio za 500-550e, polovan naravno :)

Moj sledeći telefon, samo da mu padne cena...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovo je ogroman telefon, uživo je strasno kada to vidite. Moj Pixel izgleda smešno naspram njega, pre neki dan sam se igrao sa m20x od jedne koleginice.
Srećno svima koji planiraju da ga nose u džepu. [emoji4]

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Ovo je ogroman telefon, uživo je strasno kada to vidite. Moj Pixel izgleda smešno naspram njega, pre neki dan sam se igrao sa m20x od jedne koleginice.
Srećno svima koji planiraju da ga nose u džepu. [emoji4]

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
Problem za one koji nose one zenske farmerke.... [emoji2][emoji2][emoji2]
Nemam ni najmanji Problem sa rukovanjem i nosenjem telefona u dzepu... Evo skoro vec dva meseca je kod mene.. Uzivanje [emoji2][emoji2][emoji2]
Kad uzmem zenin M10pro... Igracka, maleno... Smesno... [emoji2][emoji2][emoji2]

Huawei Mediapad M5 10,8 Pro CMR-AL19
 
Nazad
Vrh Dno