Šta je novo?

Huawei Mate 20 / Mate20 X

Imam dve sim kartice, tako da nista od memorijske.
Postoje dva načina, ili da sve prebacim na laptop, slike video zapisi itd itd... Pa cu opet imati više memorije, ili da menjam za M20X 5G.


Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
Kao što rekoh imaš i treći način samo je malo cimanje ;)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pozdrav drustvo!

Pravo da vam kazem, opasno sam se uzvrteo ovih dana da nadogradim svoj telefon, i naravno zbog cega sam ovde izbor je pao ni manje ni vise nego na famozni MATE 20 X model, koji eto kako to biva na zalost sad ne mogu da nadjem nigde! :( :( :(
Zelja mi je dugo bila da imam telefon sa olovkom sto je naravno uvek bio Note kao jedini izbor ali i pored finansijskih mogucnosti nekako mi je uvek bio greh da dam tolike pare za telefon kome mi je nekako uvek nesto "imaginarno" falilo.
Nekada davno sam imao jaku zelju, i ispunio je sebi, za Samsungom Galaxy Mega 6.3 i bez obzira na slabije performanse tad taj osecaj toliko telefona u ruci bio je fantastican. Sad je tu ulogu preuzeo Mate 20 X cak i pored manjka S-pen-a (naravno posle vise od 2 godine stecenog poverenja u brend nosenjem Mate 10 PRO-a) koji ni sad ne bih otudjio da imam na njemu sirokougaonu kameru koja mi treba. Pritom i uz 20X moze olovka tako da imam opcija....

Sad mi samo treba pomoc ako neko ima informaciju gde da nadjem ovaj telefoncic, jer sam sve redom zvao i Noup...Toga vise nema!
 
Pozdrav drustvo!

Pravo da vam kazem, opasno sam se uzvrteo ovih dana da nadogradim svoj telefon, i naravno zbog cega sam ovde izbor je pao ni manje ni vise nego na famozni MATE 20 X model, koji eto kako to biva na zalost sad ne mogu da nadjem nigde! :( :( :(
Zelja mi je dugo bila da imam telefon sa olovkom sto je naravno uvek bio Note kao jedini izbor ali i pored finansijskih mogucnosti nekako mi je uvek bio greh da dam tolike pare za telefon kome mi je nekako uvek nesto "imaginarno" falilo.
Nekada davno sam imao jaku zelju, i ispunio je sebi, za Samsungom Galaxy Mega 6.3 i bez obzira na slabije performanse tad taj osecaj toliko telefona u ruci bio je fantastican. Sad je tu ulogu preuzeo Mate 20 X cak i pored manjka S-pen-a (naravno posle vise od 2 godine stecenog poverenja u brend nosenjem Mate 10 PRO-a) koji ni sad ne bih otudjio da imam na njemu sirokougaonu kameru koja mi treba. Pritom i uz 20X moze olovka tako da imam opcija....

Sad mi samo treba pomoc ako neko ima informaciju gde da nadjem ovaj telefoncic, jer sam sve redom zvao i Noup...Toga vise nema!
Imas ga na oglasima kod coveka i to 5g verzija.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
5g verzija je lošija, manja baterija i beskorisni 5g! Sa druge strane redovan 20x se dosta teže nalazi u verziji 8/256

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Sve znam...Sve sam istrazio... 8/256 u obicnojverziji je za Kinesko trziste a onda poteskoce sa Googlom i sl..
Generalno najvise bih voleo 20X a ne 5G....Baterija mi je vaznija, prostor mi nije bitan toliko jer je za mene 128gb na telefonu vise nego dovoljno, plus ako mi i zafali imam samojednu karticu pa bih na extrenu mogao da se prosirim. da li je 6 ili 8 gb verujem da jos neko vreme necemo osetiti razliku.

KAzes oglasi? predpostavljam da mislis na Benchmark oglase.. Ne pade mi na pamet iskreno...sad cu baciti pogled.

Hvala za odgovor... Ne znam zasto su nestali iz prodaje tako brzo, naravno i ako nisu radjeni za nase trziste ali opet.. :trust:
 
odlican fon ali ga nema u oglasima.Imao sam Mi Max 3 i ekran te dijagonale mi je savrsen,i baterija mi je vazna jako.
Da andjem po ok ceni Mate 20x uzeo bih ga odmah.
Jel izgura baterija 12,13h sota ekrana?
 
Ima jedan Mate 20 Pro na MS oglasima.

Послато са SM-G770F уз помоћ Тапатока
 
Da nema neko problem sa "Battery charging status abnormal" porukom i da baterija neće da se puni preko 60%?

Video sam da su neki rešavali problem vraćanjem na staru verziju...

Ne treba mi baš sad ova zajebancija....
 
Rešeno sa vraćanjem na stariju verziju emuia.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
 
IMG_20200822_183435.jpgIMG_20200822_183547__01.jpgIMG_20200822_183452.jpg

Malo da pokrenemo temu :)
Cena je bila poklon pa nisam mogao da odolim da još jednom probam 20X ovog puta u 5G varijanti 8/256GB
Bice kao i prvi put korišćen kao drugi telefon. Pa bar kad sam kuci/na poslu da uzivam neko vreme u čarima ogromnog Amoled :)
 
Kao što smo već i pisali, teško da ces ti to duže ostaviti u svom posedu.
Ali ipak, super mašina još 8gb/256gb, malo slabija baterija ali ne verujem da je neka velika razlika.
Uzivaj dok ti ne dosadi pa ga prodaj meni po ceni što si ti kupio [emoji106]

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Bogi druže znas i sam iz priče da mi veličina zbog nošenja ne odgovara. Prošli put je bila ista prica probao sam mesec dana, nije islo i čim je naletela dobra ponuda prosleđen je.
Telefon je extra. Maltene bez opipljivih mana.pre 2 god je bio bomba ali nažalost bio je teško dostupan.
Ako stvarno želiš 5G možemo da uradimo neku zamenu eventualno :)
Ne znam koliko je baterija od 4200mah jaka za 7.2".
Trebalo bi 5-6 sati sot-a da izgura
 
Ma znam sve jasno drug moj, malo se ja i šalim. Ali da je golem telefon jeste, ali je isto tako bas sprava od mašine.
Aj aj samo ti njega gustiraj, pa se javi kad ti dosadi [emoji106]

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Telefon je čisto savršensto, već me hvata frka pošto se bliži vreme kada obično menjam telefon (3-6 meseci pred istek garancije) - sa čime ga zameniti. :(
 
Ako želiš nešto slične veličine izbor je prosto nikakav...
 
Upravo zato i pišem kako mi je frka. :)
 
Izbor ti je velika Nula i tebi i meni, nema ništa kršteno te veličine i te baterije kao M20X.
Kakvi samsunzi i iPhone......
Gledaj Xiaomi, oppo... Ne znam ni ja

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Pa imate Asus Rog 2/3 i Samsung S10 5G...oba odlična

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Mozda i adekvatna zamena Motorola Edge Plus

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Apsolutno precenjen

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Reci mi sta danas nije precenjeno?
Kao sto si predložio onaj Asus... Koji ne dobija Update, pa nikako, a košta skoro pa isto... Mozda malo manje...
O Samsung, necu trošiti reči ovde o ceni i bateriji...
U suštini, dobar telefon Motorola Edge Plus...

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno