Šta je novo?

Huawei Mate 20 / Mate20 X

Meni zvuk nikad nije bio bitna stavka telefona, tj uvek je bio ok za moje potrebe, ali na ovom ubija. Ako je kvalitetan izvor, bukvalno ne mogu da izdržim na max volume, moram da smanjim. Isti slučaj sa jačinom zvona npr, u zavisnosti od kvaliteta istog, može da bude preglasan što je svakako bolje nego da je slab. Sam kvalitet je za mene zadovoljavajući, naravno, malo se muči sa basevima, ali je jasan, i čist zvuk, lepo definisan, i naravno, kvalitet istog varira u zavisnosti od izvora. Pustio par FLAC-ova, meni fenomenalno za 1 telefon.
 
Ja uzeo jos 1 komad za sebe. Donece mi kolega iz Spanije.

Prodao Note 8 i uzeo sad cu 2 komada od pola kg da nosim :)
 
Stvarno kralj, ja mislim da sam znažan momak i obožavam ovaj telefon ali moram da priznam da je jbno težak ponekad kada čačkam neku igricu ili ga malo duže držim u ruci. :)
 
A *mjau**mjau**mjau*. Uzmem N8, ono kao igracka, a i ne koristim ga mnogo i prodam. Prodao pre par dana i Max3 za 180€, i tako, para negde morale da se potrose. A 20X je daleko bolji nego sto sam mislio, plus ova cena 539€.

Doduse malo je falilo da uzmemo iPhone 8+, ali 5 min na zeninom je bilo dovoljno da odustanem.
 
A *mjau**mjau**mjau*. Uzmem N8, ono kao igracka, a i ne koristim ga mnogo i prodam. Prodao pre par dana i Max3 za 180€, i tako, para negde morale da se potrose. A 20X je daleko bolji nego sto sam mislio, plus ova cena 539€.

Doduse malo je falilo da uzmemo iPhone 8+, ali 5 min na zeninom je bilo dovoljno da odustanem.


Super, ali ipak mislim da nema potrebe za dva ista telefona, mozda da razmisliš neki tablet da uzmes sa sim karticom?
Zavisi sve od tvoje potrebe...
 
Imam Tab pro 8.4 odavno ali ga ne koristim toliko.

Volim velike telefone, dosta gledam YT, em baterija top.

A i imam 4 broja, 2 posao ovde, 1 Spanski i 1 privatni i onda mi dual dodje super kad treba da koristim i spanski broj... Doduse i N8 je bio dual.

Sto se kaze, 20X fits my bill, veliki super amoled ekran, super baterija, odlicna kamera, zvucnici odlicni, dual sim i to je to.
 
Imam Tab pro 8.4 odavno ali ga ne koristim toliko.

Volim velike telefone, dosta gledam YT, em baterija top.

A i imam 4 broja, 2 posao ovde, 1 Spanski i 1 privatni i onda mi dual dodje super kad treba da koristim i spanski broj... Doduse i N8 je bio dual.

Sto se kaze, 20X fits my bill, veliki super amoled ekran, super baterija, odlicna kamera, zvucnici odlicni, dual sim i to je to.

Onda sve jasno, uživaj
 
Još jedan update posle emui 9.1
b0333e931bfeb02187488f79c8df98c9.jpg
caef857f3f8fd0935a2e2298c8f8a6fa.jpg
3da019d69b86da18c5ec547ee11c54bc.jpg


Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Bogi što u Nemačkoj nema nigde 8/256gb verzije x-a?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Samo za kinesko tržište, na žalost, koliko sam ha upućen.
Ne postoji 8gb/256gb za eu

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Mislim da je to samo za Azijsko trziste pravljen
 
Gledam sa kolegom na AE 20X da naruci i naletimo na ovo za kinesku verziju.

VERY IMPORTANT,PLEASE CHECK THIS BEFORE YOU ORDER IT
For Chinese firmware,because the Google company prohibit the user installing GMS by themselves, after upgrading to EMUI9.0 (Android 9.0), the Google Play services will stop working,we suggest you don`t update the new firmware to EMUI 9.0 (Andoird 9.0),and we can't accept dispute for this,because before your choose upgarde,system will warning this.

Jel ima neko problem? Za Global verziju ne vazi.
 
Ne znam sto si uopšte i došao na ideju da se zezaš sa tim kineskim primerkom, sve je to zeznuto...
Nadji sebi lepo eu verziju i miran si... U de su novi 579e Media Markt a preko oglasa i ispod 500e može da se nadje.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Druze, vec sam 2 l29 kupio. Ali kolega hoce i on a u Spaniji ih nema na stanju.

I ne znam gde imas na oglasima ispod 500e.
 
Novi teško ispod 500 ali par meseci starih, koliko voliš...
7ee19e2f298f88352b4f49357129470c.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Otišao posle 20min. Sad ima nekih od januara za 450...što kaze Bogi samo treba pratiti, ume da naleti dobrih ponuda

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne znaci mi nista, ali hvala na informaciji.
Ako neko dolazi ka BG, neka ponese 1 komad nov.
 
https://youtu.be/xx_TQwttlwk



Prebaci na 8:35

Ne mogu Google servisi niti bilo šta od Google-a.

ja posedujem Mate 20 pro sa google servisima(kupljen u kini), drugar ima mate 20 sa google servisima kupljen u kini i sve radi bez problema(sem sto je VPN obavezan za koriscenje tih servisa kad sam u kini)
Obojica imamo EMUI 9, s' time sto sam ja upravo upgrade-ovao na 9.1.0.123 a i dalje rade svi servisi
 
Stari je telefon ovo je sad izašao, možda je problem zbog toga.

Inače ako bi sad odradio factory reset, možda ne bi mogao ponovo da ih osposobiš.
 
Mate 20, 20pro i 20X su izasli istovremeno
 
U videu nije nijedan od tih modela. Kazem opet ne znam jel vezano za najnovije modele ili za sve od ovog trenutka.
 
Dobio sam u toku noci update na 9.1 i sacekalo me ne prijatno iznenadjenje. Podesavanja su mi postala skoro pa nevidljiva :) Jel imao neko slican Problem? Screenshot_20190717_080916_com.android.settings.jpg
 
To mi palo na pamet upravo i resio sam :)
Stara tema nije bila kompaktibilna.
Hvala na sugestiji svakako :)
 
IMG_20190719_083005.jpgIMG_20190719_083029.jpg

Eci-peci-pec...
Sta odabrati :D
Ne znam sto je ova slika okrenuta...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno