Šta je novo?

Huawei Mate 20 / Mate20 X

ROCK

Slavan
Učlanjen(a)
18.12.2008
Poruke
2,442
Poena
390
Mate 20 pro ima svoju temu kao i Mate 20 lite pa mislim da i ova dva modela iz Mate serije zasluzuju svoju temu, nepravedno su zapostavljeni od strane Huaweija sto se tice marketinga i ponudom u prodavnicama/ kod operatera.
Mislim da je jedna tema dovoljna za oba modela jer ce biti jako retki kod korisnika sa foruma.
Moderatori mogu odvojiti teme ako misle da je bolja opcija.
Veliki pozdrav za clana Bogi79 kao prvog vlasnika (ako ne gresim) Mate20X na forumu. :)

Evo specifikacija:

Mate 20
https://www.gsmarena.com/huawei_mate_20-9367.php

Mate 20X
https://www.gsmarena.com/huawei_mate_20_x-9369.php
 
Poslednja izmena:
Cestitam na otvaranju teme.
Mnogo dobri i zanimljivi uredjaji.
meni vise nego sto je to Pro model.
 
Epa, pa da se prijavim i ovde, zvanično. Od danas u posedu M20X. Utisci, kad stignem... *mjau**mjau**mjau* druga smena sam na poslu.

M20X EVR-L29
357b0beed99a4207088463479926055d.jpg
323e99fefe1e1881c42433a2b5cb814a.jpg
 
Jos jednom cestitke Bogi ovde u zvanicnoj temi. :)

Sto se tice ova dva modela oni su nepravedno podcenjeni od strane Huawija iako su i globalno dostupni.
Sve karte su ulozene u pro model koji ispade truba zbog problema sa ekranom.
Ovi telefoni su po meni lepsi i praktucniji (ne mislim na velicinu X-a) sa ravnim ekranom.
Samsung uvodi polako S seriju sa ravnim ekranom a Huawei forsira edge :D
 
Hvala drug... Cekam i tebe uskoro u ovoj temi kao vlasnika [emoji106]

M20X EVR-L29
 
Nimalo ne zaostaju za M20 Pro. U zdravlju da se služiš.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Aj sad ovako, koga zanima poređenje veličine ovog M20X sa drugim telefonima

M20X, Note 9, S9plus prva slika
M5 8,4, M20X M10pro und druga slika
fad7a6ffe614c55a19964d89c69b4fa6.jpg
4b5f96863acb8a9c6fe08bc61aa7c829.jpg


M20X EVR-L29
 
Bogi kralju slike su odlicne.
Kakav je video? Jel puno bolji. U low ligt m10p je bas los i zrnast. Jel mozes da napravis poredjenje videa sa m10p.
I kameru u zatvorenom sa slabim osvetljenjem.
I kad ga vise procackas napiai jedan rivju kakav dolikuje za "makinu" :D
 
Nisam probao još video, probaću i video slike porednjenje M20X vs M10pro.
Biće i utisak za koji dan...

M20X EVR-L29
 
Bogi kako se boriš sa veličinom?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Odlično, taman kako se kaže [emoji106]

M20X EVR-L29
 
Ajmo sad stanje baterije...
04h10min SOT a baterija na 52%
Naravno sve na 4g/LTE

M20X EVR-L29
 
Top. Mesovito koriscenje sigurno 9-10 sati.
Ja mislim da je ovo telefon godine kome ne smeta velicina i emui.
Sto se mene tice svakako jeste. Ispred M20pro i note 9
 
Impresivan telefon. Steta sto nema drugih opcija sem EMUI-a.
 
Jos kad bi imao SD da se moze instalirati Gcam i mogucnost ubacivanja romova gde bi kraj bio :D
 
Samo ovo, samo ono. Ovo je predobar telefon, pored najboljih kamera danas na mobilnim telefonima ti pricas o Gcam. wtf?
Romovi? to je prevazidjena stvar na starim telefonima koji su kocili zbog 'pametnih' ui proizvodjaca, u danasnje vreme je sve toliko ispeglano da je to prevazidjena stvar. Tu ostaju samo developeri i zaista ljudi kojima je to u krvi i koji vole da se zezaju sa tim. Za prosecnog korisnika i naprednijeg ovom telefonu nema sta da se zameri. Dijagonala ekrana ce biti dovoljna za sledece 3 godine dok ga ostali proizvodjaci ne sustignu po velicini.
Cestitke na telefonu! nek te lepo sluzi
 
Ok sve sto pises. Smejali ste se appleu zbog nemogucnosti , a sad to sve odgovara. Nek oni nama omoguce da se mi igramo, pa ko hoce da se igra nek se igra a ko nece, nece. Ali ne, oni nece da se mi igramo. Moz on biti telefon 20GB RAM, 3TB memorije, kad je obican ajd da kazem skoro pa "dumb" telefon.
 
Samo ovo, samo ono. Ovo je predobar telefon, pored najboljih kamera danas na mobilnim telefonima ti pricas o Gcam. wtf?
Romovi? to je prevazidjena stvar na starim telefonima koji su kocili zbog 'pametnih' ui proizvodjaca, u danasnje vreme je sve toliko ispeglano da je to prevazidjena stvar. Tu ostaju samo developeri i zaista ljudi kojima je to u krvi i koji vole da se zezaju sa tim. Za prosecnog korisnika i naprednijeg ovom telefonu nema sta da se zameri. Dijagonala ekrana ce biti dovoljna za sledece 3 godine dok ga ostali proizvodjaci ne sustignu po velicini.
Cestitke na telefonu! nek te lepo sluzi
Hvala [emoji106]

M20X EVR-L29
 
Malo se salim kad bi imao sd zbog slavisej koji je fan flesovanja :)
Kirin nema podrsku zajednice pa i nema puno mogucnosti igranje.
Inace nema potrebu za Gcam. Kamera je toliko dobra da samo moze Pixel 3 da parira
 
Ljudi koliki je ovaj mate X uživo pa to je hit! Dok se ne uzme ruku, sa slika nema šanse da se stekne taj osećaj...moj note 9 kao igračka pored. Da sam i dalje u staroj (državnoj) firmi, kupio bih ga odma; ovde u de na baušteli bi ga olupao za dva dana kontam! [emoji20]
9a0fd792a120c808afd3889f077c255a.jpg
c7238e69462213b5baf3d31169c3ae6a.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kupi ti to, i neces se pokajati...
Telefon jeste velik, ali isto nije ne moguća misija normalno ga koristiti...

Huawei Mediapad M5 8,4 LTE SHT-AL09
 
Gledam neki cect-shop.com piše cena 719e, jel moguće to @Bogi79

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jeste moguće je, ali oni prodaju samo China Version.

M20X EVR-L29
 
@Proday mislim da ako ti padne imas vecu sansu da slupas note9 zbog edge ekrana. Ovako ako ga nosis sa nekom zastitom mislim da ne bi imao problema sa tim.
Samo ako mozes da se naviknes na velicinu i koriscenje
 
Da mogu na veličinu da se naviknem sve ostalo bi bilo nebitno. A za note sam svejedno poručio spigen tough i whitestone ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Preuzecu ja taj paket(ws+spigen) u SRB [emoji1787]
A ti pazari mate slobodno :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Stvarno ovaj X izgleda odlično! Ovo definitivno treba kupiti. Pa se nekako privikavati na veličinu.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno