Šta je novo?

Youtube problem

sicons

Cenjen
Učlanjen(a)
29.05.2011
Poruke
178
Poena
180
Pozdrav. Imam vec neko vreme sa pustanjem snimaka sa youtube-a, cim kliknem na snimak, samo mi stoji otvoren beli prozor u polju u kom treba da pusti video. Provalio sam da se to desi cim se ulogujem sa svojim gmail nalogom. Isto radi i na chrome i firefox, probao sam dodatke da obrisem iz oba browsera, kolacice, kes memoriju, cak i na drugom kompu sam isto probao i vise ne znam sta da radim da bih mogao opet da pustam video. Ako je neko imao slicnih problema, a da je resio. Hvala :mad:

0.jpg
 
Beše nešto oko jezika, ako se ne varam.

Prebaci dole na engleski i trebalo bi da proradi video.
 
Ponovljeno je dosta puta da srpski jezik na youtube ima random bugove tipa beo ekran ili ne pusta snimke , promeni jezik na English(US).
 
Proradio cim sam promenio jezi, znaci ja ne verujem zbog koje gluposti nije radilo. Hvala puno ljudi [emoji1]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Deluje malo cudno da youtube ne zna za taj bug na srpskom jeziku , pretpostavljam da na hrvatskom nema taj bug najverovatnije su samo srbima uvalili kosku.
 
Pa dal im je neko uopšte prijavio :D

Ja sam malo pre poslao preko Pošalji povratne informacije. Inače bug postoji na Srpski, a na Српски radi normalno. I to sam im napisao.
 
Poslednja izmena:
Problem je kada je izabrana srpska tastatura ili kada je interfejs na srpskom?
 
Kada se za jezik stranice YouTube izabere Srpski se javlja problem, kada se izabere ćirilična verzija (Српски) onda nema problema.
 
kada se monitor ugasi,tj ode u sleep pauzira mi se youtube,pre nije bilo tako(promenio sam monitor)...jel ima neka podesavanja?>?>
 
meni deluje da nasilno ide u sleep,resetuj power profile i podesi samo kad ti odgovara da ugasi monitor.
 
Nazad
Vrh Dno