Šta je novo?

Probaj Motorolu "Odusevice te"

Svidja mi se akcija, mada kakav smo narod, verujem da ce biti zloupotreba. Tipa ni ne planiraju da zadrze telefon, nego ga uzmu na mesec dana.
 
Svidja mi se akcija, mada kakav smo narod, verujem da ce biti zloupotreba. Tipa ni ne planiraju da zadrze telefon, nego ga uzmu na mesec dana.
Ne verujem, lično ne znam nikog ko je zloupotrebio i ovih zakonski dozvoljenih 14 dana. Uz to, kada se pogleda uloženo / dobijeno, Motorola ima verovatno najbolji odnos kada su u pitanju legalne radnje (uz Kineze, naravno), biće ljudi zadovoljni sa njima
 
Nisi dovoljno dobro informisan [emoji6]
 
Samo napred Moto...
Da se vrati na mesto koje joj pripada...

Što se tiče konstatacije da li se data odredba u zakone koristi ili ne, ja sam je koristio u 2 slučaja, ono što se sećam. Prvi put Notebook koji je zaista bio očaj živi, ali to nisam mogao znati dok ga nisam probao...
Drugi put je bio u pitanju komad odeće kome su kulovski spustili cenu odmah po kupovini, pa ga vratio i uzeo po nižoj ceni...
Naravno ima i onih koji to značajnije koriste, ali sumnjam da je to nešto previše izraženo, jer bi do sada to bilo reflektovano na neki način...

F1
 
Poslednja izmena:
Srecom nema zagrizenu jabuku na poledjini, jer da ima, na hiljade starleta i starletana u pokusaju bi uzeli telefone na 30 dana da opale 1000 selfija ispred ogledala da se vidi zagrizena jabuka. Ovako su uzimali firmiranu odecu u jednom butiku skupocene odece, radnica mi je pricala da gomila ljudi vrati robu, slikaju se, odu na neku proslavu i vrate. Posle nisu vise hteli nista da prime nazad - sta si kupio, kupio si.
Licno ako iskoristim ovu Motorolinu akciju posle Ng, vratio bih telefon jedino ako mi se bas ne bi svideo ili ako bih bio razocaran u recimo kameru ili zvuk.
 
Onaj ko kupuje moto za 300-400€+ zna sta kupuje i nece je vratiti sigurno, jer ako mu treba fon za fenserisanje uzece samsung ili iP, a ovi koji kupuju jeftinije modele opet nece vracati jer jedina stvar koja moze biti losa kod moto je dizajn, koji je malo "grublji" od npr huawei, mi, xaomi ili samsunga, ali opet dizajn se prvi i vidi:) U sustini dobro izbalansirani i sa cenom uskladjeni proizvodi.

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
Preko puta moje firme ispostava VIP-a. Šta sam ja njima Motorola E5 Dual Sim isprodavao. U zadnjih 5-6 meseci, barem 7-8 kolega uzelo taj fon. 1 dinar uz Neo 2 (pa onda nekih mesec dana bila doplata 2400 din pa povukli). Kad se uzme u obzir da je razlika preplate sa fonom i bez 700 din (1700 naspram 1000) izađe fon na 16800 din. Znači, sem Xiaomi, bez konkurencije u nižem segmentu. E5 fon sa 5.7" ekranom, gorilla glasom, otiskom prstiju, baterija 4000mAh. BEST BUY preko operatera. Letos na KP preko mađarona bile 150 eu a preko Vipa skoro isto samo na 24 rate. Jedan kolega uzeo G6 Play (isto kao E5 samo 3GB mem) jer je išao na Neo 4.

Ja isto uzeo G6 Play (MTS) i E5 (VIP). Prodao oba (po ceni KP mađarona). Za taj novac uzeo ženi Z2 Play, koaj se nije proslavila po pitanju kamere, pa i nju prodao na kraju. Bolje da sam joj ostavio G6 Play.
 
Poslednja izmena:
Odlicna i smela akcija, ovo bi moglo ozbiljno da poveca prodaju Motorola telefona.Svaka cast Motoroli, ovo samo velike i firme sigurne u svoj proizvod mogu da ponude.
 
Preko puta moje firme ispostava VIP-a. Šta sam ja njima Motorola E5 Dual Sim isprodavao. U zadnjih 5-6 meseci, barem 7-8 kolega uzelo taj fon. 1 dinar uz Neo 2 (pa onda nekih mesec dana bila doplata 2400 din pa povukli). Kad se uzme u obzir da je razlika preplate sa fonom i bez 700 din (1700 naspram 1000) izađe fon na 16800 din. Znači, sem Xiaomi, bez konkurencije u nižem segmentu. E5 fon sa 5.7" ekranom, gorilla glasom, otiskom prstiju, baterija 4000mAh. BEST BUY preko operatera. Letos na KP preko mađarona bile 150 eu a preko Vipa skoro isto samo na 24 rate. Jedan kolega uzeo G6 Play (isto kao E5 samo 3GB mem) jer je išao na Neo 4.

Ja isto uzeo G6 Play (MTS) i E5 (VIP). Prodao oba (po ceni KP mađarona). Za taj novac uzeo ženi Z2 Play, koaj se nije proslavila po pitanju kamere, pa i nju prodao na kraju. Bolje da sam joj ostavio G6 Play.

Ne bih se bas slozio i poredio sa xiaomijem. Taj e5 je skup za taj paket. SD425 je dosta star procesor i xiaomi je imao model xiaomi 4a za manje od 100e pre 2 godine, a ovde se taj moto predstavlja kao novi model...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Taj Xiaomi nije mogao da se kupi kod nasih operatera i u zvanicnim radnjama.Motorola E5 je odlicna ponuda kod nasih operatera.
 
Ima ovde dosta botova koliko vidim. Moto postao kao SNS :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nista nisu gori od Xiaomi botova ;)
 
Da ima dosta Botova onda bi svaki model Motorole ovde imao svoju temu i pisalo bi se u njima sve i svasta samo da ima mnogo postova kao sto imaju ostali Brendovi koji naravno nemaju botove :)
 
Uzecu najbolji njihov telefon na probu
 
Da ima dosta Botova onda bi svaki model Motorole ovde imao svoju temu i pisalo bi se u njima sve i svasta samo da ima mnogo postova kao sto imaju ostali Brendovi koji naravno nemaju botove :)

Pa moto telefoni nemaju posecene teme jer su ocaj. Jel su mozda Nexus 5, LG G2, Redmi Note 3, 5 botovi naspamovali ili su ih ljudi masovno uzimali jer su bestbuy.

Izvini ali tvoji komentari su isti ko komentari na odredjenim online novinama.
 
Izvini ja pricam o telefonima i temama sada, u to vreme ja mislim da je kod nas bio Lenovo.Ne kazem ja da su sve teme takve ali citajuci vecinu vidim gomilu pristrasnih komentara.Ja nisam citao nigde da ljudi pisu da su Motorola telefoni ocajni, samo sam napisao da je odlicna akcija i siguran sam da je Motorola sigurna u rad svojih telefona.Zamisli da su telefoni stvarno ocajni kako si napisao, da li bi Motorola dala ovakvu akciju, naravno da ne jer bi je to upropastilo.
Samo sam napisao da je ovo odlicna akcija i podrzavam ovakve akcije.
 
Ja mislim da je ovo ocajnicki potez Motorole. Jeste da to sve zvuci lepo i korisno za kupce... Ali isto tako zvuci kao ocajnicki pokusaj kompanije da proda svoje modele koji ne pronalaze svoja mesta na trzistu.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Moguce je i to, vreme ce pokazati ali ako gledas sa strane kupca potez/akcija je odlicna.Ja sam na zalost pre par meseci obnovio svoj ugovor i uzeo neki drugi Brend.Da sada obnavljam ugovor ova akcija bi mi privukla paznju.
 
Motoroli ide sasvim solidno, u lokalnim okvirima, tako da nemoj brinuti sa njih... Ja se samo plašim, kao i ostali, koliko će biti vraćenih telefona...

F1
 
Ono što mene interesuje,gde će vraćeni telefoni završiti? Da se ne desi da ga neko dobije kao novi
 
Mozda ce se prodavati po nizoj ceni kao refurbished
 
Ja sam uzeo kevi Moto E5, odlican je, traje baterija 3-4 dana. Odlican tel u tom cenovnom rangu.
 
@mihailodj to i mene isto živo zanima
A što se tiče motorolinih telefona, nešto loše može da kaže samo ko ih nije koristio.
Moto g 1st Gen I dalje radi super a instaliran i Andros 8. Može i 9 ali to već malo baguje. Obzirom na starost telefona super radi.
Moto g4 play isto. Radi extra bez problema. Instaliran 7.1 i ne može više jer je kupljen u americi pa je rađen flash originalnog roma.
Dizajn po meni nije najslabija tačka već kamera. Trenutno mi je interesantno motorola one ali nisam imao prilike da ga vidim uživo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja već dva Moto Z reklamiram 3 puta u razmaku od po godinu dana (uzeti u VIP-u). Prvi je posle manje od godinu dana reklamiran zbog (poznatog) problema sa baterijom. Sedeo u servisu 2 nedelje i na kraju je odobrena zamena za nov. Dobio nov, nije prošlo ni 6 meseci i prokrči zvučnik. Opet reklamacija opet čekanje i ovog puta oprave drugi. Evo posle godinu dana (od zamene) i ovaj isti problem sa baterijom... Od 6.12. je u servisu da bi mi malopre došla poruka da je prihvaćena reklamacija i da je zamenjen displej+touch+baterija...
Tolko o "kvalitetu" Z top serije

Sent from my LG-D331 using Tapatalk
 
izvinjavam se za previd... proslo je vise od 6 meseci za drugu reklamaciju - novembra je uzet (zamenjen novim) a avgusta reklamiran novi za zvucnik pa sada decembra za bateriju
 
Vratiće se Motorola na vrh kad i Nokia, nikad. I dalje mi je telefon koji se najviše kvario Motorola mb526, ukupno 6 puta, tj sve se pokvarilo sem matične.
 
Nazad
Vrh Dno