Šta je novo?

Načini za povlačenje u fiat (ne služi za prodaju kriptovaluta)

Uzeo sam BTSE Elite debit karticu, radi savršeno.

2.5% fee za load plus 2% za atm povlačenje (min 3€)

Ako neko bude hteo da uzima, neka mi piše, dobije 10% popusta za poručivanje kartice preko mog referala
 
Sta je BTSE? Hajde ako ti nije problem da mi objasnis sta i kako to funkcionise. Koja je kartica u pitanju, koliko je to pouzdano itd.?
 
https://www.btse.com/

Exchange iz Dubaija

Registrujes se, prebacis $15 i prijavis se za Elite karticu, ima link u glavnom meniju. Taj fee pokriva elite status prvih mesec dana a kartica je trajno. Mozes i da produzavas elite status za nizi maker/taker fee i jos neke beneficije.

U sustini kartica je nista posebno, klasicna mastercard kartica kao npr Payoneer. Na nju mozes da loadujes koji god kripto imas na menjacnici, on sam auto konvertuje (market buy) u eur i uradis load na karticu. Usdt, btc, eth, sta god da ti je u walletu na menjacnici.

Fee za load je 2.5%. Kad legnu pare dobijes obavestenje da su na kartici. Probao sam kupovinu u radnji, radi savrseno, kurs je bio 116.97 plus podizao sam i na mobi bankomatu i tada ide dodatni fee od 2%. Kartica je i beskontaktna.

https://www.blog.btse.com/post/btse-elite-membership

Ako se neko prijavi preko mog koda gote dobije -10% na tu clanarinu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ok, deluje zanimljivo. E sad, zanima me par stvari...
Kolike su cene na BTSE? Tipa, ako menjas BTC ili bilo sta drugo koliko cene odstupaju od drugih menjacnica (ako odstupaju)?
Znaci moze da se plati elite mesec dana i posle da se koristi basic acc ili sta vec imaju i onda ako ti treba neca veca kolicina knovca opet platis Elite? Cisto da se ne placa elite status sve vreme. Skapirao sam da moze.
 
download


Evo gledam sad BTC/USDT, na binance je 11.319 na btse je 11.324, imaju 12mil volume za 24h

Mislim da kada uradis load na karticu sa necim sto nije stablecoin, rade konverziju preko market ordera, klasicna kupovina iz sell ordera. Ja sam loadovao usdt tako da nije bilo prodaje, ali uvek mozes da prodas btc ili sta god vec tamo gde ti je najpovoljnije pa prebacis usdt na btse i loadujes na karticu.

Moze da se plati elite mesec za mesec ili unapred uz popust...
 
Deluje zanimljivo, odradicu registraciju sutra. Mozda i narucim odmah karticu. Jel traze neka dokumenta, verifikaciju?

Tapatalk from Poco loco
 
KYC klasican, ali ono sto je zanimljivo je da na kartici nema imena uopste

Ja sam cekao 3 nedelje na karticu, stize iz Singapura DHL-om i to besplatno
 
Kako ti je uopšte prošlo?

-------------------------------------------------------------------

List of Countries Where the BTSE Debit Card Cannot Be Availed


In accordance with the International Sanctions standards, BTSE is prohibited from providing BTSE Debit Card services to the countries listed below:


1. Balkans

2. Belarus

3. Myanmar

4. Côte d’Ivoire (Ivory Coast)

5. Cuba

6. Democratic Republic of Congo/Congo (Kinshasa)

7. Iran

8. Iraq

9. Liberia

10. Lebanon

11. North Korea

12. Syria

13. Zimbabwe

14. Sudan

15. Russia
 
Kako mi uvek bude toplo oko srca kada vidim u kakvom smo prefinjenom i uglađenom društvu :)
 
Proslo bez problema, kyc i sve... moguce da im je support dokument iz vremena kad smo bili pod safta zabranom
 
Super je sto nema imena zbog poreske ali ja tamo ne bih smeo da drzim bilo kakve vece cifre iako bi mi bio savrsen nacin za izvlacenje para.

Tapatalk from Poco loco
 
^ ne moze

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Moze li neko da mi pomogne, nov sam u celoj kripto prici.
Dobio sam 510 Tether-a na Atomic Wallet. Kako mi je najlakse da to podignem taj novac?
 
BTW, šteta što ne mogu da editujem moju poruku koja otvara ovu temu, ubacio bih još načina za povlačenje u fiat...
 
Da li je neko aktivirao enhanced account na Cex menjacnici iliti taj neki napredniji nalog.. Omogucava uplate i podizanje vecih svota odjednom, manjih provizija itd. Prilikom apliciranja za tu vrstu naloga vidim da traze prosek primanja (proof of fund document) pa me zanima da li to mora da im se prevodi na engleski?

Enhanced account zaobilazite u širokom luku: tražiće vam dokumentaciju koju u velikom broju slučajeva nećete moći da date jer ste prvi kripto kupili ko zna gde, ko zna kako i od ko zna koga, a onda će vam suspendovati nalog, najstrožiji KYC koji sam ja imao prilike da iskusim.
 
https://crypterium.app.link/YCNxdxE3e1, VISA kartica koja radi a koju puniš kriptom (možeš da puniš i sa USDT). Sa ovim linkom 5 USD bonusa se dobija posle transakcije od 50 EUR. Promo kod je "rpjht".

Jesi li probao sa Atomic Wallet? Pokusao sam da prebacim 10USD na cex.io ali mi nisu stigli Tether-i jos uvek (poslao sam pocetkom nedelje).
Kakva je situacija za vece iznose? Tipa 5-10k USD
 
Nisam probao Atomic wallet. To nešto nije ok, ako još nije stiglo... Moguće da si stavio suviše mali fee za transakciju, pa zato ne može da (još) da prođe...
 
Ne znam kako misliš da ne sačekaš da stigne :)))... Drugo pitanje ne razumem, a mislim da imaju dosta dobre uslove za kupovinu kripta, tj. niske provizije, mada nisam probao...
 
Ne znam kako misliš da ne sačekaš da stigne :)))... Drugo pitanje ne razumem, a mislim da imaju dosta dobre uslove za kupovinu kripta, tj. niske provizije, mada nisam probao...
Moze li uplata isplata na nasu karticu na to sam mislio i koji je fee ?
I koliko kosta ova njihova

Sent from my SM-N975U1 using Tapatalk
 
Nisam probao Atomic wallet. To nešto nije ok, ako još nije stiglo... Moguće da si stavio suviše mali fee za transakciju, pa zato ne može da (još) da prođe...

Stavio sam koliko je bilo preporuceno, kao sto rekoh malopre nov sam u ovome pa se i ne razumem bas najbolje. Samo znam da hocu moje pare xD
Jel direktno prebacujem sa Atomic na Crypterium karticu ili moram na neku menjacnicu pa na onda na Crypterium? Video sam da Atomic preporucuje Kraken menjacnicu pa zato pitam.
 
Nazad
Vrh Dno