Šta je novo?

Načini za povlačenje u fiat (ne služi za prodaju kriptovaluta)

Moze li uplata isplata na nasu karticu na to sam mislio i koji je fee ?
I koliko kosta ova njihova

Imaju opciju za isplatu na nasu karticu i to radi, ali je limit nesto 150 EUR dnevno i 2k EUR mesecno cini mi se. Ne znam tacno, za fee-jeve... sta ti fali da se uclanis i istrazis detaljnije, bitno je da hoce da rade sa Srbijom... Njihova kartica je ja mislim 17 USD jednokratno, tako nesto.
 
Stavio sam koliko je bilo preporuceno, kao sto rekoh malopre nov sam u ovome pa se i ne razumem bas najbolje. Samo znam da hocu moje pare xD
Jel direktno prebacujem sa Atomic na Crypterium karticu ili moram na neku menjacnicu pa na onda na Crypterium? Video sam da Atomic preporucuje Kraken menjacnicu pa zato pitam.

Moze direktno, Atomic wallet kapiram da ne biram na koje adrese moze da posalje. A sto se tice fee-ja, u zadnje vreme su mreze zagusene i mora da se stavlja veci fee da bi prolazile transakcije. To je slucaj i sa Bitcoinom i sa Ethereumom... Ne znam koju formu USDT-a ti imas, na kojoj mrezi... razliciti je fee za razlicite mreze.
 
Enhanced account zaobilazite u širokom luku: tražiće vam dokumentaciju koju u velikom broju slučajeva nećete moći da date jer ste prvi kripto kupili ko zna gde, ko zna kako i od ko zna koga, a onda će vam suspendovati nalog, najstrožiji KYC koji sam ja imao prilike da iskusim.

Dao sam im prosek primanja za poslednja tri meseca i odbili su me bez objašnjenja...nisam dalje forsirao..tj digao sam ruke od tog tipa naloga


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je moguce da i posle 2 nedelje mi nije stigao novac na Crypterium? Proslo je oko 2 nedelje, pisao sam i support-u ali i dalje niko ne zna da mi kaze o cemu se radi. Ako sam stavio mali fee (stavio sam koliko mi je trazilo kroz app) da li to znaci da je uopste necu dobiti novac ili da cu morati da cekam jos?
 
Da li je moguce da i posle 2 nedelje mi nije stigao novac na Crypterium? Proslo je oko 2 nedelje, pisao sam i support-u ali i dalje niko ne zna da mi kaze o cemu se radi. Ako sam stavio mali fee (stavio sam koliko mi je trazilo kroz app) da li to znaci da je uopste necu dobiti novac ili da cu morati da cekam jos?

Radio si deposit eth-a ?
 
Prebacio sam Tether sa Atomic walleta na Crypterium i cekam danima da se zavrsi tranfer. Sa Atomic walleta su skinuli Tether i pise da je zavrsen transfer al ja nisam dobio nista. Nisam pogresio adresu walleta ofc
 
Povlačio preko ecd.rs na Rajfajzen dinarski račun, nikakav problem nisam imao.
 
Proslo je mesec dana i dalje nista. Pisao sam svima zivim i niko ne zna sta se desava. Ima li neko savet sta bih mogao da uradim?
 
Mora da si pogresio adresu ako pise da je stiglo stiglo je.
 
Nisam pogresio adresu. Support mi je proverio to i rekli su da su adrese u redu ali takodje ne znaju gde su moje pare
 
Ma kako mogu da ne znaju gde su? Napisi ti to na reditu i okaci screenshot odgovora pa nek plane ;)

Tapatalk from Poco loco
 
Pozdrav, zeleo bi da skinem pare sa racuna, ako neko zeli da uplacuje danas, neka me kontaktira. Bez provizika da odradimo normalno
 
Zdravo ljudi, koji je najlakši način za konverziju iz ETH u keš koji je moguće podići na bankomatu kod nas? Da li uzeti neku od kartica, poput Binance? Sa koje menjačnice može bez problema da se prebaci novac na račun u banci (Payoneer)?

Potrebno je rešenje za duži period.

Svaki savet je dobrodošao.
 
ecd.rs
 
Upravo tako. Voleo bih da cujem iskustva za povlacenje preko SWIFT-a ako je neko imao iskustva..vidim da je provizija 0.3%+25 eur sto je na vece cifre jako dobro...

Jel iko povlacio pare na ovaj nacin? Vidim da treba da se unese SWIFT kod banke, sto moze da se izgugla, a drugo polje bank account je zapravo tekuci racun ako se ne varam?
 
Jel iko povlacio pare na ovaj nacin? Vidim da treba da se unese SWIFT kod banke, sto moze da se izgugla, a drugo polje bank account je zapravo tekuci racun ako se ne varam?

Update, mts banka ne podrzava SWIFT povlacenje sa cex-a:

Poštovani,



Devizni prilivi su u ovom momentu mogući samo u dve valute: EUR i CHF.

Da biste ostvarili devizni priliv, uplatiocu je potrebno da dostavite instrukciju za plaćanje (dostupna je na Vašem nalogu, Moja dokumenta-Instrukcija za plaćanje).

Prilivi po osnovu transakcija kriptovalutama ne mogu biti obrađene od strane mts Banke, tako da se te uplate vraćaju uplatiocu.



Srdačan pozdrav,

Vaša mts Banka
 
Provizije preko Cex su baš jake.
3.5% nije zanimarljiva suma za prodaju. Preko domaćeg ECD je još gore...5%...Ima li neko neku alternativu za podizanje novca?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako hoćeš bez provizije, samo lično :)
 
Niko ne kupuje lično kad je bull run a i kome verovati da te neće opljačkati..sve je to rizik


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Niko ne kupuje lično kad je bull run a i kome verovati da te neće opljačkati..sve je to rizik
Bogami mene su najviše ganjali za ličnu kupovinu tokom bull run-a 2017-e.
Prilično sam siguran da će i sada biti slično kada BTC probije ATH.
 
Poslednja izmena:
Da li ovi nasi regulatori prate povlacenje sa cex na karticu i do koje granice sam lagan ?

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno