Šta je novo?

Veliki problem sa Hard diskom, molim za pomoc.

Raf991

Poštovan
Učlanjen(a)
10.03.2016
Poruke
226
Poena
80
Pozdrav. Ovako, kad god reinstaliram windows posle par dana mi se pokoci komp, restartuje se sam od sebe, izbaci mi ovaj problem https://www.easeus.com/images/en/data-recovery/drw-pro/startup-repair-infinite-loop.png
i nece da podigne sistem, sam od sebe se restarute. Onda opet menjam sistem radi par dana i sve u krug. Cistio sam prasinu komplet, da li hard disk pravi te probleme?
Sada sam procitao kako da ga testiram i evo rezultata.

Takodje kada testiram sa HDD Tunel pro izbaci posle 10 minuta mi ispise demaged block 3%, svaki 10 red je crvene boje.
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    102.9 KB · Pregleda: 93
Poslednja izmena:
Taj hdd crkava, kako jos radi je cuno cudo.
Odma spasi, prebaci sve bitne podatke, izvadi i baci... onda kupi drugi hdd ili ssd pa instaliraj OS (neki Win).
Dzaba cistis komp, nema mu pomoci, moras menjati hdd na kom je OS.
 
Hvala na odgovoru. Kupicu drugi nije problem samo hocu da znam da li mi se sve to sa sistemom desava zbog loseg hard diska? To su simptomi? Da nije nesto i sa procesorom ili ramom
U ponedeljak uzimam.
 
Poslednja izmena:
hocu da znam da li mi se sve to sa sistemom desava zbog loseg hard diska? To su simptomi? Da nije nesto i sa procesorom ili ramom
Sudeci po kapacitetu diska, izgleda da je u pitanju prilicno star racunar, tako da nije nemoguce i da ti nesto nije u redu sa RAM-om ili plocom, ali za sada sve ukazuje na HDD.

Prebaci bitne podatke (ako ih imas) na neki drugi medij, a za Windows i programe kupi SSD i na njega ih instaliraj (SSD za operativni sistem i software koji cesto koristis, a HDD za skladistenje svega i svacega).
 
Nazad
Vrh Dno