Šta je novo?

Mortal Kombat 11

@Ivke77

hvala za ovo, nisam imao pojma jer od davnina koristim ovu istu verziju koja na dve masine uz ds4 kontroler radi bez ikakvih problema. sad cu bas da je instaliram.

@almoust evil665

nisu bas sve igre na steamu.
 
@Ivke77

hvala za ovo, nisam imao pojma jer od davnina koristim ovu istu verziju koja na dve masine uz ds4 kontroler radi bez ikakvih problema. sad cu bas da je instaliram.

Samo pazi, nova verzija koristi i moderniji drajver pa dobro počisti prethodnu verziju.
 
sad bas gledam, ima neke svoje ostatke ali mislim da sam ih nasao pa cu da pocistim. hvala jos jednom za ovo. nije da prethodni nije radio ali verujem da je bolje imati noviju verziju.
 
Jeste na ovo mislili. I kada mi je to ukljuceni ista situacija
c50d27cab7db409c064a5f85f297f752.jpg


Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ako je neko za neki dvoboj da igramo neka se javi ovde ostavi svoj nik pa da ga dodam :D

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
InkedCapture 1_LI.jpg
samo sam trebao ovo da uradim i pokazujem mi sada normalno :D
 
U kakvom je stanju PC port?

Kako radi online?
Radi odlicno ja nikakvih problema nemam. Jedino me iritira zakljucanost fps na 60 a kada budu neke scene pada na 30.

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Seedili su ovo sa fps sada je konstantno 60fps.

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pozdrav svima. Postavljam pitanje u ime drugara koji zeli da kupi igru... njemu treba samo mrezno igranje i neki klasicni likovi iz serijala, da li je dovoljno da kupi osnovnu verziju igre ili mora da uzima i kombat pack?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Pozdrav svima. Postavljam pitanje u ime drugara koji zeli da kupi igru... njemu treba samo mrezno igranje i neki klasicni likovi iz serijala, da li je dovoljno da kupi osnovnu verziju igre ili mora da uzima i kombat pack?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
Ako uzme kombat pack dobijace likove koje tek treba da izlaze.

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Jesu vratili 2v2 mod?

Ne mogu po netu da nađem definitivnu informaciju, kao najavljeno je ali su na kraju izgleda izbacili ipak?
 
Ima li ko da igra ovo na PC, treba mi pomoc ?
 
E hvala ti, ali uspeo sam da iskopam i da se raspitam pa zapravo vidim sada da to sto sam hteo i nije moguce. :D
 
Odgledao, vrh je.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Free Update je samo "new Stages, Stage Fatalities, and Friendships".
 
Poslednja izmena:
na xbox pass-u imam MK 11 Ultimate, instalirao je juce, ali je pola likova zakljucano, a gledam po netu, trebalo bi da su svi DLC-ovi tu. e sad, nisam instalirao story mode, samo MK11, jel mozda zbog toga?

1683030922880.png
 
Pitanje za drugu temu
 
Nazad
Vrh Dno