Šta je novo?

Mortal Kombat 11

ima li nekoga da je kupio/preorderovao? ja cekam da bude "pusten" zvanicno na steamu pa da ga uzmem...
 
evo malo da hajpujem kad se vec niko ne javlja, upravo se skida premium :eyebrows:

Annotation 2019-04-23 194910.png
 
Jel izasla verzija za "probu"?
 
Nije i pitanje je i da li ce jer su, ako sam dobro video, izforsirali always online pored Denuva.

A i Steam reviews za sada ne izgledaju dobro...
 
Ima na Nintendo Switchu za probu.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Kako vam se cini PC verzija? Igrao sam malo na PS4 i prodao, ne znam ni zbog cega, u fazonu nabavicu za PC... ali citam da bas ova PC verzija nije nesto. Ajde ko je probao nek napise utiske
 
same borbe rade odlicno, sve super izgleda i vidi se napredak.
ono sto mene a i mnoge boli je zakljucavanje na prokletih 30fps-a u glavnom meniju, cinematicima i onim glupavim x-rayevima koji ne mogu da se iskljuce. takodje ceo Krypt radi u 30fps sto bukvalno nije zdravo za vid, bez preterivanja.

tako da igram towere i klasicne borbe sto i jeste najbitnije i tu je sve ok a ovo sto radi na 30fps-ova ne diram do daljnjeg dok ne izadje neki patch koji ce mozda da otkljuca na 60 na koliko bi minimalno ova igra i trebala da radi.

stvarno je kriminalno kad nego zakljuca fps na pc masini, nisam bez razloga kupio bas PC verziju.
 
same borbe rade odlicno, sve super izgleda i vidi se napredak.
ono sto mene a i mnoge boli je zakljucavanje na prokletih 30fps-a u glavnom meniju, cinematicima i onim glupavim x-rayevima koji ne mogu da se iskljuce. takodje ceo Krypt radi u 30fps sto bukvalno nije zdravo za vid, bez preterivanja.

tako da igram towere i klasicne borbe sto i jeste najbitnije i tu je sve ok a ovo sto radi na 30fps-ova ne diram do daljnjeg dok ne izadje neki patch koji ce mozda da otkljuca na 60 na koliko bi minimalno ova igra i trebala da radi.

stvarno je kriminalno kad nego zakljuca fps na pc masini, nisam bez razloga kupio bas PC verziju.

Da da to sam citao da je 30fps u tim stvarima :/
 
Kako vam se cini PC verzija? Igrao sam malo na PS4 i prodao, ne znam ni zbog cega, u fazonu nabavicu za PC... ali citam da bas ova PC verzija nije nesto. Ajde ko je probao nek napise utiske

Pc verzija je patch iza ps4 verzije, sto je neprihvatljivo.
Igrao sam jedno sat vremena ps4 verziju, grafika je primetno bolja (posebno kada je HDR ukljucen), animacije su i dalje katastrofalne, ali se vidi da je u story mode ulozeno dosta vise novca (cenim da se zato ljudima igra i svidja), ali se vise gleda nego sto se igra.
 
izasao je prvi apdejt za PC napokon pa da vidimo sta su popravili.
najvise mi je drago za ovo:

Fixed an issue in the Krypt where using a DualShock 4 controller could result in the character continuing to move after releasing the left analog stick.

mada ne igram ga vise ukoliko ga ne preprave da radi u 60fps.
 
Pc verzija je patch iza ps4 verzije, sto je neprihvatljivo.
Igrao sam jedno sat vremena ps4 verziju, grafika je primetno bolja (posebno kada je HDR ukljucen), animacije su i dalje katastrofalne, ali se vidi da je u story mode ulozeno dosta vise novca (cenim da se zato ljudima igra i svidja), ali se vise gleda nego sto se igra.

Grafika je bolja u PC verziji ili PS4 cek? :D
 
Bolja nego u prethodnom delu.
 
Pogledao do pola story mode, sinoć na youtube.
Mnogo bolji utisak je ostavilo sve na mene, nego u trejleru.
Fenomenalno izgleda (obzirom da je engine u pitanju), i nije mi ništa zasmetalo, nit' mi je bilo dosadno.
Žalosno je što je dramaturgija i režija bolja nego u mnogim današnjim Holivudskim filmovima. Više mi žao tih digitalnih karaktera kad stradaju, nego onih holivudskih, pravih. :)
 
30fps u glavnom meniju se slazem da je preterivanje i meni to ne smeta ali zato Krypt na 30 je kriminal.
takodje vec opasno ide na zivce ovaj dosadni x-ray za koji bi morali da izbace opciju da se disejbluju.
takodje slowmo fatalitiji ne izgledaju dobro, bolje da su ostavili kao sto je uvek bilo. ovako je sve usiljeno.
 
Kupio sam PC verziju igre. (Steam) iskopao po onim ali keys za 40eur što smatram da je ok cena pošto je sad to in igra. Na prvo paljenje nekako i ako igra je zakucana na 60fps u tuči delovalo sve nekako kao da nema 60fps. Grafika mi nekako deluje mrljava za 2019 tu god. Posle par borbi i malo uhodavanja u nov sistem borbe mogu da kažem da mi se jako svidela igra.
Story mod ili priča je top još nisam prešao ali tu sam na pola.
 
Grafika nije vrh vrhova, ali nijedna borilacka ne izgleda bolje, posebno ako igras sa HDR-om (igra totalno drugacije izgleda, tako da sigurno ima ljudi koji preferiraju SDR).
 
Brate oko čega vi kukate... :d
 
Kupio juce igru. Igrao nekih pola sata i dopala mi se igra. Samo sto treba dosta da se vezba odavno sam igrao 9. Koje dzojistike koristite? Razmisljam da kupim ps4 dzojistik, trenutno imam Logitech dual action.

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
stvar navike, ja igram na ds4 jer mi najvise odgovara.
sto se mene tice najgore protracenih 60 i kusur € na neku igru.
mislim da je ovo poslednji MK koji sam kupio.
 
Meni nekako ne odgovara ds4 zbog triggera i dpada.
Probao juce malo da igram na arcade sticku i sta znam, nije lose.
 
stvar navike, ja igram na ds4 jer mi najvise odgovara.
sto se mene tice najgore protracenih 60 i kusur € na neku igru.
mislim da je ovo poslednji MK koji sam kupio.
Mozes da mi kazes da li u igri su ti obelezena xbox oznake ili sonijeve? Uzeo sam ds4 v2 verziju plavu isao sam reko stima big pictire mod ali mi u igri pokazije xbox oznake.

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
vidi ga kao xbox uvek, sa svakom igrom je tako.
 
Mislio sam da ce biti kao na soniju *mjau**mjau**mjau*

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
izvini, slagao sam te, MK ga vidi identicno kao da igras PS, svi tasteri su obelezeni bez greske.

zadnjih dana igram Forzu Horizon 4 pa mi je ostalo to u glavi jer su tamo ispisane kontrole sa xbox-a.

sad sam ukljucio igru i proverio tako da bez brige.

instaliraj ovo:

http://ds4windows.com/
 
Poslednja izmena:
Mozes da mi kazes da li u igri su ti obelezena xbox oznake ili sonijeve? Uzeo sam ds4 v2 verziju plavu isao sam reko stima big pictire mod ali mi u igri pokazije xbox oznake.

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
Moras u big picture podesavanjima da ukljucis podesavanja za ds4

Sent from my UP520 using Tapatalk
 
zaboravio sam na ovo. to moze lako da bude razlog zasto se prikazuju xbox kontrole.
 
Nazad
Vrh Dno