Šta je novo?

Mortal Kombat 11

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,654
Poena
525



BPS5WA9.jpg


mRhoVw6.jpg


p8iBlUT.jpg


NtKWEbA.jpg


a0OtTPa.jpg


Kryjt5G.jpg


BSu3zQk.jpg
 
Najgora trailer muzika jos od Edge of Tomorrow trailera
 
Moraću da pogledam trailer za Doom da operem mozak od ove "muzike".
 
Kako je to trebalo da zvuci :D



EDIT

Zasto jos uvek nema prepoznavanja linkova i automatskog embedovanja na forumu sad ce '19 :/
 
Poslednja izmena:
Ako se sećate, i trejler za MK X je isto imao neko repovanje, koje je isto odudaralo od MK tripa.

Kako je to trebalo da zvuci :D

hmm... pa šta znam, ne bih se baš složio... suviše je i to veselo za MK. :)
To je izvorno muzika iz filma, koji je isto bio promašaj po meni (čuj... Scorpion i Sub-Zero sluge Shang Tsung-a :sceptic:).
Meni je najbolja muzika iz dvojke (i možda iz devetke). Mračna, ambientalna, kako i priliči MK-u.
------------------------------------------------

Videćemo kako će nastaviti sa pričom. Meni je desetka generalno dosta sostavila loš utisak, što se tiče priče. Mnogp zombija, i nekako se izgubio koncept smrti. Zašto bi se iko bojao smrti kad Quan Chi, ili Rayden, ili ko god, može da ga rezurektuje.... ako je mrtav, onda je mrtav... ovako gubi smisao skroz.

Devetka mi i dalje ostaje omiljeni favorit, i što se tiče priče, a čak i grafika mi se više sviđala onako stilizovana, umesto one težnje za realizmom.
A i nema karaktera poput Kotal Kana, koji kao da je izašao iz Street Fighter univerzuma.
 
Da se podsetimo likova do sada i da vidimo koje nove ce da uvedu :)
I ako su ovde neke zaboravili.

 
Poslednja izmena:
Jel to U4 engine, nigde ne vidim info za graficki engine?
 
Neverovatno je da su im animacije i dalje krs.
 
Shut up and take my money!
 


Limitirali su onaj x ray na samo jednom tokom meča da može da se koristi. Nema više žongliranja u toku tuče izgleda, nešto što mi je opasno smetalo kod devetke recimo. Što se većina komboa vezivalo tako što zakucaš protivnika u zemlju gde se on odbje od nje kao loptica. U desetki su to smanjili, a ovde izgleda da skroz izbacili to. Veliki plus ako je tako, borba izgleda ozbiljnija i realnija (ma koliko to bilo moguće u MK :d ).
Nema trčanja ali deluju borbe brzo, mislim taman koliko treba. Mada možda vrate trčanje u finalnoj verziji, ne razumem zašto bi izbacivali to?
Fataliti za Scorpiona i Sub Zero-a su meni jedni od najboljih ikada, ako ne i najbolji. Mnogo mi se dopada ovaj glas koji prati fataliti, nekako daje neku mračnu notu samom činu.

Ovo iz ovog videa mi se mnogo više dopada nego što sam video na onom zvaničnom otkrivanju. Čista tuča, bez previše usporenih snimaka i x-rayeva.

Jedino što znam da će vrlo verovatno da zaseru sa rosterom opet. Ja bih voleo da bude kombinacija između devetke i desetke plus onaj Fujin pošto su mu već napravili model bili u priči za desetku. Nekako ako pogledam priču i kako bi trebala da se odvija nije nemoguće da će dosta boraca iz devetke ponovo biti tu, ali opet dok ne vidim svojim očima skeptik sam. :D
 
Poslednja izmena:


Uff bre... što Škorpion izgleda kao farmer neki?
Kamo stari dobri dizajn, kome čak ni Nikolićka nije odolela?
e01f757bdab2288ad416d30cd44c77c6.jpg

Limitirali su onaj x ray na samo jednom tokom meča da može da se koristi. Nema više žongliranja u toku tuče izgleda, nešto što mi je opasno smetalo kod devetke recimo. Što se većina komboa vezivalo tako što zakucaš protivnika u zemlju gde se on odbje od nje kao loptica. U desetki su to smanjili, a ovde izgleda da skroz izbacili to. Veliki plus ako je tako, borba izgleda ozbiljnija i realnija (ma koliko to bilo moguće u MK :d ).
Nema trčanja ali deluju borbe brzo, mislim taman koliko treba. Mada možda vrate trčanje u finalnoj verziji, ne razumem zašto bi izbacivali to?


Jeste, taj beskonačni kombo je i po meni bio glavna mana devetke (koja je, opet po meni, neuporedivo bolja od desetke).
A čekaj, desetka je imala trčanje? Nisam je nešto puno igrao... prošao Story mode i to je to. Devetka nije imala trčanje.
Uglavnom, ja i ne vidim neku poentu u trčanju, mada su MK3 i MK4 bili takvi, da se zaista trčanje moglo iskoristiti da iznenadiš protivnika i vežeš mu kombo.
Super za X-ray. Mada u devetci, i kada baciš 2 X-ray-a tokom meča, nije ti to neka velika garancija da dobijaš.

Fataliti za Scorpiona i Sub Zero-a su meni jedni od najboljih ikada, ako ne i najbolji. Mnogo mi se dopada ovaj glas koji prati fataliti, nekako daje neku mračnu notu samom činu.

I meni se sviđaju ova dva fatalitija koja si okačio, ali generalno mi se ne sviđaju (od drugih karaktera).
Suviše su "razvodnili fatality", pa izgleda kao combo ili X-Ray. Fatality treba da bude jedan ključan potez (poput čuvenog Sub-Zero čupanja kičme), i eto, možda malo još nešto pride oko tog poteza.
Sad su pomalo fatalitiji papazjanija... mada moram da priznam da mi se mnogo svideo fatality iz desetke, kad Cassie napravi selfie za facebook :) To mi je bilo cool.


Jedino što znam da će vrlo verovatno da zaseru sa rosterom opet. Ja bih voleo da bude kombinacija između devetke i desetke plus onaj Fujin pošto su mu već napravili model bili u priči za desetku. Nekako ako pogledam priču i kako bi trebala da se odvija nije nemoguće da će dosta boraca iz devetke ponovo biti tu, ali opet dok ne vidim svojim očima skeptik sam. :D

Ehh.. imali 3D model iz desetke. :) Pa aj da ga iskoriste... :) Ako tako gledamo, imali su model Fujina i iz MK4.
Burazeru..., za ovako velike projekte, oni promene 3D model jedno 100 puta, pre nego što uđe u finalnu igru... znam mučene modelare koji rade 1000 iteracija, pre nego što se odobri...
Taj Fujin iz desetke je završio u arhivi odavno ;)
 
Izgleda da je NRS pustio nekima da igraju igru, ovu probnu verziju, pa ima ljudi koji su već podelili neke utiske na netu. Uglavnom utisak je da je igra skroz drugačija nego desetka, i da podseća na devetku po stilu ali opet ima nešto svoje jer je taj mehanizam borbe promenjen sa tim odbrambenim barom i napadačkim i onaj ko je iskusan u MK osetiće itekako promene i biće potrebno malo vremena da se privikne.

Inače izašlo je dosta nekih video klipova van ovih zvaničnih.

Sonya gameplay:


Scorpion gameplay


Baraka gameplay


Geras gameplay


Sub Zero gameplay
 
Poslednja izmena:
Raiden gameplay


Skarlet gameplay


Meni ovo sve mnogo dobro izgleda ovako kad se gleda, e sad kako će uraditi port za PC ostaje da se vidi :D
 
Ja se drzim i dalje UMK3 ,ne moze da dosadi i posle 20 i kusur godina ;)

Ova modovana verzija jos samo produzava vek trajanja :D

 
Tek sad sam primetio da se opet muzika menja u zavisnosti koja si runda. Ne sviđa mi se to, više sam voleo ono klasično svaka arena ima svoju jedinstvenu muzičku podlogu. Šta im je trebalo to da diraju. Inače sviđa mi se baš ova muzika od one staze "Shang Tsung island ruins", ali iz runde jedan.

Kad pogledam skoro sve arene do sada vidim da će baš biti nekog haosa u priči. Sve razrušeno, neki haos, neke stare arene ali opet drugačije jer sve nešto gori, raspada se, mračno je. Ko zna šta su spremili?

Ipak ono što mi je najbitnije u celoj igri a to je gameplay tu su izgleda razbili. Sve me podseća na MK9 ali ima neki drugačiji prikaz? Nije čak ni grafika u pitanju, koja jeste mnogo bolja. Ne znam šta je, ali borci mnogo mnogo lepše i bolje deluju, bolje se kreću nekako i lepše udarci izgledaju, sve je nekako prirodnije, ma koliko to uvrnuto zvučalo u MK :d
 
Ja ne znam ko njima radi kao direktor fotografije.
U ovom story trejleru, kadrovi variraju od veoma dobrih, do totalno amaterskih (u pogledu kolor harmonije), poput scene sa Džoni Kejdžom.
Devetka je bila vizuelni pojam za ovo.
 
Ovo je prvi MK da gledam klipove na youtube-u i da ponavljam neke tuče čak i da jednostavno ne može da dosadi. Toliko je sve realno i prirodno izgleda da mogu samo da skinem kapu za ovo do sada što su prikazali. Kakav li će tek osećaj biti kad krenem da igram ovo? Na osnovu svega ovoga do sada i to da samo gledanje klipova ne može da dosadi gotovo sam siguran da će mi ovo imati dugu dugu igrivost.

Grafika je neuporedivo najbolja od svih MK-ova do sada. Ok normalno je valjda to za igre s obzirom da stalno sve napreduje, ali ovog puta su toliko pazili na neke detalje da su i mene iznenadili, pogotovo kod izgleda boraca.
 
Do sada svi otkriveni borci. Nedostaje skoro pola, ali lep render kako izgledaju.

X9YSarV.jpg
 
Nazad
Vrh Dno