Šta je novo?

Bešumni miš, da li postoji?

hakler

Poštovan
Učlanjen(a)
07.04.2018
Poruke
8
Poena
51
Postavio bih čudno pitanje. Da li postoji miš čiji su tasteri takoreće besčujni? Mislim na miš koji ima testere i koji su nečujni prilikom kliktanja? :D

Ako ste iskusili, ili znate za nešto slično, molim za deljenje informacije istog. :)
 
Iskusio nisam, ali sam negde čitao o njima. Imaš one Logitech modele Silent plus ,googlaj, ima ih i kod nas u prodaji.
 
Kolega kupio preko ebay za 1$ i stvarno je super tih. Dovoljno da ne budi dete, sto je i razlog kupovine.
Bukvalno najjeftiniji koji je nasao da u opisu ima silent.
 
Apple magic mouse je nečujan

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja sam licno od starog misa napravio besumni i nije to to. Osecaj je nekako pogresan kad nema onog klika. Na kraju sam se vratio na klasicne klikove.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Jeste cudno par dana, ali navikne se covek. Sad imam logitech m705 i bas je glasan :)
 
Imaš Logitech M330 Silent plus, nečujan i kvalitetan miš, sve pohvale za isti.
 
Postoji mogucnost da se modifikuju tasteri da budu necujni, to moze da se uradi skoro na svakom misu koji ima kvalitetniji taster. Ono sto se meni ne svidja, tasteri onda imaju dosta manji pritisak, jer polugica mora da bude totalno olabavljena i malo se gubi osecaj, ali pretpostavljam da se moze navici.
 
Jel moze neko da preporuci silent mis kao sto je M330, ali da je za vecu ruku?

Treba mi ozbiljan, tih radni mis za kancelariju. Ne mora da bude 100% necujan, samo da je neprimetan i da nije gejmeski glasan da odjekuje prostorija od kliktanja.
 
Jel neki od tih jeftinijih silent miseva kao m185 tj da moze ma skoro svim povrsinama da radi?
 
Postoji , bio je neki ali bluetooth konekcija neznam jel ide risiver uz njega ili kako vec i za sta je predvidjen, ceo ravan ko od stakla (stvarno prelep mislim da je bio HP al ne drzite me za rec) i radi na dodir - nema klikova nema zvuka, nema nista - neznam tacno koji je model mada ima kolko vidim i logitec t630 ali je brusen nema odsjaj dizajnerski , uglavnom treba ti touch mouse
 
Uz dužno poštovanje svima i najlepše želje, apelujem na admina da promeni naslov teme
Jer reč BESČUJNI ne postoji u srpskom jeziku.

(postoji nečujni, bešumni... Itd) zaista je veoma rogobatno, nepismeno i diskredituje ugled jednog ovako poznatog sajta.
Hvala
 
Kao sto rece lepi kokan, naslov je .... hajde da kazemo pogresan.
Ako nekome znaci, Logi MX Master, poprilicno je tih i dobar za ljude za vecom sakom (iz iskustva, evo vec 4 godine radi, zaista sam prezadovoljan).
Ne znam kakav je naslednik MX Master 2s, verovatno negde postoji razlika.
 
Hama MW 500. Koristim ga tek 7 dana. Jeftin, izbor u dvije boje, wireless, nečujan, blago ergonomski.

Veličinom je bliži većima. Meni sa većom šakom (duljina 19cm) je taman. Trebalo mi je punih par dana da se koliko toliko naviknem, sada je ok.

Odmorište za palac je dosta debelo, i jos vise mi je trebalo da se naviknem na odmorište za prst na desnoj strani.
 
Mx master 2s nije tih. Ja ga imam par meseci i to mi smeta, posto je dosta glasniji od misa kog sam imao par godina.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno