Šta je novo?

Far Cry New Dawn

Ovo nesto smrdi na neki battle-royal/online survival :trust:
 
Jericho igra! Jupi!

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Far Cry: Mad Max
 
Far Cry: Without Ideas
 
Vidi se da su prsli skroz...
 
Razlika je u nadmorskoj visini, flori, fauni i nekoliko likova :d
 
Ja pre mesec dana skinem Far Cry 5 i krenem da igram, to jest da gledam jer ništa se ne dešava, gledam film nekih 15 minuta, dosadi mi, odem do WC-a, kada sam se vratio kad ono iz početka krenulo a ne mogu da zaustavim taj intro, a nije mi se gledalo opet iz početka sve pa sam obrisao igru. Hvala lepo, alo mi se nešto gleda pustiću film pa ću gledati

Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
Ocemo FC: Zombi, u doba imperijalne Francuske i napoleonovih ratova da sa pruskom konjicom lovim tapire po alpima pokusavajuci da spasim evropu od povampirenog Jana II Kasimira Vase. E za ovo bi cak i dao koji evro koji sam odvojio za operaciju...
 
Ja sam igrao 3, pa počeo 4 i batalio zato što je ista kao prethodna. Primal me nervira zbog hunter vision. Kakav je Blood Dragon?
 
DtwGoNgU4AAQD3p.jpg
 
:sceptic: OMG
 
Dzeljana i Bijonse: Copper wars. Ovo levo je crkva na Cukarickoj padini.
 
Razapeti belac a dve crnkinje su spremne. :D
 
Mogao bi Ubisoft sa kompletnom proizvodnjom da ode na jedan odmor u trajanju od 3 godine.
 
Strasno koji *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*izam. Zalosno je sto ovo smece od nastavaka nosi ime jednog od najboljih FPS ikada
 
SJW verzija Mad Max-a...
 
Ne znam kakav nastavak da su najavili zabisao bih ga zbog engina i gunplaya koji su mi se zgadili. A ovaj post-apokalipticni diznilend tek...
Ko da vlada neki globalni projekat da se i zenskadija navuce na gaming sto pre moguce...
 
Cega li su se ovi nasmrkali pa razvukli botanicku bastu po celoj mapi...
 
Nazad
Vrh Dno