Šta je novo?

Far Cry New Dawn

Uh ovo su odlicne vesti...Drago mi je sto isporucuju ovakve izmete od naslova. Neka degradiraju do te mere da vise niko ne zeli da kupi bilo sta od njih.
I onako ne pokazuju zelje za nekim inovacijama niti rizikom vec serviraju na jednu te istu formulu, buckurise za sto sire narodne mase...

Dobro je sto sam stao sa Far Cry fansizom kada je trebalo, kod FC2-jke... Dvoumim se duze vec da li da odigram FC3/4/5 ali ovo je preseklo...

I da, definitivno vise nije normalno koliko se bezukusne SJW propagande servira u gaming industriji..
 
I da, definitivno vise nije normalno koliko se bezukusne SJW propagande servira u gaming industriji..

Ja zbog sličnih stvari nisam odigrao Forza Horizon 3 dalje od prve dve misije. Svi nešto srećni, veseli, face kao iz spota Backstreet Boysa, odvratna generic muzika, sve zajedno čini da je atmosfera kao u Hakslijevom "Vrlom novom svetu". Već kod izbora lika se vidi da tu nema sreće, svi imaju face za šamar.

Rockstar ostaje svetinja, a gotovo svi ostali veliki izdavači su sramotni.
 
Ovo ni piratsko izdanje za free ne bih skinuo... wtf pa da li su oni normalni, sta je ovo, pala gay nuklearna bomba sto siri cvece i zelenis??? Smara me taj Rage fazon apokalipse i te gluposti
 
Isti retardirani AI... FC5 mi je super relaksacija, malo šetam, malo ubijam, bez stresa jer AI je praktično nepostojeći.
 
Ma daj, izazov nula. Leti malo avion, skinem ga očas posla. Respawnuju se svuda, što zna da smara ali ne zato što je teško već ono, ajmo sve opet, da vas naređam pa da nastavim put. Bukvalno imam osećaj ko da ubijam insekte. Što je ekstra za relaksaciju, mislim ubijanje u FC, ne ubijanje insekata :)
 
U FC5 neprijatelja na svakih 20m.. grozna igra kad se setim, ako sam izdrzao 3-4 sata
 
Meni je kao filthy casual-u 5ca baš legla lepo. Čak mi se i svideo kraj
što kako god okreneš ne možeš pobediti. :D
Ovo mi deluje onako, zanimljivo, ali kontam da će veoma lako postati repetativno. No, probaćemo. :d
 
Poslednja izmena:
Jel' mogu ove dve da se eliminišu nekako? :-devil-:
 
Nekada je bila milina igrati igre sa zenskim likovima kao protagonistima... Jeste da ih nije bilo mnogo, ali su imale neku svrhu, poentu, car... Ovakav primer ima samo za svrhu da iritira i nista vise...
 
Ko u kataklizmičkom filmu,tu su i samo smetaju :p
 
Da nije tužno, bilo bi smešno.
 
Podseca na genericke FPS-ove devedesetih...
 
Ja i dalje čekam Blood Dragon 2.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Toliko o tome koliko je Far Cry serijal otisao u ***ac :D
 
Šta? Gde? Izašla? [emoji1787]
Obrnuću ovo sigurno... čim me smori malo Warframe. [emoji16]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Toliko o tome koliko je Far Cry serijal otisao u ***ac :D
Jeste,ali za nas matore i vec "izigrane" gejmere!Mladje generacije se nece sloziti sa tobom,za njih sve to ima vau efekat!Nama starijima treba jedan restart mozga da bi ponovo poceo uzivati u igrama,ali to se nece desiti!
 
Ja u poslednje vreme nemam živce za AAA igre i mnogo više radosti mi donose 2D igre. Na "velike" uglavnom samo bacim pogled na Tjubu i odustanem od igranja, ništa ne deluje dovoljno zanimljivo.
 
Još samo da izade pink Rage 2,i kroz deset godina ima da se podvoji populacija LGBT :p
 
Nazad
Vrh Dno