Šta je novo?

Prodati Xiaomi A2 i dodati 150e za bolji tel ili kupiti "polukrš" foto do 150

pmb

Poštovan
Učlanjen(a)
03.06.2016
Poruke
482
Poena
70
Prodati Xiaomi A2 i dodati 150e za bolji tel ili kupiti "polukrš" foto do 150

epa ekipa ovako, ovih dana sam u velikim nedoumicama što se tiče kupovine nove kamere
trenutno imam xiaomi mi a2 i generalno sa gcam je ok ali ništa posebno....koristim raw format.
imam 150 evra koje planiram potrošiti u cilju napretka foto mogućnosti aparata....videom sam zadovoljan
sada moje pitanje
da li prodati mi a2 star dva i po meseca za nekih 180 evropskih i dodati navedenih 150 za malo bolji tel , iskljucivo je kamera prioritet, ništa baterija, sad neke peHverzije ekran specijalno zakrivljen, 101 kamera, softver bloatver i sl. sr....
ILI
zadržati mi a2 i za 150 evra kupiti neki ///polukršteni-+++- fotoaparat za slikanje? naravno polovan

znam da je budžet katastrofalno odbojan ali Srbistan je ovo....oooo da rođaci
 
na stranu to ali nisam dobio kabl za punjenje već mi je lik rekao može bilo koji android kabl micro usb...probao 3 komada, lampica blinka ali nema šanse da učita sadržaj mem kartice za transfer tako da mi ostaje da se slikam bez oriđiđi kabla....ako neko zna koji tip provereno radi? probao usb a na micro type b ko što piše u spec kabla. značilo bi mi...
 
Da li ti se pokaže nešto na ekranu kad priključiš aparat u komp?
Požurio si sa kupovinom, kako nema originalni usb ako je on vlasnik?
Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nema tu original neoriginal kabl, to je običan micro USB kabl...uz moj Sony taj kabl nisam ni dobio...nabavi čitač kartica pa tako prebacuj, ako neće preko kabla tu je neki drugi problem tipa operativni sistem koji ne prepoznaje aparat...
 
prikaže da nema konekcije....ali u pravu ste na drugom kompu radi bez problema.....otvoriću temu u podforumu servis vezano za kvar usb porta/drivera....jer kad pokušam manuelno da instaliram vozače ili dobijem BSOD ili da ne rade portovi...
još jednom hvala svima na učestvovanju....zadovoljan sam aparatom iako sam svestan da sam vrv mogao bolje za iste ili slične novce...
 
Nazad
Vrh Dno