Šta je novo?

Prelazak sa Mi6 na Mi8, Mix2 ili Mix3?

šile

Cenjen
Učlanjen(a)
03.09.2013
Poruke
973
Poena
170
Potreban mi je malo veći ekran pa sam mislio da zamenim mi6 na koji nemam primedbi i odlično me služi i zamenio bih ga najvise zbog velicine
Za prva dva nije velika doplata i uzeo bi ih kod nas a Mix3 verovatno sa Alija
Ako moze neki savet i preporuka od iskusnijih za šta da se odlučim a da opravdava razliku u ceni

Sent from my MI 6
 
@slavisaj Za njega me izadje doplata oko 270e, mislis da je bolji toliko i da li dobijam osetnu razliku sa nekim od druga dva?

Послато са Lenovo A7600-F уз помоћ Тапатока
 
Ja ga spomenuo što mi se bas svideo i nadao sam se realnom odgovoru odnosno da me neko odvrati da ne bacam pare ako nije sa razlogom [emoji3]

Sent from my MI 6
 
ne znam koliki napredak u velilčini ekrana očekuješ, ali tvoj telefon je 16:9 dok su svi ostali koje razmatraš sa proporcijama koje su tja...dobićeš to što imaš samo malo izduženije...pretpostavljam da si neke od njih, ili bar neke nove telefone tih veličina video uživo? mislim, ako je tebi to dovoljno veće ok, samo kažem...
 
Nije bas da nece primetiti razliku sa 5.15" na 6.20" bez obzira na 18:9.
Imam u kuci r4x i rn5. Kad uzmem r4x posle rn5 kao igracku da sam uzeo.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Mi8 je zicer opcija :)
Mada meni se jako sviđa i Mix2S, oko ta dva sam se lomio i uzeo Mi8.
 
Ima ih par ali mislim da su perma banovani jer im je forum služio za preprodaju i šverc telefonima .

Ostao je samo gremlin čini mi se

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ja sam u istoj radnji držao Pocophone, mix 2s i mi 8 i najviše mi se svideo mi 8 pa sam na kraju njega i kupio. Da nisam njega kupio sigurno bih kupio Poco, mix 2s mi se nešto ne sviđa, ali je ludilo izrada.
 
Mislio sam na post iznad gde se pominje poco umesto mix3 za kojeg sam pretpostavio da jos uvek nije stigao kod nas
Svracam do njih da vidi kako deluju jedan pored drugog, hvala

Послато са Lenovo A7600-F уз помоћ Тапатока
 
Na osnovu vaših sugestija za sada je 99% mi8 ali bih ipak da ih pogledam pre kupovine, inače od tih "jeftinih osećaja" ne patim tako da mi to nije neki reper i onako svi zavrse sa nekom maskom pa mu dodje skoro na isto što se tiče osećaja, barem meni

Sent from my MI 6
 
Bez obzira na osećaj. Mislim da mi8 daje toliko više od Poco-a koliko je i cena.

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

Ja sam uzeo Poco zbog prosirive memorije i 3.5 ulaza, a navikao sam da imam i fm radio (ponekad ga cak i koristim:D). Ovaj IPS ekran mi je ok. Ne moze da naskodi ni nesto bolja autonomija. Zavisi kakvi su prioriteti.
 
Nazad
Vrh Dno