Šta je novo?

Honor 8x ili Xiaomi Mi 8 lite

nula

Cenjen
Učlanjen(a)
22.01.2012
Poruke
48
Poena
155
Sta uzeti od ova dva? Da li je +~50 EUR opravdano za ono sto 8x daje u odnosu na mi 8 lite? Na mi 8 lite mi se ne svidja mala? baterija i nedostatak FM radija, kod 8x sto je stabilizacija u snimcima nepostojeca... Moje koriscenje telefona se svodi na 2x 45 min. dnevno slusanja Spotify-a, Intesa Mobi ~svaki drugi dan, Skype 2x nedeljno, kao daljinski za Kodi i citanje knjiga pred spavanjac. Telefon bih mozda koristio i za nesto vise od navedenog, poneka fotografija/video ali tesla 3.2 lite...jednostavno nema ni snage ni kvaliteta :). Sada kada sam i napisao za sta koristim fon, razmisljam da li je mozda za mene redmi note 5/6 bolja opcija? :). Hvala unapred!
 
Xiaomi Mi 8 Lite:
-malo manji telefon, ali manji ekran
-miui mi je bolji od emui-a
-verovatno bolja prednja kamera
-usb-c
-manja cena

Honor 8x:
-veci ekran
-nfc
-veca baterija

Ako ti treba nfc i veca baterija, uzmi honora...ako ti ne treba, idi na mi 8 lite.. :)
 
Uzmi Redmi Note 5 ili 6, ne vredi doplata za ove modele.
 
Ja bi pre uzeo mate 20 lite u odnosu na mi8 lite.Bolja kamera ,bolja baterija ,dobar ekran,i po meni bolji dizajn.Sada mu je pala cena pa je malo skuplji od 8x.Mada kao sto kaze Ivan ,redmni 5 ili 6 i ,je odlican izbor i ostanu ti 90/100 evra.
 
Nit je bolja kamera, nit vredi taj novac.

Redmi Note 5/6 ili Pocophone.
 
O Mate 20 Lite.
 
Uzmi Redmi Note 5 ili 6, ne vredi doplata za ove modele.

Sad je pala i cena, pa je mi 8 lite 25000. Mislis da ne vredi i dalje, osim mozda baterije..sve ostalo je bolje od redmi note serije. Planiram da uzmem u subotu..ali se dvoumim i dalje malo izmedju redmi note 6 (samo baterija), mi 8 lite, ili pocophone(al mi se ne daje toliko para). Moze pomoc?
 
Nazad
Vrh Dno