Šta je novo?

Problem sa zvukom na LG plasma tv

ssasa81j

Slavan
Učlanjen(a)
02.03.2009
Poruke
106
Poena
320
Tv mi je konektovan preko hdmi kabla,zvuk je nestao od nedavno kad se nesto poremetilo u kompu. Kada odem u podesavanje zvuka na kompu,pre sam imao da odaberem lg tv i tamo stavim da mi bude primarni uredjaj i onda lepo ima zvuk kad pustim film preko kompa na tvu,da bi mi te opcije nestale i sad imam samo da odaberem zvucnike kao primarni uredjaj. Da li zna neko kako da namestim da vratim opcije da prebacim zvuk na tv? Znaci da mi se opet pojavi lg tv u opcijama.
Primetio sam da mi u device manageru nedostaju amd drajveri za zvuk,ne znam da li je do toga mozda? Instalirao sam najnovije drajvere za grafiku a u njima pise da oni sadrze i za zvuk drajvere ali opet je isto. Ima li neko ideju sta da radim?
 

Prilozi

  • ScreenHunter_.jpg
    ScreenHunter_.jpg
    279 KB · Pregleda: 106
Скини и инсталирај драјвере за звучну картицу.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
To sam prvo probao.Skinuo realtek najnovije drajvere i kad sam ih instalirao nisam imao cak ni onaj menadzer u control panelu realtek hd audio manager,pa sam trazio drajvere sa njegovog orginalnog cd-a i te instalirao. Oni su bili i ranije i nije bilo problema. Sad imam taj menager ali nemam one opcije o kojima sam pisao.
 
Па теби пријављује проблем са драјверима за амд звучну картицу.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Nemam pojma koji mi tacno trebaju. Ima ih hiljade na netu.
 
Нађи на нету iobit driver booster, пустиш да прескенира рачунар и да ти пријави шта ти треба од драјвера да се ажурира. Он ти проналази драјвере који су ти потребни и скида ти на комп.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno