Šta je novo?

samo 30fps-a u novijim igricama,zašto?

A jesi li uradio ono sto ti je yooyo napisao?
Jesam,napisao sam isto je i kad vratim na 1920x1080 isto 30 fps-a,što me još više zbunjuje jer tako nije bilo sa starim monitorom.Ali stari je bio povezan preko DVI izlaza iz graficke sad ne znam ima li to kakve veze.
Pregledao sam postavke monitora,nema nigde nikakva vezana za fps.
 
Daj da probam staviti novije drajvere još to je ostalo.
Jel ove brisem standardno via control panel,jer ne instalira mi se DDU pošto mi je jednom napravio haos na laptopu sa sistemom?
 
Ostaje ti jedino da odradis:

1 - Format
2 - Install Windows
3 - Install GPU Driver
4 - Install Game

Ako ti i na potpuno cistoj instalaciji ne da preko 30fps, a vec si utvrdio da ti kabl gura @ 60Hz, onda moras isprobavati razne kombinacije sa hardverom (tvoj monitor na drugom kompu, druga graficka u tvom kompu itd.) :type:
 
Ostaje ti jedino da odradis:

1 - Format
2 - Install Windows
3 - Install GPU Driver
4 - Install Game

Ako ti i na potpuno cistoj instalaciji ne da preko 30fps, a vec si utvrdio da ti kabl gura @ 60Hz, onda moras isprobavati razne kombinacije sa hardverom (tvoj monitor na drugom kompu, druga graficka u tvom kompu itd.) :type:

evo letim da to uradim,nemam pametnija posla,radi 2 igrice da to radim...
 
Skini win7-64bit-radeon-software-adrenalin-edition-18.12.1.1-dec5.exe ako imas Wndows 7.
 
ok so the problem (for me) was that I was in power saver mode, even though i had my gpu settings in highpreformance i still had to switch to balance mode, i dont know why i didnt try this befor, but atleast its fixed and maybe other have not tried this:)
 
ok so the problem (for me) was that I was in power saver mode, even though i had my gpu settings in highpreformance i still had to switch to balance mode, i dont know why i didnt try this befor, but atleast its fixed and maybe other have not tried this:)
Na R9 390?
 
riješio sam problem na far cry 5,sa instalacijom zadnjih drajvera.ali preostale 2 igre ni da mrdnu sa 30 fps-a.
 
Nazad
Vrh Dno