Šta je novo?

Potrebna preporuka za "izvlačenje" određene vrste ekstenzije sa HDDa. Npr. .jpeg

MagicMaster

Čuven
Učlanjen(a)
12.05.2007
Poruke
6,142
Poena
500
Potrebna preporuka za "izvlačenje" određene vrste ekstenzije sa HDDa. Npr. .jpeg

Imam 4 HDDa. Ima tu svega i svačega, haosa i ISOa i slika i pitajbogačega sve ne.

Da li postoji softver kojim mogu da zadame recimo da pretraži HDD, da mi izvuče sve fotke .jpg .png, i da mi napakuje na nov HDD, tako da ja mogu da onda mirne duše formatiram prethodni HDD ?

Pa npr .ISO fajlove.

itd.
 
pa mozes da ukucas u search .iso ili naziv neke druge ekstenzije i dobices sve fajlove koji imaju tu ekstenziju u odabranom direktorijumu
 
A ako te mrzi, mozes i batch file da napravis (da, sigurno nas vise mrzi da uradimo rucno ali batch file nikoga ne mrzi da pise :p)
Total Commander ti je najbolja opcija po meni. Uradi search, u jednom pane-u ti stavi rezultate, u drugom postavis odredisni disk, i kopiras kada zavrsi pretragu. Nazalost, moras za sve posebno, ne verujem da ima mogucnost da automatizuje sam.

Mozes eventualno da sve stare diskove mountujes u C:\MountPoint\DiskNUMBER (C:\MP\Disk1, C:\MP\Disk2, itd.), uradis search u Total Commanderu i onda kopiras.
 
Nazad
Vrh Dno