Šta je novo?

Koju graficku da kupim?

darrko1984

Poštovan
Učlanjen(a)
30.06.2015
Poruke
0
Poena
50
Koju mi graficku preporucujete da kupim a da nije overkill za ovaj moj procesor i da je ne bottleneckuje?
Imam Amd Athlon II x4 635 i 8gb dd3 rama. Do skoro sam imao gigabyte-ovu r7 260x ali je crkla a i od pocetka nesto sa njom nije bilo kako treba pa sam morao da smanjujem frekvenciju da ne bi pucala u igricama. Pa me zanima sta da kupim da bi mogao da teram igre bar u 720p, jer mi je i monitor star skoro deceniju i max rezolucija mu je 1366x760? :)
 
Kažem ti jer sam i sam kupio za sebe i još par prijatelja više ovakvih kompleta. Klot ploča bez oznaka, repaired motherboard na nalepnici.

Carina je bila nula dinara ukupno. I to je moja časna reč.

Prepucavanje, vređanja, nazivanje lažljivcem i slično mogu da budu tvoj stil, ako tako izabereš. Hvala i doviđenja.
 
Poslednja izmena:
jok,prva ruka.nije problem,i ja i svi ljudi sa neta,i intel što je povlačio iz prodaje i refundirao ljude,svi lažemo.takođe samo nama carina naplaćuje,u stvari je to sve moja zavera.
 
Do nekih 50e da se uklapa sa i5 2500? Ono sto sam ja uspeo da iskopam su R7 260x i 7790. Ima li jos neka u tom rangu? Da ne bude prezahtevna po pitanju napajanja.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Mislim da R9 270 ne moze na ovo napajanje? Na Tom's Hardveru stoji da trazi 28a na 12v
cc1999b7119a7bacd3908c985823a91c.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Može i te kako.

Možda si pomešao sa r9 280x koja povuče 250 vati. Sa 270x si bezbijedan.

I pod OBAVEZNO 2gb grafičke memorije. 1gb modeli su sad neupotrebljivi.

power_peak.gif
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno