Šta je novo?

fox Android TV 55'' dle888 puštanje filmova

draganmaksi

Poštovan
Učlanjen(a)
03.08.2015
Poruke
3
Poena
51
Uzeo sam ovaj model i naravno pošto mi je ovo prvi Android veze nemam kako se radi sa ovim čudom. Pa mi je potrebna pomoć od nekog iskusnijeg.

1. Pitanje koji od ulaza na ovom televizoru daje UHD rezoluciju (pošto koji god da sam probao od ulaza (HDMI 1, HDMI 2 daju rezoluciju od 1080 p (na HDMI 1 mi je sbb kablovska, a na HDMI 2 mi je povezana grafička kartica PC računara))

2. pitanje kako da pustim neki fajl sa PC-ja na TV-u ( recimo film ili bilo šta) (na PC-ju sam šerovao ceo E: disk u okviru Workgroup-e ali ja nigde na TV-u ne vidim taj moj PC i foldere na njemu. (PC mi je povezan na kućni ruter LAN-om a TV WI FI jem na isti ruter al se oni ne vide ili ja ne znam da podesim.)

3. Da li je za puštanje filma sa USB-a npr potreban neki player vidim da neki KODI kažu ljudi da je najbolji ?
 
da zaboravih da imam na TV-u neki SAMBA drive koji ne znam šta znači tu udje na neki IP adresu i traži user i passw. ne znam ni to čemu služi.
 
Sbb ti daje na d3 uređaju maksimalno 1080i.
Računar možda može da izbaci 4K na tv, ako grafika omogućava.
I vrlo bitna stvar je da HDMI kabl treba da bude 2.0 jer on može da propusti signal u 4K.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Kako si zadovoljan ovim tv-om?
Planiram da uzmem Fox 65" dle888, 65.000din u Emmi-ju. Ali sam skeptican malo oko Fox marke. Vidim da su garanciju podigli sa 3 na 5 god,ali ne z am kalo ce mi se posvideti displej, jeste da je 4k, ali ne znam kako to izgleda kod Fox-a?
Inace imam trenutno LG la660s 47", koji je nakon 4god pokazao vodoravne linije na displeju...
 
Pozdrav...i ja merkam ovaj Fox 65’ ...jesi li ga kupio i kako si zadovoljan? Da li da kupujem ili da izbegnem....Gledam Lg 55uk6950 ili ovaj Fox 65’ ...kupio bih 65’ ali nemam 125.000 za Lg...pa pravim alternativu...Hvala unaprd...
 
ljudi kakva su iskustva sa ovim tv-om? cena je trenutno 39999...
 
Nazad
Vrh Dno