Šta je novo?

Cisco Epc3928s 5ghz?

Učlanjen(a)
18.09.2012
Poruke
1,069
Poena
245
Da li je moguće prebaciti SBB-ov Cisco Epc3928s sa 2.4Ghz na 5ghz?

Izgleda da mi je u zgradi 2.4Ghz postao previše zagušen WiFi mi radi traljavo, brzina se kao kreće oko 35-40mbps, najgore što se veza umrtvi po nekoliko puta na dan, ne učitava stranice, ili učita deo strane a ostatak prazno, pa onda moram ili da resetujem HG ili da otkačim uređaj sa WiFi-ja pa se ponovo konektujem i onda radi ok.
Iz Sbb-a su dolazili ali im je izgovor na kablu radi, a WiFi je tako, šta da se radi brate, kači se kablom. Jedino je problem jer telefoni i tablet ne mogu da se vežu kablom.


Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Ne može, iz nekog razloga je zatamnjeno 5GHz iako je ruter dual band. Traži da ti daju Ubee ruter, sa njim sam počinuo konačno... (Kod nas je Telemach što je kod vas SBB, ista firma)
 
Hvala ti, zvaću ih danas. Ja probao da prebacim na 5ghz jer sam video da je taj ruter dual band ali 5ghz je kod mene zatamnjeno, pa rekoh da vidim da li je neko uspeo da uključi 5ghz. Ništa tražiću im taj Ubee da mi daju jer mi je ovako WiFi beskoristan u stanu, na svakih 15 minuta umre.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Ne može, iz nekog razloga je zatamnjeno 5GHz iako je ruter dual band. Traži da ti daju Ubee ruter, sa njim sam počinuo konačno... (Kod nas je Telemach što je kod vas SBB, ista firma)
I ja sam uzeo taj ruter i sada mi WIFI (na 5GHz) zakucava isto kao i na kablu, do maximalne brzine paketa.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ovaj Ciscov je radio ok do skora, WiFi brzina je bila oko 45mbps i to mi je bilo ok, u zadnjih mesec dana su počeli problemi a primetio sam i povećan broj vidljivih mreža, pa pretpostavljam da zbog toga dolazi do pada brzine i zapucavanja konekcije.
Zvao danas SBB, i tražio im Ubee rekoše da će me neko zvati....

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno