Šta je novo?

The Outer Worlds



Raspad sistema...


Oni koji su uspeli da je probaju kazu da je super, da ih podseca na New Vegas samo u SF okruzenju. Meni nije toliko bitna grafika ako prica, izbori i posledice tih izbora budu uradjeni kako treba. Nije Obsidian CD Project pa da napucaju igru na max. Oni su klasicni sloseri sa te tehnicke strane, engine, animacije, ali za pricu i atmosferu u igrama su odlicni.
 
Gledajuci malo onaj gameplay, izvedba bas traljavo izgleda... Pored toliko igara na listi cekanja, mislim da cu ovo na kraju ipak preskociti
 
Oy vey...kao da gledam Fallout/Skyrim...
Obsidian je pravio Fallout New Vegas... najbolji od tri nova Fallouta po meni. Ovo će biti za klasu bolje kako mi se čini. Samo tri puta bolje izgleda u odnosu na Fallout 4, al to i nije teško uz onaj skrnavi i bagoviti engine :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
deluje svakako bolje od onog prethodnog gejmpleja...
 
Jesu i oni sad Epic ekluziva?
 
izgleda da jesu prvih godinu dana. prave cirkus sa tim u zadnje vreme.
 
Ima jos neko problem sa preload-om?

Nakon 30ak sekund download se sroza na 0 uz error.

Poslednja verzija Xbox aplikacije i Win-a.
 

Prilozi

  • ScreenShot637.jpg
    ScreenShot637.jpg
    305.8 KB · Pregleda: 96
Ja sam prekjuce odradio preload bez problema, ali jos uvek mi izbacuje poruku da nije izasla, a uzeo sam slobodni dan :/
 
Igra li neko, kakvi su utisci?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da li se zna koliko je duga?
 
20 do 30 sati.
 
Samo? Zar nije ovo kao neki open world? Ako jeste, 20-30 sati je bas malo, sem ako se misli samo na odradjivanje glavne price.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
30 sati je trebalo liku sa Gamespota da pređe kad je radio review. Na normal težini sa većinom side questova. Koliko vidim normal je sramotno lak, bukvalno easy mod... pogineš baš ako hoćeš :) Dakle na hard ili teže trebaće više vremena.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ako je 30 sati sa normalnim sadržajem (bez glupih sidequest-ova i praznog hoda) onda je sasvim OK dužina.
 
Mislim da je tih 20-30h sa main + extra. Main je koliko sam našao oko desetak sati. F4 je recimo izmedju 80-150h sa kompletnim sadrzajem.
 
Igra li neko, kakvi su utisci?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Kao moderni Fallout na drugoj planeti. Bukvalno tako. Nenormalni deja-vu...

Nekome bi to bilo super, F:NV je bio dobar, ali meni ide na živce jer ne želim deja-vu...nadao sam se da će napraviti nešto novo, a dobio sam Fallout u Borderlands-like svetu, sa nešto izmenjenom itemizacijom, kao da igram neki Fallout mod. Bla...
 
Ja se nadam da je "samo" 30 sati, jer sve preko toga smara, sta sad trebam da je igram mesecima da je zavrsim, ko AC Odyssey, ne hvala.
 
Zna se koliko je duga... imate sajt koji se bavi tom tematikom i nema potrebe da nagađate. Okačio sam to nedavno ovde, ali ajde evo okačiću konkretno baš za ovu igru, pa koga zanima neka pogleda i uporedi sa ostalim igrama iz tog žanra.

HowLongToBeat: The Outer Worlds

Koliko vidim piše da main story traje svega 8 i po sati, main + еxtra je oko 20 sati igranja. U proseku na igru će većina potrošiti nekih 14 sati uslovno rečeno, što barem meni zvuči nekako malo... Očekivao sam da će to biti barem kao Mass Effect Andromeda gde je main story oko 18 sati. Nažalost ništa od toga...

Poređenja radi da bi ste završiti main story za Fallout: New Vegas potrebno je izdvojiti oko 27 sati... sa extra delom 60 sati.
 
Znam za taj sajt odavno, sinoc sam ga gledao i nije pisao rezultat, eto tek su danas stavili.
Inace odlican sajt koji vec godinama koristim kad god pocnem neku novu igru, pogledam kolko ce mi trebati da zavrsim.
 
Kada sam ja postavio post, pisalo je 0. I sada je poll mali. Samo su 4 osobe kompletirale igru. Neko hoce sto prije da je predje da se javi da je presao. Vecinom su to recenzenti. Neko onako "kako je zamisljeno".

Ja sam ocekivao kao fallout ali ocito nije to to. Kazu da je svijet jako mali.

Isto tako, preporuka za sajt. Dugo ga koristim. Ima odlicne filtere.
 
Igra je skroz ok i treba da je proba svako ko je ljubitelj zanra. Meni u ovakvim igrama recimo smeta cak i kada su meniji brljavo napravljeni, ako je los font itd... a ovde je sve prilicno lepo upakovano.

Sama igra je neka mesavina Fallouta, Bioshoka i jos par igara po samom osecaju tokom igre, a colorit me cak podseca na MNSky sarenis. :D

Igram polako i istrazujem svaki cosak, bas mi je lepo legla u pravom trenutku.
 
Dobar je how long to beat, ali ja nikad ne znam koji rezultat da gledam, tj sta mi je najpribliznije nekom mom realnom igranju, pa samo pokusam da uporedim sa nekom igrom za koju znam koliko mi je okvirno trebalo.

Sve u svemu, ocekivao sam pa bar duplo duzu igru. Mislim da je do 20ak sati main questa sasvim OK, dok je 10 bas malo

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno