»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 2 od ukupno 2

Tema: Exchange 2013 import pst fajla

Member Avatar korisnika Romeo Crennel
        Na forumu od
        Feb 2009
        Poruka
        572
      2. Moja mašina
        • CPU: Intel i3 2120 3.3 ghz
        • MoBo: Msi h61m-p22
        • RAM: 8 gb ddr3
        • VGA: AMD R7 260x
        • MON: LG 22 inca FHD
        • HDD: SSD 60gb Kingston
        • OPT: Dvd dual layer
        • SND: Xwave 5.1
        • INET: Kablovska
      3. Exchange 2013 import pst fajla

Pozdrav ljudi,
        trebala bi mi mala pomoc,dosao sam u novu firmu gde postoji exchange 2013 i setovan je kako treba i sve radi ok,kolega koji je pre mene to radio je kako kazu druge kolege mogao kroz exchagne managment shell da upumpa pst fajl od necijeg naloga u neciji mail i da se on pojavi u outlook-u ispod mejla od tog sto hoce da vidi i da kad on to pogleda da moze lako da obrise taj pst is outlook-a i da to sto je bilo ubaceno ne povecava mailbox od korisnika koji je gledao taj pst.

Primer:
        Mail je petar.petrovic@exc.com i hoce da se u njega ubaci pst od milan.mitrovic@exc.com i da on ispod svog mail-a ima u outlook-u mail od milana da moze da pronadje mail koji mu treba i da nakon toga moze da skloni to sve iz svog mailbox-a.

To je potrebno jer dosta ljudi se promenilo za 5 godina i potrebno je nekad naci mail-ove od bivseg kolege.

Ja to mogu da uradim klasicno da uvezem pst kroz outlook i pojavi se u folderu koji sam kreriao npr na mail-u od petra ali da bi to uradio moram da budem nakacen na njegov racunar i opet kolega kaze ono sto sam ranije naveo da ce mu taj pst napuniti mailbox(nekad pst fajl bude i preko 10gb).

Ako je neko radio slicne stvari i moze da pomogne bilo bi super,

Hvala puno u svakom slucaju.

Member Avatar korisnika Filo
        Na forumu od
        Dec 2001
        Poruka
        3.680
        Intel i386SX 12@16MHz, 4MB RAM, 40 Mb hard disk, Trident TVGA9000 graphic card 512kb RAM, SBPro 8bit, Mitsumi 2x CDROM, Zyxel 2400/9600 fax-modem, Zvucnici Multimedia 160W, Monitor Daewoo 14"

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •